Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Szymek79
Szymek79
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 539
Płeć : Male

DANIA: Yuna - Unrequited Love Empty DANIA: Yuna - Unrequited Love

Nie 22 Lis - 0:36
W 32 odsłonie PDF w edycji "dalekowschodniejj" w barwach :denmark: wystąpi malezyjska wokalistka Yunalis binti Mat Zara'ai znana lepiej jako Yuna w utworze "Unrequited Love", pochodzącym z jej trzeciej międzynarodowej płyty "Chapters" wydanej w 2016 roku.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Rahei
Rahei
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 86
Płeć : Female
Wiek : 33
Skąd : Kraków

DANIA: Yuna - Unrequited Love Empty Re: DANIA: Yuna - Unrequited Love

Nie 22 Lis - 11:42
Jakieś dwa lata temu wpadła w moje uszy Yuna z piosenką Mermaid. Przeszło mi przez myśl, czy aby jej nie wystawić.
Unrequited Love jest bardzo odprężającą piosenką i to cały jej urok. Jest intymna i całkiem przyjemnie skomponowana (ostatnie dźwięki wiolonczeli zakańczające utwór -miodne) . Rynek dalekowschodni jest bardzo różnorodny i ciekawa jestem jak Twoja spokojna propozycja odnajdzie się wśród girlsbandów, boysbandów, chaotycznych gitar i szalonego tempa Szeroki uśmiech powodzenia!
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1865
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

DANIA: Yuna - Unrequited Love Empty Re: DANIA: Yuna - Unrequited Love

Pon 7 Gru - 1:16
Powiem tak: nawet gdybyś wystawił jedynie ten mówiony wstęp, to i tak jest w tym tyle artyzmu, że dostałbyś ode mnie sporo punktów. Wink Całość jest niesamowicie klimatyczna i mam nadzieję, że w finale zostaniesz doceniony.
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

DANIA: Yuna - Unrequited Love Empty Re: DANIA: Yuna - Unrequited Love

Sob 12 Gru - 13:35
Ja znam Yunę, ale tylko ten najnowszy album w całości (swoją drogą jestem pewien, że "Pink Youth", "(Not) The Love of My Life" czy "Castaway" poradziłyby sobie znakomicie), z resztą twórczości nie jestem zbyt zaznajomiony. Może pora to zmienić. Utwór jest oczywiście super i ma swój klimat.
Sponsored content

DANIA: Yuna - Unrequited Love Empty Re: DANIA: Yuna - Unrequited Love

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach