Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 946
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

WYNIKI Empty WYNIKI

Nie 17 Sty - 0:00
[You must be registered and logged in to see this link.]

OTO FINALIŚCI:










:ssweden: SZWECJA
Janusz Radek - Czy już wszystkie masz?









:skazakh: KAZACHSTAN
Las Bistecs - Universio









:sswitzerland: SZWAJCARIA
Łydka Grubasa - Gender









:spoland: POLSKA
Shakira - Can't Remember to Forget You ft. Rihanna









:sturkey: TURCJA
Misia i ja - Moja przyjaciółka









:sazer: AZERBEJDŻAN
Jani Golob - Planica Slow Motion Music










DO FINAŁU NIE AWANSOWALI:
07. :sfaroes: WYSPY OWCZE: Haloo Helsinki! - Ei suomalaiset tanssi (48 pkt.)
08. :smoldova: MOŁDAWIA: Jessica Simpson - A Public Affair (47 pkt.)
09. :snorway: NORWEGIA: Mishelle - Doğma Yerlər (45 pkt.)
10. :saustria: AUSTRIA: The Jackson 5 - ABC (45 pkt.)
11. :sireland: IRLANDIA: Sandra - (I'll Never Be) Maria Magdalena (88 pkt. - DSQ)

Ostatnia awansująca piosenka zgromadziła 53 punkty.

_______________________________________________________________________________________________________________

[You must be registered and logged in to see this link.]

OTO FINALIŚCI:










:sgermany: NIEMCY
IC3PEAK - Plak-Plak










:sdenmark: DANIA
Divine - You Think You're A Man









:suk: WIELKA BRYTANIA
Izabela Trojanowska - Nie Od Razu









:sfinland: FINLANDIA
NANOWAR OF STEEL ft. Angus McFife - Valhalleluja









:srussia: ROSJA
Scooter - FCK 2020









:sczech: CZECHY
Kosmokwaki - Kosmo Sms










DO FINAŁU NIE AWANSOWALI:
07. :sitaly: WŁOCHY: Ava Max - Kings & Queens (56 pkt.)
08. :sgreece: GRECJA: Era Rusi & GBMC - Gjuju (49 pkt.)
09. :sbosnia: BOŚNIA I HERCEGOWINA: Horkýže Slíže - Mám v P... na lehátku (44 pkt.)
10. :sbelarus: BIAŁORUŚ: Demi Lovato - Remember December (43 pkt.)
11. :snetherlands: HOLANDIA: John Cage - 4'33'' (40 pkt.)
12. :sukraine: UKRAINA: Chingiz Mustafayev - Veten zeferi (34 pkt.)

Ostatnia awansująca piosenka zgromadziła 60 punktów.

_______________________________________________________________________________________________________________

Liver lubi ten post

Daniell
Daniell
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 590
Płeć : Male
Wiek : 28

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 17 Sty - 0:57
HEJT NA ARMENIĘ ZOSTAŁ ODPOWIEDNIO PODSUMOWANY

Daniell, Liver and Wilk lubią ten post

Dawid and Łosoś nie lubią tego postu

Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1582
Płeć : Male
Wiek : 22

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 17 Sty - 1:29
Daniell napisał:HEJT NA ARMENIĘ ZOSTAŁ ODPOWIEDNIO PODSUMOWANY

?????????????????? yestem v shoke po tej manipulacii armenskiej.... jak tak mozna?????????

.....................................


[You must be registered and logged in to see this image.]

Łosoś lubi ten post

Daniell nie lubi tego postu

Daniell
Daniell
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 590
Płeć : Male
Wiek : 28

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 17 Sty - 1:49
Łosoś napisał:
Daniell napisał:HEJT NA ARMENIĘ ZOSTAŁ ODPOWIEDNIO PODSUMOWANY

?????????????????? yestem v shoke po tej manipulacii armenskiej.... jak tak mozna?????????

VVirus????? Ja nie głosowałam???

Daniell lubi ten post

Łosoś nie lubi tego postu

Darka
Darka
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 254
Płeć : Female
Wiek : 25

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 17 Sty - 7:13
Holandia tak bardzo niezrozumiała. Nie znacie się na prawdziwej sztuce 😢😭😿😢😭😿😢

Dawid, Fenistil and Łosoś lubią ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2101
Wiek : 24

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 17 Sty - 12:01
Wyniki typu pul na pul, mieszane uczucia....

DZIĘKUJĘ ZA AWANS DLA :azer: AZERBEJDŻANU OBOŻE!!!! Moja rekordowo długa passa bez finału została przerwana. See you in Planica. Mega się również cieszę z awansu mojej najukochańszej :turkey: tureckiej siostry Krokodyle łzy Krokodyle łzy Krokodyle łzy Krokodyle łzy Skandaliczny jest za to flop mojej azerskiej bliźniaczki z :ukraine: Ukrainy!!! Pamiętaj kochana , że pokazałaś azerską siłę najpiękniej na świecie.......
[You must be registered and logged in to see this image.]

Ogromnie szkoda, że Drover nie zagłosował. :ireland: Maria Magdalena miała realną szansę na rekord wszechczasów. W semi dostała średnio 8,8 pkt od każdego!!! W 1. semi i tak wyniki boskie, bo poza flopem art murzity Jackson Pięć weszło to co powinno wejść. Szeroki uśmiech

Drugi półfinał to już jednak my god horrible!!!! Do wspomnianej Ukrainy jeszcze na dnie dołączyła :netherlands: Holandia. Co za fatalna sprawa, to był artystyczny song z przesłaniem, na pewno lepszy od Avas Maxas i Selena Gomze. Na mega plus awans :denmark: Danii i :finland: Finlandii.

Łosoś and Sebek lubią ten post

Wilk nie lubi tego postu

Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1850
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 17 Sty - 14:20
Dzięki za awans! Wyniki są takie pół na pół, bo o ile w pierwszym półfinale są bliskie ideału (co najwyżej :faroes: Wyspy Owcze bym za kogoś podmienił), to już w drugim poleciało sporo art utworów z mojej topki (:netherlands: :ukraine: :bosnia:). DSQ :ireland: Drovera oczywiście szkoda, choć akurat ewentualne zwycięstwo w tej edycji Marii Magdaleny raczej niespecjalnie by mi leżało.

Liver lubi ten post

avatar
Gość
Gość

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 17 Sty - 15:04
brak awansu dla holandii jest kwintesencja pdf ktora nawet w edycji joke entry wpuszcza zwykle piosenki do finalu (chyba ze wyniki maja byc joke ale tak jest przeciez co edycje 🤔)
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 618
Płeć : Male

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 17 Sty - 18:38
Dawid napisał:Ogromnie szkoda, że Drover nie zagłosował. :ireland: Maria Magdalena miała realną szansę na rekord wszechczasów. W semi dostała średnio 8,8 pkt od każdego!!!

Właściwie to równe 8
_______________________


no to sie popisałeś Szeroki uśmiech /  Bardzo smutny Panie [You must be registered and logged in to see this link.], nie wychodziłbym tak daleko z przewidywaniami odnośnie rekordu wszechczasów ale na pewno odpadł jeden z mocnych kandydatów do podium, poza tym to wyniki takie 4/10, zaskoczył mnie awans :kazakhstan:, zawiódł brak :finland: a największe gratulacje dla :azer: za przełamanie passy bez awansu.

2 semi chyba bardziej przewidywalny, cieszy mnie fakt, że słuchacze docenili i wpuścili do finału dwa zamaszyste mógotrzepy z :russia: i :czech:, mimo wszystko dla :italy: powinno się znaleźć miejsce w 6-ce finalistów a nieszanujących flagi sąsiednich państw znowu pokarało Szeroki uśmiech

Ze swojej strony chciałem podziękować za awans i pożyczyć wszystkim jak najlepszego wyniku w sobotnim finale.


Ostatnio zmieniony przez Morison dnia Nie 17 Sty - 20:28, w całości zmieniany 1 raz

Wilk lubi ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2101
Wiek : 24

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 17 Sty - 19:29
Morison napisał:
Dawid napisał:Ogromnie szkoda, że Drover nie zagłosował. :ireland: Maria Magdalena miała realną szansę na rekord wszechczasów. W semi dostała średnio 8,8 pkt od każdego!!!

Właściwie to równe 8
no to sie popisałeś Szeroki uśmiech

zapomnialem o :albania: ALBANII, racja
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 946
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 23 Sty - 23:44
WYNIKI FINAŁU 34. EDYCJI PIOSENKI DLA FORUM

[You must be registered and logged in to see this link.]


























1. :salbania: ALBANIA: Manjola Nallbani - Te kam te perjetshem - 144 pkt. (iguś)

2. :sczech: CZECHY: Kosmokwaki - Kosmo Sms - 139 pkt. (Fenistil)

3. :skazakh: KAZACHSTAN: Las Bistecs - Universio - 134 pkt. (vestmann)

4. :suk: WIELKA BRYTANIA: Izabela Trojanowska - Nie Od Razu - 113 pkt. (Aleks)
5. :sturkey: TURCJA: Misia i ja - Moja przyjaciółka - 112 pkt. (Eyida)

[You must be registered and logged in to see this link.]

WSZYSCY ODDALI SWOJE VOTA Uśmiech
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
WYNIKI 1. PÓŁFINAŁU
[You must be registered and logged in to see this link.]
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
WYNIKI 2. PÓŁFINAŁU
[You must be registered and logged in to see this link.]
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Serdeczne gratulacje dla igusia za historyczne, drugie z rzędu zwycięstwo w konkursie! Szeroki uśmiech

Dziękuję wszystkim za udział w 34. edycji PdF. Do zobaczenia w kolejnej, którą poprowadzi dla Was [You must be registered and logged in to see this link.]. Uśmiech

Dawid, Liver, Łosoś, Sebek and Morison lubią ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2101
Wiek : 24

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 23 Sty - 23:49
JEZU TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Całus Całus Całus Całus Całus Całus Zakochany Zakochany Zakochany Zakochany Zakochany Zakochany Zakochany Zakochany Zakochany Zakochany

MANJOLA JEDNOCZY POZA WSZEEEEELKIMI PODZIAŁAMI !!!!!!!!!! ARTYSTKA WIELKA, ARTYSTKA NAJWIĘKSZA. NAPISAŁA HISTORIĘ TEGO KONKURSU. BRAWO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Iskry Iskry Iskry Iskry

BRAWO [You must be registered and logged in to see this link.] !!!!!!!!


[You must be registered and logged in to see this link.] !

Dawid, iguś, Łosoś, Sebek and Aleks lubią ten post

Sebek
Sebek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 665
Płeć : Male
Wiek : 20

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 23 Sty - 23:54
Królowa po raz kolejny udowodniła, że ma w nosie bezzasadne oskarżenia o rzekome manipulacje... ponownie zachwyciła swoim pięknym, niepowtarzalnym wykonaniem wiele osób... hejterki po raz kolejny zostały pokonane. W Tiranie zapanował dożywotni pokój. Jestem szczęśliwa.... moją duszę wypełnia harmonia i miłość do Manjolii. Dziękuję Wam za te piękne przeżycie. WIWAT MANJOLA

Dawid, iguś, Łosoś, Sebek and Aleks lubią ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2101
Wiek : 24

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 24 Sty - 0:07
Już nie będzie Manjoli Nallbani w następnej edycji. Pożegnanie Manjoli z PdF… Dwa medale: dwa złote, tu zdobyty jeszcze. Dwie edycje startów z rzędu. Fenomen muzyczny. Powtarzalność sukcesów przez edycje, a przecież pierwsze zwycięstwo w Jałcie odniosła tu, w tym konkursie jako pięćdziesięciolatka i było to przecież edycję temu. Coś niewiarygodnego! Co edycje siadaliśmy, jak do telenoweli, żeby właśnie oglądać te wyniki. Fenomen socjologiczny! Ileż rzeczy można było jej przypisać podczas tej kariery? Że można w życiu wygrać ewidentnie bez układów. Że jest człowiekiem rzetelnym, solidnym, posłańcem wielkich wiadomości, wielkiej nadziei. Zaczynała jako idol kryzysowy, który miał nas prowadzić jako ambasador wspaniałego skoku cywilizacyjnego do Europy. Fenomen społeczny. Przecież my, dzięki tym zwycięstwom, żyliśmy życiem zastępczym. Była powodem ogromnej zbiorowej radości. Dała nam wiele. Bardzo wiele... Mam nadzieję, że z tych młodych chłopaków, którzy dzisiaj mają aspiracje, którzy oglądali Manjolę w całym PdF, jak Zwyciężczyni Łosoś, która powiedziała, że Manjola ją natchnęła. Że uwierzą, że nie zmarnujemy tego fenomenu, jaki się stworzył przy słuchaniu muzyki. Tego fenomenu popularności - 10 dwunastek, rekordowa ilość najwyższych not, kiedy zdobywała pierwsze miejsce w Jałcie. 7 przeszło dwunastek - ponowna wygrana w Tiranie. To Jej ostatnie zwycięstwo i ta wielka radość nas, ludzi, którzy ją oglądaliśmy. Państwo przed komputerami krzycząc, śpiewając... Ja także krzycząc, śpiewając... Po prostu... Było pięknie i coś się niewątpliwie zamknęło, ale miejmy nadzieję, że w PdF będzie jakaś próba kontynuacji. Manjolomani już nie będzie nigdy. Natomiast ważne, żeby były sukcesy muzyczne i żeby coś po Manjoli trwałego, bardzo trwałego, zostało. Dziękujemy Ci bardzo, Manjolla! Dziękuję Państwu. Do usłyszenia.


Ostatnio zmieniony przez Dawid dnia Nie 24 Sty - 0:13, w całości zmieniany 1 raz

Dawid, iguś, Łosoś, Sebek and Aleks lubią ten post

iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 911
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 24 Sty - 0:08
ZROBIŁA TO ZNOWU!
JEDYNA
NIEPOWTARZALNA
WSPANIAŁA
BOSSKA
KRÓLOWA

MANJOLA NALLBANI Serce Serce Serce Serce Korona Korona Korona Korona Korona Korona Korona Korona Korona Korona Korona Korona Korona Serce Serce Serce Serce Serce Serce Serce Serce
Manjola wystąpiła w tej edycji ze względu na prośby narodu.. Tirana została wyzwolona wcześniej, więc tym razem chodziło już tylko i wyłącznie o dobrą zabawę i fun. Wink Natomiast Manjola zrobiła coś niewyobrażalnego.. udowodniła, że ma głęboko w nosie bezpodstawne oskarżenia o manipulacje i rozsadziła PDF po raz kolejny! Tirana będzie żyła długo i szczęśliwie, tak samo jak i Manjola i jej mieszkańcy! (wśród których wymienić można [You must be registered and logged in to see this link.]  Serce 1  Serce 1  Serce 1  Serce 1  Serce 1  Serce 1  Serce 1 ). Szampańska zabawa będzie trwała jeszcze długo, dlatego impreza poszerza swe zasięgi! Gay party z męskim wokalem odbędzie się na wybrzeżu w Szkodrze! I Manjola tam będzie (już nie jako uczestniczka, 2 winy takiej królowej starczą, wszakże nie jest ona zachłanna!)!

Całus Całus Całus Całus Całus Całus Całus dla hejterek

Dawid, Drover, Łosoś, Sebek, Aleks and Morison lubią ten post

Sponsored content

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach