Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

HOLANDIA: Declan McKenna - Beautiful Faces Empty HOLANDIA: Declan McKenna - Beautiful Faces

Sro 10 Mar - 21:31


Recap: 0:50 - 1:40

Zapraszam do komentowania i typowania Wink


Ostatnio zmieniony przez Aleks dnia Nie 28 Mar - 0:30, w całości zmieniany 1 raz
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

HOLANDIA: Declan McKenna - Beautiful Faces Empty Re: HOLANDIA: Declan McKenna - Beautiful Faces

Czw 11 Mar - 16:54
Well... mam wobec tego utworu jak najbardziej pozytywne odczucia, jednak faworytów z wczorajszych czterech premier mam gdzie indziej. Obstawiam że to wybór [You must be registered and logged in to see this link.] lub [You must be registered and logged in to see this link.] ale po głowie mi tu chodzi jeszcze [You must be registered and logged in to see this link.]. Bardziej mi się to wszystko wyklaruje jak poznamy wszystkie piosenki.
avatar
Gość
Gość

HOLANDIA: Declan McKenna - Beautiful Faces Empty Re: HOLANDIA: Declan McKenna - Beautiful Faces

Pią 19 Mar - 10:23
Nie wiem kto poza Dawidem mógłby znać tutaj jeszcze Declana. Podpinam sie pod typy Wilka, bo są dosyć sensowne.
Szymek79
Szymek79
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 539
Płeć : Male

HOLANDIA: Declan McKenna - Beautiful Faces Empty Re: HOLANDIA: Declan McKenna - Beautiful Faces

Pią 19 Mar - 13:48
Cryo napisał:Nie wiem kto poza Dawidem mógłby znać tutaj jeszcze Declana. Podpinam sie pod typy Wilka, bo są dosyć sensowne.
ja znam i lubię szczególnie "The Key To Life On Earth" i "Be An Astronaut". Wink
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

HOLANDIA: Declan McKenna - Beautiful Faces Empty Re: HOLANDIA: Declan McKenna - Beautiful Faces

Pią 19 Mar - 16:57
innowacyjne i ostre dźwięki, chwytliwy refren i znów pojawiają się nam tu elementy dystopijne oraz istny emocjonalny roller-coaster: porostu full pakiet jak dla mnie! dzięki, ktokolwiek to wystawił czuje się zaszczycony. Obstawiam [You must be registered and logged in to see this link.] lub [You must be registered and logged in to see this link.]

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
avatar
Gość
Gość

HOLANDIA: Declan McKenna - Beautiful Faces Empty Re: HOLANDIA: Declan McKenna - Beautiful Faces

Pią 19 Mar - 20:08
Szymek79 napisał:
Cryo napisał:Nie wiem kto poza Dawidem mógłby znać tutaj jeszcze Declana. Podpinam sie pod typy Wilka, bo są dosyć sensowne.
ja znam i lubię szczególnie "The Key To Life On Earth" i "Be An Astronaut". Wink
tak!! to też świetne utwory, chociaż płyta już mi tak dobrze nie leży jak debiut, który był genialny, nawet myślałem o wystawieniu jakiejś piosenki z niego jeszcze za czasów KP
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 618
Płeć : Male

HOLANDIA: Declan McKenna - Beautiful Faces Empty Re: HOLANDIA: Declan McKenna - Beautiful Faces

Sob 20 Mar - 15:41
W sumie na [You must be registered and logged in to see this link.] mam totalny brak pomysłu w tej edycji, gdy ostatnio wystawił AJR to byłem mocno zaskoczony, teraz też bym był, gdyby zdecydował się na muzę powyżej, oprócz pierwszego typu dobranego bardziej na podstawie poprzednich wpisów, dodam jeszcze jeden bazujący na własnej obserwacji czyli ponownie [You must be registered and logged in to see this link.] Szeroki uśmiech
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2120
Wiek : 24

HOLANDIA: Declan McKenna - Beautiful Faces Empty Re: HOLANDIA: Declan McKenna - Beautiful Faces

Sob 20 Mar - 17:09
Robi się pod górkę, bo zostało mi zoraz mniej nicków do obsadzenia. Z biegiem czasu coraz bardziej pasuje mi tu [You must be registered and logged in to see this link.]! Prawie zawsze bardzo lubię jej utwory i ofc nie inaczej jest tym razem. Darka chyba nawet wystawiła stosunkowo niedawno teledysk w podobnej oprawie. O brak znajomości Declana też bym jej nie podejrzewał, bo to mega wszechstronna siska. Trzymam kciuki za finał! Serce
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

HOLANDIA: Declan McKenna - Beautiful Faces Empty Re: HOLANDIA: Declan McKenna - Beautiful Faces

Sob 20 Mar - 17:23
Mam tu dwa mocne typy.[You must be registered and logged in to see this link.] i [You must be registered and logged in to see this link.]. Mamy tu zarówno męski, charakterystyczny wokal, jak i nietypową strukturę utworu, a ta dwójka lubuje się w takich wyborach. [You must be registered and logged in to see this link.] czy [You must be registered and logged in to see this link.] też by nie byli jakimś szokiem, aczkolwiek jestem do nich mniej przekonany, bo i też inne piosenki bardziej do nich pasują.
xclolka
xclolka
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 66
Płeć : Female
Skąd : Łódź

HOLANDIA: Declan McKenna - Beautiful Faces Empty Re: HOLANDIA: Declan McKenna - Beautiful Faces

Sob 27 Mar - 16:40
Strasznie mi się nie spodobał ten Vibe. Piosenka całkiem ciekawa, radiowa aczkolwiek jest w tej edycji o wiele, wiele więcej ciekawych propozycji. Mimo wszystko - nie skreslam [You must be registered and logged in to see this image.]
Batiooo
Batiooo
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 305
Płeć : Male
Wiek : 23

HOLANDIA: Declan McKenna - Beautiful Faces Empty Re: HOLANDIA: Declan McKenna - Beautiful Faces

Sob 27 Mar - 16:49
No tego pana to ja dobrze znam i bardzo lubię, lubię bardzo. Przeczuwam wysokie miejsce Ok

xclolka lubi ten post

Sponsored content

HOLANDIA: Declan McKenna - Beautiful Faces Empty Re: HOLANDIA: Declan McKenna - Beautiful Faces

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach