Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down

Ile punktów przyznał(a)byś propozycji bułgarskiej?

0 - 0%
1 - 17%
3 - 50%
0 - 0%
2 - 33%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
 
Wszystkich Głosów: 6
 
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

BUŁGARIA: Victoria (Growing up is getting old) Empty BUŁGARIA: Victoria (Growing up is getting old)

Sob 20 Lut - 15:06
:bulgaria: :bulgaria: :bulgaria:

BUŁGARIA: Victoria (Growing up is getting old) Imgpsh_mobile_save-3-1024x576

Victoria czyli Wiktorija Georgiewa, urodzona w 1997 roku w bułgarskiej Warnie, to piosenkarka i autorka tekstów. Victoria zaczęła śpiewać w wieku 11 lat. Brała udział na przesłuchaniu w pierwszych trzech sezonach X Factor Bułgaria, ale w żadnym nie doszła do etapu oceniania przez jury, głównie ze względu na swój wiek. W 2016 przy czwartej próbie, zakwalifikowała się do odcinków na żywo programu, odpadła w 9. tygodniu rywalizacji. Jej charakterystyczny głos i styl sprawił, że obecnie jest jednym z najlepiej zapowiadających się artystów w Bułgarii. Prywatnie jest miłośniczką zwierząt, ma cztery przygarnięte psy, dwa króliki i papugę. Podczas Eurowizji 2021 zaprezentuje jedną z sześciu piosenek  pochodzących z jej najnowszej EP-ki.


Podczas Konkursu Eurowizji w Rotterdamie VICTORIA wykona utwór pt. Growing up is getting old

:sbulgaria: :sbulgaria: :sbulgaria: (AUDIO) :sbulgaria: :sbulgaria: :sbulgaria:

TEKST / VICTORIA / Growing up is getting old:




Ostatnio zmieniony przez Yngwie dnia Nie 14 Mar - 12:13, w całości zmieniany 5 razy
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1584
Płeć : Male
Wiek : 22

BUŁGARIA: Victoria (Growing up is getting old) Empty Re: BUŁGARIA: Victoria (Growing up is getting old)

Sro 10 Mar - 21:58
"growing up is getting old" jedzie do Rotterdamu.




.....................................


BUŁGARIA: Victoria (Growing up is getting old) Laura-poldvere-laura
Szymek79
Szymek79
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 539
Płeć : Male

BUŁGARIA: Victoria (Growing up is getting old) Empty Re: BUŁGARIA: Victoria (Growing up is getting old)

Sro 10 Mar - 22:19
Jest też oficjalne video

Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

BUŁGARIA: Victoria (Growing up is getting old) Empty Re: BUŁGARIA: Victoria (Growing up is getting old)

Sro 10 Mar - 23:32
Wspaniały wybór - :bulgaria: Bułgaria drugi rok z rzędu ląduje u mnie na TOPie. Zakochany
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 913
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

BUŁGARIA: Victoria (Growing up is getting old) Empty Re: BUŁGARIA: Victoria (Growing up is getting old)

Sro 10 Mar - 23:50
Moim zdaniem żadna z 6ciu propozycji na ESC 2021 nie dorównywała Tears Getting Sober, ale na pewno wciąż Bułgaria miała z czego wybierać.

Wygrała jedna z moich ulubionych piosenek z tych wewnętrznych preselekcji. Modlitwa Jej największym atutem jest cudny wręcz, bardzo kojący klimat. Piosenka bardzo ładnie się rozwija, napięcie jest stopniowane, nic nie dzieje się za szybko, a jednocześnie całość w żaden sposób nie nuży. Mam też wrażenie, że sama Victoria dobrze się czuje w tym utworze. Chociażby takie Imaginary Friend całkiem lubiłem czysto brzmieniowo, ale nie czułem szczerości w tamtej propozycji, a poczuć ją mogę tutaj. Może i brakuje tutaj troszkę tej magii jaką miała dla mnie ubiegłoroczna piosenka, ale nie zmienia to faktu, że jest to bardzo jakościowa produkcja.
No i na marginesie propsy dla Bułgarii za poważne podejście do wyboru piosenki na konkurs. Ręce ku niebu

8/12
Iker
Iker
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 154

BUŁGARIA: Victoria (Growing up is getting old) Empty Re: BUŁGARIA: Victoria (Growing up is getting old)

Czw 11 Mar - 0:33
Jak dla mnie przeciętne do bólu. O wiele bardziej podobały i podobają mi się "Imaginary Friend" i "Funeral Song".
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 893
Płeć : Male
Wiek : 23

BUŁGARIA: Victoria (Growing up is getting old) Empty Re: BUŁGARIA: Victoria (Growing up is getting old)

Czw 11 Mar - 16:00
Ładnie pięknie z Gjonem nie wygra
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

BUŁGARIA: Victoria (Growing up is getting old) Empty Re: BUŁGARIA: Victoria (Growing up is getting old)

Czw 11 Mar - 16:27
W Tears Getting Sober zakochałem sie praktycznie z marszu i było moim numerem jeden w zeszłorocznej stawce. Dlatego też miałem ogromne oczekiwania co do Victorii. I chociaż Growing Up is Getting Old mnie aż nie kopnęło od raz to jednak jest to najlepszy wybór, jaki mógł być podjęty. Z całej stawki "preselekcyjnej" jest najbardziej magiczna i klimatyczna, i zachowuje dusze tearsów. I też ma OGROMNY potencjał sceniczny. No i nie zapominajmy, że Victoria niesamowicie buduje klimat swoim głosem.

A i teledysk to cudo Serce

marjuz and Aleks lubią ten post

marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1249
Wiek : 23

BUŁGARIA: Victoria (Growing up is getting old) Empty Re: BUŁGARIA: Victoria (Growing up is getting old)

Sob 13 Mar - 4:56
Od 2016 :bulgaria: bułgarski nadawca był moim znienawidzonym, gdyż opanowywał niemal do perfekcji tworzenie dobrze wyprodukowanych, lecz bezdusznych piosenek nastawionych głównie na wynik. Niemniej po tegorocznej akcji - wybaczam. Nie wiem czy dało się bardziej perfidnie pokazać, że opinie eurowizyjnych fanów powinno się mieć w samym środku dupy. Nadawca wyraźnie wskazywał, że przy wyborcze będzie się kierował liczbą wyświetleń, komentarzami czy łapkami pod teledyskiem, otworzył specjalną stronę do wysyłania feedbacku, a na koniec wystawiono i tak to co chciano wysłać i co było przez fanów oceniane... najgorzej. Celem oczywiście była promocja epki i wzbudzenie zainteresowania artystką, lecz na to najtęższe umysły jeszcze nie wpadły.

Co oczywiste w takiej sytuacji, jest to wybór najlepszy. Z całej szóstki był to jedyny utwór w którym trudno dostrzec ewidentne inspiracje, jedyny utwór o czymś i jedyny obok "Dive Into Unknown" utwór który da się dobrze zaprezentować na scenie. Tytuł jest tu adekwatny, bo w końcu Victoria wydaje się tu być dojrzała artystką a nie małolatą ciągniętą przez wytwórnię. Ma ta piosenka coś w sobie, co ja nazywam klimatem majowego deszczu. Zakochany nie jestem, bo trudno mi się doszukać tu momentu, który szczególnie by mnie ekscytował - a jako że jestem nienormalny, w piosenkach na które mam "fazę", słucham zazwyczaj w kółko ok. 15-30 sekundowego, najlepszego fragmentu. Piosenka na całej linii jest bardzo dobra, ale można się tym też przesłodzić, mimo ciekawego instrumentalu. 8/12, spore szanse na podium w maju.

.....................................


"Mama w domu mówiła, że jak zboże da się do młyna, zmieli się mąkę, wykopie ziemniaki i zakisi kapustę, to głodu nie będzie"

Aro, Aleks and Iker lubią ten post

Iker
Iker
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 154

BUŁGARIA: Victoria (Growing up is getting old) Empty Re: BUŁGARIA: Victoria (Growing up is getting old)

Sob 13 Mar - 16:03
Niby brzmi ładnie, ale na mnie nie robi żadnego wrażenia.
avatar
lepik
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 196
Płeć : Male
Wiek : 29

BUŁGARIA: Victoria (Growing up is getting old) Empty Re: BUŁGARIA: Victoria (Growing up is getting old)

Nie 14 Mar - 20:43
Urocze, ale nie w taki "mój" sposób urocze. Do hype trainu Tears Getting Sober nigdy nie udało mi się wsiąść, w tym roku raczej też sobie odpuszczę i może pojadę następnym, chociaż nie wiem, może mnie to ruszy na scenie, bo ma do tego predyspozycje. Dla Victorii to w sumie dobry znak - w ostatnich latach zawsze kręciłem nosem na zwycięzców, a potem czas leczył rany (że ja też hejtowałem Only Teardrops wtedy...).
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

BUŁGARIA: Victoria (Growing up is getting old) Empty Re: BUŁGARIA: Victoria (Growing up is getting old)

Pon 26 Kwi - 16:18
:bulgaria: Bułgaria po raz kolejny wysyła na Eurowizję nieoszlifowany diament,  twierdzę że nieoszlifowany bo w wersji studyjnej ten utwór nie robi jakiegoś oszałamiającego wrażenia, ale na scenie zapewniam ,że będzie to jeden z najlepszych i najbardziej klimatycznych występów eurowizyjnego wieczoru. W sumie VICTORIA robi tu całą piosenkę, jej głos, to jak w każdym słowie artykułuje swoją melodyjność, to mnie w pewien sposób urzeka i sprawia, że mogę ją słuchać i oglądać w nieskończoność. Nie pomijam tu też względów estetycznych, to widać, słychać i czuć że cała bułgarska ekipa z VICTORIĄ na czele bardzo przykładają się do tego, aby za każdym razem wypaść jak najlepiej. Jak dla mnie :bulgaria: Bułgaria to czarny koń konkursu, wcale nie zdziwię się jeśli za kilka tygodni będziemy rozprawiać nad tym czy Bułgarzy poradzą sobie z eurowizją w Sofii. Wink Przyznam szczerze, że im tego życzę bo pracują nad tym już kilka lat, więc kiedyś musi się udać!

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie

Aro and Aleks lubią ten post

Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

BUŁGARIA: Victoria (Growing up is getting old) Empty Re: BUŁGARIA: Victoria (Growing up is getting old)

Pon 26 Kwi - 18:55
Ciekawostka, na Twitterze krąży informacja, że pan, który 12 razy trafił w zakładach bukmacherskich zwycięzce w tym roku stawia na Bułgarię. I ja nie miałbym nic przeciwko takiemu rozwiązaniu Serce

Aleks lubi ten post

Traveler
Traveler
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 118
Płeć : Female

BUŁGARIA: Victoria (Growing up is getting old) Empty Re: BUŁGARIA: Victoria (Growing up is getting old)

Wto 27 Kwi - 20:41
Nie potrafię zrozumieć zachwytów nad tą piosenką i przewidywań jej zwycięstwa w konkursie. Jak to mnie zachwyca, skoro nie zachwyca... Fanką utworów w tym stylu nigdy nie byłam i Victoria tego nie zmieniła. Po raz kolejny Bułgaria niestety nie dla mnie.
marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1249
Wiek : 23

BUŁGARIA: Victoria (Growing up is getting old) Empty Re: BUŁGARIA: Victoria (Growing up is getting old)

Pon 3 Maj - 23:42


Byłem pierwszym który uważał że to dla Victorii najlepszy wybór, ale zaczynam wątpić. Przy takich balladach trzeba wytworzyć pewien klimat, magię, tymczasem moim zdaniem kompletnie tego nie ma. Przez 1,5 minuty faktycznie można usnąć, później nie wyróżnia się nazbyt. Wokal nie brzmi tak dobrze jak w wersji studyjnej czy akustycznej, brakuję trochę charyzmy. Oczywiście staging na ESC powinien być znacznie lepszy, ale już Equinox pokazali że i wielka :bulgaria: może go popsuć.
Sponsored content

BUŁGARIA: Victoria (Growing up is getting old) Empty Re: BUŁGARIA: Victoria (Growing up is getting old)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach