Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

UKRAINA: Ayesha Erotica - La Bella Vita Empty UKRAINA: Ayesha Erotica - La Bella Vita

Pią 12 Mar - 23:51


Recap: 2:30 - 3:20

Zapraszam do komentowania i typowania Wink


Ostatnio zmieniony przez Aleks dnia Nie 28 Mar - 0:24, w całości zmieniany 1 raz
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

UKRAINA: Ayesha Erotica - La Bella Vita Empty Re: UKRAINA: Ayesha Erotica - La Bella Vita

Nie 14 Mar - 12:48
Nie wiem czemu Moriś na naszym wieczorku tu słyszał Bad Girls som głodne i zue, ja tak nie do końca to słyszę, totalnie bym nie połączył mojej Queen z tym ale to dość specyficzny i ciekawy wybór, dla mnie na plus. Może to być [You must be registered and logged in to see this link.] albo [You must be registered and logged in to see this link.]
avatar
Gość
Gość

UKRAINA: Ayesha Erotica - La Bella Vita Empty Re: UKRAINA: Ayesha Erotica - La Bella Vita

Nie 14 Mar - 13:10
mega, też obstawiam Batio, chociaż już wcześniej go obstawiłem xd
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 619
Płeć : Male

UKRAINA: Ayesha Erotica - La Bella Vita Empty Re: UKRAINA: Ayesha Erotica - La Bella Vita

Sob 20 Mar - 15:23
Tutaj pojadę skrajnie, bo w pierwszej chwili skojarzyło mi się to z Bad Girls od Dody ----> [You must be registered and logged in to see this link.], jednakże po wygooglaniu tej artystki pojawia się jej profil na slayyter.fandom.org więc może jednak [You must be registered and logged in to see this link.] Szeroki uśmiech
Muza dla koneserów gatunku, może zaskoczyć wynikiem zarówno w jedną jak i drugą stronę.
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

UKRAINA: Ayesha Erotica - La Bella Vita Empty Re: UKRAINA: Ayesha Erotica - La Bella Vita

Sob 20 Mar - 17:03
Well, a ja strzelam w [You must be registered and logged in to see this link.]. Piosenka rzeczywiście mam Doda z ery Bad Girls vibes i inne takie popowe bitches sprzed 15-10 lat xddd A jak wiadomo Wilku się w takich klimatach lubuje (a na pewno lubował) więc skorzystał ze sposobności, mrugnął do nas okiem i zafundował pożądny throwback. [You must be registered and logged in to see this link.] też by mi tu pasował, ale jego bym tez widział w innych propozycjach, a Wilczek jakoś nigdzie indziej nie pasuje xd
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2125
Wiek : 24

UKRAINA: Ayesha Erotica - La Bella Vita Empty Re: UKRAINA: Ayesha Erotica - La Bella Vita

Sob 20 Mar - 17:23
Mój Boże, skąd mam wiedzieć kto to wystawił?! Z takimi xnt'ami z odmętów internetu jeszcze raz kojarzy mi się Cryo, ale wystawić mógł tylko jeden utwór. Nie mam zupełnie pojęcia kto inny mógłby za to coś odpowiadać. Zostawiam typ @debiutant/powrótowiec.
Rahei
Rahei
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 86
Płeć : Female
Wiek : 33
Skąd : Kraków

UKRAINA: Ayesha Erotica - La Bella Vita Empty Re: UKRAINA: Ayesha Erotica - La Bella Vita

Sob 20 Mar - 18:52
Pierwsze intuicyjne skojarzenie - [You must be registered and logged in to see this link.]. Jednak czuję, że ktoś tu sobie pogrywa i nieźle nas zaskoczy Uśmiech
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

UKRAINA: Ayesha Erotica - La Bella Vita Empty Re: UKRAINA: Ayesha Erotica - La Bella Vita

Sob 20 Mar - 19:02
ten wybór to jest już całkiem czarna magia, ale myślę że [You must be registered and logged in to see this link.] byłby w stanie popełnić taki song.  [You must be registered and logged in to see this image.] ewentualnie [You must be registered and logged in to see this link.]

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
xclolka
xclolka
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 66
Płeć : Female
Skąd : Łódź

UKRAINA: Ayesha Erotica - La Bella Vita Empty Re: UKRAINA: Ayesha Erotica - La Bella Vita

Sob 27 Mar - 17:44
Tragedia. Coś po prostu poszło nie tak z wyborem.

Drover lubi ten post

Sponsored content

UKRAINA: Ayesha Erotica - La Bella Vita Empty Re: UKRAINA: Ayesha Erotica - La Bella Vita

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach