Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

WŁOCHY: Emma - Io Sono Bella Empty WŁOCHY: Emma - Io Sono Bella

Wto 3 Lis - 16:03
:italy: Ciao a tutti :italy: Spoko


Gdyby ktoś jeszcze powiedzmy rok temu powiedział mi że będę zabiegał o prowadzenie :sitaly: Włoch by wystawiać włoskie piosenki w PdF to raczej bym nie uznał tej osoby za poczytalną ale jak widać niezbadane są wyroki boskie. Ciąg dalszy tej historii nastąpi przy innej okazji bo wiem na kogo wszyscy czekacie ale jeszcze musicie wstrzymać emocje i podniecenie gdyż póki co serię otwieram Emmą Marrone. "La Mia Città" czyli jej eurowizyjna piosenka to moje ścisłe top 3 roku 2014, mam wrażenie że jej występ wtedy nie należał do udanych ale mimo tego piosenkę nadal bardzo lubię tak samo jak rockowy pazur w głosie Emmy.
"Io Sono Bella" z kolei to miała być moja idealna propozycja w tej serii na edycję Umpa-Umpa która najpierw miała się odbyć a potem jednak ją odrzuciliście :< nie szkodzi, jak to zwykle bywa - Wilk sam sobie urządzi umpa-umpa.

skrót od 2:00
Jasiek
Jasiek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 241
Wiek : 24

WŁOCHY: Emma - Io Sono Bella Empty Re: WŁOCHY: Emma - Io Sono Bella

Wto 3 Lis - 17:26
no ciao bella :sitaly: Jak pamiętamy włoski przewijał się przy każdej możliwej okazji przy poprzedniej serii a do tego Przemunio postawił bardzo wysoką poprzeczkę swoimi wyborami także zadanie masz nie do pozazdroszczenia.  Język 2 No ale serię otwierasz na spoko poziomie moim zdaniem. Ja do dziś pamiętam [You must be registered and logged in to see this link.] które pojawiło się w KP jeszcze zanim Emma pojechała na esc więc jakieś tysiąc lat temu, bardzo mnie kupiła tamta pieśń. Z tą aż tak dobrze to pewnie nie będzie, ale jest moc, jest pazur więc coś tam pewnie ode mnie wpadnie. xD Powodzonka.

Wilk lubi ten post

DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

WŁOCHY: Emma - Io Sono Bella Empty Re: WŁOCHY: Emma - Io Sono Bella

Wto 3 Lis - 20:18
Hmm, no nie są to do końca moje klimaty i moje odczucia co do tej piosenki są chyba całkiem podobne do tych, które mam wobec eurowizyjnej propozycji Emmy, tj. doceniam, jest spoko, ale jednak czegoś mi brakuje, żebym w pełni się zachwycał. W "La mia città" nie znalazłem tego przez 6 lat, ale może w Twojej propozycji to się uda na przestrzeni tych dwóch tygodni xD Całkiem niezłe otwarcie nowej serii, będę się jeszcze przekonywał Wink Powodzenia!

Wilk lubi ten post

Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 863
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

WŁOCHY: Emma - Io Sono Bella Empty Re: WŁOCHY: Emma - Io Sono Bella

Wto 3 Lis - 22:37
No okey. Po opisie spodziewałem się totalnego umpa-umpa, a tutaj nawet mamy jakieś gitarki bardziej pop-rockowe o.O No ogólnie utwór brzmieniowo (i głosowo) przypomina mi wczesną Dodę, więc to najmniejsze zaskoczenie świata, że akurat jest wystawiany przez Ciebie Szeroki uśmiech Nie no, ogólnie jest moc i pazur, słucha się dobrze, a przy zbiorczej fetyszyzacji włoskiego na forum dobre miejsce powinno być Wink I oby na przyszłość było jeszcze lepiej, bo zarówno Ty pod barwami UK zawiesiłeś sobie wysoko poprzeczkę, jak i prowadzone przez Przemcia Włochy w zeszłej serii zawsze dawały czadu.



Wilk napisał:
PS. ciągle w głowie mam MATEO MATEO MATEO MY LOVE kocham tą nutę!

Dziekuja Serce

Wilk napisał:Ciekawe swoją drogą że wybrałeś Moldove Oczy nie spodziewałem się tego po Tobie, z drugiej strony będzie ciekawiło mnie jak wybrniesz z krajówek z tym państwem.

Wiem, że wszyscy czekacie na dożynki z Kiszyniowa :3333

Wilk lubi ten post

Rahei
Rahei
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 86
Płeć : Female
Wiek : 33
Skąd : Kraków

WŁOCHY: Emma - Io Sono Bella Empty Re: WŁOCHY: Emma - Io Sono Bella

Pon 9 Lis - 10:18
Wilk napisał:Gdyby ktoś jeszcze powiedzmy rok temu powiedział mi że będę zabiegał o prowadzenie :sitaly: Włoch by wystawiać włoskie piosenki w PdF to raczej bym nie uznał tej osoby za poczytalną ale jak widać niezbadane są wyroki boskie.

Przecierałam oczy ze zdziwienia jaki kraj sobie wybrałeś i co wybrałeś na pierwszy rzut. Życzę powodzenia, bo dla mnie rynek włoski (grecki i inny z tej strefy) to czarna magia. Uśmiech lubię być zaskakiwana, a tak doświadczony uczestnik na pewno nie będzie proponował byle sztampy Szeroki uśmiech
Emmę znam, szanuję ma fajne kopnięcie i pazur w głosie.

Dziękuję za miłe słowa, gust raczej mi się nie zmienił, raczej stał się bardziej tolerancyjny i otwarty Szeroki uśmiech Mocniejsze rypnięcie na pewno będzie.

Wilk lubi ten post

Sponsored content

WŁOCHY: Emma - Io Sono Bella Empty Re: WŁOCHY: Emma - Io Sono Bella

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach