Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down

Na ile punktów oceniasz propozycję bułgarską?

2 - 33%
2 - 33%
0 - 0%
1 - 17%
0 - 0%
0 - 0%
1 - 17%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
 
Wszystkich Głosów: 6
 
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1584
Płeć : Male
Wiek : 22

BUŁGARIA: VICTORIA (Tears Getting Sober) Empty BUŁGARIA: VICTORIA (Tears Getting Sober)

Pon 25 Lis - 20:40
Po zesłorocznej absencji na Eurowizji, spowodowanej problemami finansowymi, :bulgaria: bułgarska telewizja zdecydowała się już teraz wybrać swojego reprezentanta - została nim 22-letnia wokalistka Victoria Georgieva, która w Rotterdamie zaśpiewa utwór "Tears Getting Sober".

BUŁGARIA: VICTORIA (Tears Getting Sober) Victoria-georgieva-nezavurshen-roman

VICTORIA ma 22 lata i urodziła się w bułgarskiej Warnie. Wokalistka rozpoczęła naukę śpiewu już w wieku 7 lat, jednakże swoją karierę rozpoczęła w 2015 roku, biorąc udział w czwartej edycji bułgarskiej wersji X Factor, w którym zajęła szóste miejsce. Do tej pory wydała kilka utworów, z czego najnowszy "I Wanna Know" powstał we współpracy z wieloma znanymi artystami w Los Angeles.
Jej debiutancki album ma zostać wydany w tym roku.

:bulgaria: (AUDIO) :bulgaria:

TEKST:

Great, you're in my head, it's taking over me
Ten déjà vu's a day
And each time I'm getting colder
Pain, I should let it go

Your lies burn like sugar in my wounds
In time my wound will be a scar

Strain, but my tears are getting sober now
I've been here before so
Weight, that I'm holding on my shoulders
I'm gonna let it go

This is my first time trying
Look how the tables turn
I've got this dirt inside me
I've got some space to grow

(Refren)
Your lies burn like sugar in my wounds
So I have sweet bruises
In time I forget what you have done
In time my wound will be a scar

My pain will soon be over
Oh, how the tables turn
Tears are getting sober
I've got some space to grow

Your lies burn like sugar in my wounds
So I have sweet bruises
In time I forget what you have done
In time my wound will be a scar


:sbulgaria: :sbulgaria: :sbulgaria: :sbulgaria: :sbulgaria:


Ostatnio zmieniony przez Łosoś dnia Sob 7 Mar - 10:54, w całości zmieniany 2 razy
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1584
Płeć : Male
Wiek : 22

BUŁGARIA: VICTORIA (Tears Getting Sober) Empty Re: BUŁGARIA: VICTORIA (Tears Getting Sober)

Sob 7 Mar - 10:48
Utwór jest już dostępny:


.....................................


BUŁGARIA: VICTORIA (Tears Getting Sober) Laura-poldvere-laura
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 912
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

BUŁGARIA: VICTORIA (Tears Getting Sober) Empty Re: BUŁGARIA: VICTORIA (Tears Getting Sober)

Sob 7 Mar - 11:39
Nie spodziewałem się, że tegoroczna Bułgaria będzie w takim wydaniu. Nie zmienia to faktu, że jestem zachwycony. Szeroki uśmiech

Tears Getting Sober pochłania mnie swoim klimatem od pierwszych sekund. Im dłużej trwa utwór, tym jest bardziej magicznie, eterycznie i intymnie. Ta piosenka jest po prostu przepiękna. Serce Napawa mnie pewnego rodzaju spokojem. Całość jest fantastycznie wyważona i nie mam żadnego poczucia, że czegokolwiek tutaj brakuje, a intrygująca barwa głosu Victorii tylko dopełnia całości.

Od momentu powrotu na konkurs w 2016 roku, Bułgaria wystawia już po raz czwarty z rzędu propozycję na najwyższym poziomie.

12/12
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 946
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

BUŁGARIA: VICTORIA (Tears Getting Sober) Empty Re: BUŁGARIA: VICTORIA (Tears Getting Sober)

Sob 7 Mar - 13:28
Niesamowicie piękna, wręcz baśniowa :bulgaria: Bułgaria trafia chyba w najgłębsze miejsce mojego serca - do pięknych wspomnień dzieciństwa. Serce

Czuję się wręcz oszołomiony - trzymam mocno kciuki w maju! Serce

12/12
marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1249
Wiek : 23

BUŁGARIA: VICTORIA (Tears Getting Sober) Empty Re: BUŁGARIA: VICTORIA (Tears Getting Sober)

Sob 7 Mar - 19:52
Znów to samo...

https://eurowizyjnie.forumpolish.com/t91-bulgaria-kristian-kostov-beautiful-mess - polecam miła lektura. Swoją drogą śmieszne że jako główny tu hejter Kostowa (no może @wojciech był tylko ostrzejszy), jako pierwszy zasugerowałem że piosenka jest kandydatem do zwycięstwa, a nie do ewentualnego awansu.

I to będzie wysoko. I to może ten konkurs nawet wygrać. I co z tego? Nie niesie to żadnej wartości, ani muzycznie, ani przekazem. "Beautiful Mess" jeszcze nie dawało się tak łatwo zaszufladkować i przypisać jako plagiatu stylu jednego artysty.

To nie jest podejście - chce coś przekazać światu, swoją muzykę. To jest podejście pod tytułem chcę wygrać konkurs. Wytwórnia w pocie czoła pracowała, by utwór idealnie wpasowywał się w gust przeciętnej osoby i był zbieżny z ostatnimi trendami. To nie ma duszy, to jest syntetyzm. Sztuczna magia tworzona na zamówienie, uproduktowienie muzyki. I Bułgaria dopóki jest na Eurowizji i dopóty jest to doceniane, to tego podejścia nie zmieni.
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 893
Płeć : Male
Wiek : 23

BUŁGARIA: VICTORIA (Tears Getting Sober) Empty Re: BUŁGARIA: VICTORIA (Tears Getting Sober)

Nie 8 Mar - 10:48
Nie jestem zachwycony jak poprzednicy, ale jest to zdecydowanie jedna z lepszych piosenek w tym roku. Momentami przypomina Billy, a momentami początki Disneya <3 Na żywo nie powinna zawieść głosowo. Solidne 8 i okolice top 10 mojego rankingu
Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 792
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

BUŁGARIA: VICTORIA (Tears Getting Sober) Empty Re: BUŁGARIA: VICTORIA (Tears Getting Sober)

Nie 8 Mar - 11:58
Czuje się pozytywnie zaskoczony. Bułgaria dołącza to mojej balladowej grupy z TOP10 czyli Polski, Norwegii i Albanii i to mimo nijakiej melodii zwrotek.
Siwa Im
Siwa Im
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 35

BUŁGARIA: VICTORIA (Tears Getting Sober) Empty Re: BUŁGARIA: VICTORIA (Tears Getting Sober)

Pią 17 Kwi - 22:00
Victoria jest po prostu świetna, pięknie maluje emocjami w tym utworze. Niby ma coś takiego Billie Eilish-owatowego, a mimo wciąż jest oryginalna w tym jak śpiewa i jaka jest jej mimika [mowa o teledysku]. Trzymam kciuki, żeby jej propozycja na 2021 była tak samo dobra jak Tears Getting Sober
avatar
Gość
Gość

BUŁGARIA: VICTORIA (Tears Getting Sober) Empty Re: BUŁGARIA: VICTORIA (Tears Getting Sober)

Pią 30 Lip - 9:07
Nadal uwielbiam ten utwór. Szkoda, że Victoria nie mogła zaprezentować go na scenie
Sponsored content

BUŁGARIA: VICTORIA (Tears Getting Sober) Empty Re: BUŁGARIA: VICTORIA (Tears Getting Sober)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach