Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 946
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

AUSTRALIA: Lexie Liu - ALGTR Empty AUSTRALIA: Lexie Liu - ALGTR

Pią 12 Mar - 23:45


Recap: -

Zapraszam do komentowania i typowania Wink


Ostatnio zmieniony przez Aleks dnia Nie 28 Mar - 1:05, w całości zmieniany 1 raz
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

AUSTRALIA: Lexie Liu - ALGTR Empty Re: AUSTRALIA: Lexie Liu - ALGTR

Nie 14 Mar - 11:27
[You must be registered and logged in to see this link.] bicza. Albo ktoś kto próbuje znowu się ukryć za fankami muzyki z tamtych regionów tak jak to zrobił bodaj Batiooo w poprzedniej anonimówce, chyba fajniej byłoby się tu zaskoczyć bo Dastame to zbyt oczywisty wybór :P Może [You must be registered and logged in to see this link.]? którego kompletnie nie wiem gdzie przypisać bo jak na Fenistila, Rahei czy Hawka coś tam znalazłem, tak Liver mam wrażenie znowu się bardzo dobrze ukrywa, rusłana jedna :bounce:
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

AUSTRALIA: Lexie Liu - ALGTR Empty Re: AUSTRALIA: Lexie Liu - ALGTR

Pią 19 Mar - 16:12
Całkiem nie znany mi utwór, na dodatek mamy tu Azję a konkretnie Chiny pełną gębą, taki bardzo nieoczywisty wybór, chociaż podoba mi się. Moja pierwsza myśl to był [You must be registered and logged in to see this link.], a podobno pierwsze myśli są najtrafniejsze więc przy tym pozostanę.

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 618
Płeć : Male

AUSTRALIA: Lexie Liu - ALGTR Empty Re: AUSTRALIA: Lexie Liu - ALGTR

Sob 20 Mar - 15:40
Zerknąłem, kto dał Lexie dużo pkt w dalekowschodniej, z tego grona najbardziej pasują mi [You must be registered and logged in to see this link.] chociaż nawet nie wiadomo, czy się zgłosił, do żadnej z k-popiar mi to nie pasuje, jestem ciekaw toku myślowego z wpisów powyżej dotyczących [You must be registered and logged in to see this link.], bo również nie wykluczałbym tego typu Szeroki uśmiech
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

AUSTRALIA: Lexie Liu - ALGTR Empty Re: AUSTRALIA: Lexie Liu - ALGTR

Sob 20 Mar - 16:25
Pomimo, że Dr Misio ma ja obsadzoną to postawiłbym na [You must be registered and logged in to see this link.]. Przy Mantrze pisała, że zastanawiała się na wyborem tej piosenki, a teraz sobie to odbiła. Do tego piosenka brzmi nieco w jej stylu, ale też nie jest to do końca takie oczywiste skojarzenie. No albo też [You must be registered and logged in to see this link.], który odbija sobie dalekowchodnią, w której nie miał okazji się wyszaleć. Trzeci typ -[You must be registered and logged in to see this link.] znowu stawia na tę samą osobę, bo czemu nie

Rahei lubi ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2116
Wiek : 24

AUSTRALIA: Lexie Liu - ALGTR Empty Re: AUSTRALIA: Lexie Liu - ALGTR

Sob 20 Mar - 16:32
Watpię, aby Rahei dała się tak łatwo rozpoznać. Lexie Liu z dalekowschodniej była genialna, ten song nie jest nawet w połowie tak dobry, chociaż refren jest dość chwytliwy. Mam podejrzenie, że ukryła się tu [You must be registered and logged in to see this link.]. Nie mogę jej dopasować nigdzie indziej, a tu mogła zaszaleć z chińską wokalistką, a mimo to zostając dość w jej stylistyce. Pewnie się mylę, ale niech będzie.
xclolka
xclolka
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 66
Płeć : Female
Skąd : Łódź

AUSTRALIA: Lexie Liu - ALGTR Empty Re: AUSTRALIA: Lexie Liu - ALGTR

Sob 27 Mar - 16:32
Strasznie ciekawa piosenka, mocno orientalna i wyróżniająca się od innych w tej edycji. Nie mam bladego pojęcia do kogo może należeć, obstawiałabym jedynie [You must be registered and logged in to see this link.]
Batiooo
Batiooo
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 305
Płeć : Male
Wiek : 23

AUSTRALIA: Lexie Liu - ALGTR Empty Re: AUSTRALIA: Lexie Liu - ALGTR

Sob 27 Mar - 16:33
Uwielbiam Lexie Liu - jest zjawieniem i ukojeniem. Z dozą pewności muszę stwierdzić, że to najlepszy song z jej dyskografii wg mnie, moje palce odmawiają posłuszeństwa i ciągle napie*dalają replay

xclolka lubi ten post

Sponsored content

AUSTRALIA: Lexie Liu - ALGTR Empty Re: AUSTRALIA: Lexie Liu - ALGTR

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach