Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Rahei
Rahei
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 86
Płeć : Female
Wiek : 33
Skąd : Kraków

SZWAJCARIA: WagakkiBand - Tengaku Empty SZWAJCARIA: WagakkiBand - Tengaku

Nie 22 Lis - 14:19
[You must be registered and logged in to see this image.]

WagakkiBand - instrumentalny chaos, czasem podchodzący pod kakofonię - według mnie charakterystyczne dla japońskiego rynku muzycznego z gatunku rock/metal Szeroki uśmiech Zaznajamiając się z twórczością tego zespołu czułam się jak na przejażdżce rollercoasterem - istne szaleństwo ale dałam się porwać z prądem. Wiem, że nie każdemu podpasują szybkie klimaty ale ta edycja sama w sobie jest szalona, więc może się jakoś obroni i znajdzie koneserów.
Piosenka urzekła mnie warstwą instrumentalną i folkowym klimatem, jest według mnie ultra-dalekowschodnia.
Moje serce skradła solówka na "tym" flecie (nie wiem jak się nazywa fachowo) - 3:17

Tengaku znaczy "muzyka niebios" oby dla Was też taka była Szeroki uśmiech

skrót od 2:15



Liver lubi ten post

Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

SZWAJCARIA: WagakkiBand - Tengaku Empty Re: SZWAJCARIA: WagakkiBand - Tengaku

Pon 23 Lis - 22:24
W sumie spodziewałem się czegoś totalnie pomieszanego, od czego rozboli mnie głowa. Na szczęście się pomyliłem. Chociaż nie da sie ukryć, że dzieje się baaardzo dużo w intrumentalu ma to ręce i nogi, i w jakimś tam stopniu do siebie pasuje Szeroki uśmiech Na pewno jest to coś intrygującego w stawce, do czego trzeba podejść kilka razy żeby sobie wyrobić konkretną opinię i się oswoić z ilością bodźców. Jednak wspomniany orientalny klimat przewijający się przez cały utwór robi robotę.

Rahei lubi ten post

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach