Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

WYSPY OWCZE: Haloo Helsinki! - Ei suomalaiset tanssi Empty WYSPY OWCZE: Haloo Helsinki! - Ei suomalaiset tanssi

Pon 4 Sty - 23:37
Hej!
Tym razem stawiam na country w wydaniu fińskim, bo... dlaczego nie? xd Piosenka dobrze znanego z wcześniejszych występów w konkursie zespołu Haloo Helsinki! pt. Ei suomalaiset tanssi jest ze mną już od prawie roku i nosiłem się z zamiarem wystawienia jej w poprzedniej serii, ale po po pierwsze jakoś zawsze decydowałem się ostatecznie na coś innego, a po drugie trochę bałem się odbioru Zabawny Ale skoro nadażyła się edycja "Guilty pleasure", to mogę z czystym sumieniem postawić na ten hit Szeroki uśmiech

[You must be registered and logged in to see this image.]



recap: od 0:52

Aro lubi ten post

Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 856
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

WYSPY OWCZE: Haloo Helsinki! - Ei suomalaiset tanssi Empty Re: WYSPY OWCZE: Haloo Helsinki! - Ei suomalaiset tanssi

Wto 5 Sty - 23:01
OMG taste Serce Też się przymierzałem do tej piosenki w zeszłej serii, ale brakło miejsca :( Dobrze, że teraz się pojawiła. Co prawda nie jest przekonany, na ile jest "gulity" bo raczej słucham jej nieironicznie, ale wiadomo, takie sprawy są totalnie subiektywne.

DanielW lubi ten post

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach