Eurowizja 2025: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Chione
Chione
Użytkownik
Użytkownik
Klan : K-Popiara

Liczba postów : 3
Płeć : Female

FINLANDIA: Haloo Helsinki! - Hulluuden Highway Empty FINLANDIA: Haloo Helsinki! - Hulluuden Highway

Pon 2 Wrz - 20:18

2:37 - 3:07

Darka lubi ten post

Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 885
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

FINLANDIA: Haloo Helsinki! - Hulluuden Highway Empty Re: FINLANDIA: Haloo Helsinki! - Hulluuden Highway

Czw 5 Wrz - 17:05
A tutaj witamy serdecznie Serce Mam nadzieję, że będziesz się z nami dobrze bawiła i zostaniesz z nami na dłużej FINLANDIA: Haloo Helsinki! - Hulluuden Highway 1f60a Sam zespół już się przewinął kilka razy w naszym konkursie, ale że są zawsze gwarantem jakości, więc w przynajmniej w moich oczach zawsze są mile widziani. I tak tez jest w tym przypadku. Tego utworu akurat nie znałem, a szkoda. Jest dobre brzmienie, energia, no i fińskiego nigdy za dużo Serce Powodzonka!
Chione
Chione
Użytkownik
Użytkownik
Klan : K-Popiara

Liczba postów : 3
Płeć : Female

FINLANDIA: Haloo Helsinki! - Hulluuden Highway Empty Re: FINLANDIA: Haloo Helsinki! - Hulluuden Highway

Czw 5 Wrz - 18:53
Witam!  FINLANDIA: Haloo Helsinki! - Hulluuden Highway 1f60a Bardzo się cieszę, że dostałam zaproszenie i mogłam dołączyć do konkursu. Uwielbiam Eurowizję i oglądam ją w zasadzie od baaaardzo dawna, także myślę że mi się tu spodoba. ♥ Haloo Helsinki! poznałam 3 lata temu w bardzo randomowy sposób i jest to jedna z moich ulubionych piosenek tego zespołu, a że akurat trafiłam na opiekę nad Finlandią to postanowiłam ją wystawić. Szeroki uśmiech W sumie cieszę się, że ostatecznie to ten kraj mi przypadł, bo chyba to do niego mam największy sentyment.  FINLANDIA: Haloo Helsinki! - Hulluuden Highway 1f605

marjuz, Darka, Aro, Fenistil, Batiooo and Sebek lubią ten post

Sponsored content

FINLANDIA: Haloo Helsinki! - Hulluuden Highway Empty Re: FINLANDIA: Haloo Helsinki! - Hulluuden Highway

Powrót do góry
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach