Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1584
Płeć : Male
Wiek : 22

AUSTRALIA: Australia Decides 2020 Empty AUSTRALIA: Australia Decides 2020

Sob 01 Lut 2020, 02:08
AUSTRALIA: Australia Decides 2020 Eurovision-Australia-Decides-2020

Zeszłoroczne, pierwsze w historii preselekcje australijskie zakończyły się sukcesem, w postaci zajęcia miejsca w pierwszej dziesiątce. Telewizja SBS kontynuuje swój plan i ponownie reprezentant :australia: Australii zostanie wybrany poprzez preselekcje "Australia Decides".
10 wokalistów zawalczy o wyjazd do Rotterdamu.

UCZESTNICY:

Casey Donovan - Proud
Diana Rouvas - Can We Make Heaven
Didirri - Raw Stuff
iOTA - Life
Jack Vidgen - I Am King I Am Queen
Jaguar Jonze - Rabbit Hole
Jordan Ravi - Pushing Stars
Mitch Tambo - Together
Montaigne - Don't Break Me
Vanessa Amorossi - Lessons of Love

DATA: 8.02

PLAYLISTA

:australia: :australia: :australia: :australia: :australia:
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

AUSTRALIA: Australia Decides 2020 Empty Re: AUSTRALIA: Australia Decides 2020

Sob 01 Lut 2020, 16:50
Jak dla mnie kiepskie preselekcje. Dużo podobnych utworów, czyli średniej klasy radiówki. Do tej pory, obok Portugalii Australia ma najgorsze preselekcje...
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 893
Płeć : Male
Wiek : 23

AUSTRALIA: Australia Decides 2020 Empty Re: AUSTRALIA: Australia Decides 2020

Nie 02 Lut 2020, 13:35
Nie mam tutaj nic dla mnie i nie będę robił rankingu nawet. Liczę na win Didirra eww Jaguar
marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1249
Wiek : 23

AUSTRALIA: Australia Decides 2020 Empty Re: AUSTRALIA: Australia Decides 2020

Sob 08 Lut 2020, 00:38
Myślę, że jutro wygra Jack Vidgen, Didirri albo Casey Donovan. Pop-szrotu bez przekazu w postaci "Lessons of Love" czy "Don't Break Me" Australia po prostu nie może wystawić, bo naraża się na wynikowe samobójstwo w Rotterdamie. Zresztą, fenomen tych dwóch piosenek wśród fanów jest dla mnie wciąż ogromną tajemnicą i tłumaczę go sobie jedynie przyzwyczajeniem do serwowanej nam w selekcjach popowej papki Uśmiech
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1584
Płeć : Male
Wiek : 22

AUSTRALIA: Australia Decides 2020 Empty Re: AUSTRALIA: Australia Decides 2020

Sob 08 Lut 2020, 10:21
Cienizna te pre, żadna z 10 piosenek się niczym nie wyróżnia. W zeszłym roku były chociaż Elektryczne Pola czy też ew. Sheppard, w tym roku najlepsze utwory prędzej nadawałyby się do Belfestu. Jak to Australia wszystko generyczne (nie wiem jak można zrobić z utworu z językiem Aborygenów, coś co brzmi jak odrzut z Dansk Melodi, ct Mitch Tambo).

Nadzieja, w tym że któryś z utworów zostanie wsparty świetnym występem, co miało miejsce w zeszłym roku. Nie wiem, w sumie komu kibicować, chb Montaigne, ale "Don't Break Me" nie jest jest piosenką, do której zapewne będe wracać po wybraniu całej masy innych utworów. Ewentualnie, jestem ciekaw występu Jaguar Jonze, jest w tym jakiś potencjał. Reszta meh, słaba, albo asłuchalna.

Zapewne wygra Vanessa, może Didirri (tu może być różnie).
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2119
Wiek : 24

AUSTRALIA: Australia Decides 2020 Empty Re: AUSTRALIA: Australia Decides 2020

Sob 08 Lut 2020, 10:26
Oczywiste jest, że Vanessa i Montaigne nie dotrą nawet do podium. Zwycięzcy wypatrywałbym w gronie Didirri, Jack Vidgen i Casey Donovan, ale nie wiem kto ostatecznie wygra. Oglądamy!
Sebek
Sebek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 678
Płeć : Male
Wiek : 20

AUSTRALIA: Australia Decides 2020 Empty Re: AUSTRALIA: Australia Decides 2020

Sob 08 Lut 2020, 10:29
Nie wiem nawet jak ten szajs skomentować. Oby wygrała Montaigne lub Jaguar Jonze, od biedy ta Vanessa, bo reszta dupska nie urywa.
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2119
Wiek : 24

AUSTRALIA: Australia Decides 2020 Empty Re: AUSTRALIA: Australia Decides 2020

Sob 31 Paź 2020, 18:57
Myślę, że ogarnięci preselekcyjną ekstazą na początku roku, nie doceniliśmy jak wybitnym koncertem było Australia Decides 2020... Pora jednak naprawić błędy i oddać hołd najwspanialszemu zestawowi piosenek minionego sezonu. Przygotowałem wyliczankę, która uświadomi niedowiarkom skalę z jaką mieliśmy do czynienia.

1. JACK VIDGEN - CO ZA WOKAL! JAKIE WSPANIAŁE GÓRY. WOKALIZY PRZY KTÓRYCH SŁOWIKI WŁĄCZAJĄ SIĘ W CHÓRKI, BO SĄ ONIEMIONE TALENTEM JACKA. Piękny przekaz utworu. Jest królem, jest królową. Totalnie wig wylądowała w Sydnej, a potem zrobiła tournee po rafie koralowej. Sam napisał utwór. Mimo młodego wieku wykazał się nieprzeciętną wirtuozerią. Vivaldi, Mozart, Vidgen. Subtelny występ z doskonałym układem tanecznym. Zjawiskowa całość i wzór dla każdego kandydata do startu na Eurowizji. Powinien wygrać. Przegoniłby coronewirusa i eurowizja odbylaby się normalnie... Pandemy to zemsta bogów za niedopuszczenie jacka do mikrofonu w rotterdamie...

2. CASEY DONAVAN. Tytuł mówi sam za siebie... "Proud" (pol. duma) = zwycięstwo wśród jury na eurowizja grand final show. Na plusy warte wymienienia to: murzita, wokal, art, sztuka, black lives matter, gospel to jedyny słuszny gatunek muzyczny. WSPANIAŁY WOKAL. Piękny utwór, wzruszający, użyty w ścieżce dźwiękowej do Krula Lwa, casey robi międzynarodową karierę po prostu. Wpadła na scene Australia: Eurowizja Decyduje tylko dlatego, że tuż obok hali mieszka ciotka i wpadła do niej na herbatkę.

3. DIDIDRIRI. Utalentowany... Skromny... Wrażliwy... Mężczyzna co na plus. Wzruszający utwur typu powolnego, rozkręcajacego się. Uczył się od najlepszych jeżeli chodzi o instrumenty muzyczne - Malo' ciao i Duncan Laurence. Fortepian to sposób na automatyczny sukces. Uznany przez krytyków wokalista. Oczywiste, że wygrałby Eurowizję.

4. MITCH TAMBO. Noooo... rewelacja, rewelacja. Wstawki etniczne, czyli to co tygryski lubią najbardziej. Pięknie pokazał indiańską kulturę, język i taniec. Naprawdę wspaniałe entry.... Wspaniale.

JAK WIDAĆ TE PRESELEKCJE MIAŁY SAME PLUSY. JAKIEŚ GRZMOTY PRÓBOWAŁY ZAKŁÓCIĆ PRZEBIEG SHOWA. NA SZCZĘŚCIE PODŁOŻONO BĄBĘ W SAMOCHODZIE JAKIEJŚ AMARENIE VINOROSSI. WYBUCHŁO I SIE WYWALIŁA. PODCZAS WYSTĘPU POKAZYWAŁA JAK BARDZO JĄ BOLI, KRZYCZAŁA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA. Ochrona wyprowadziła tą czarownicę tylnymi drzwiami i w ten sposób wszyscy żyli długo i szczęśliwie.

Dawid napisał:Oczywiste jest, że Vanessa i Montaigne nie dotrą nawet do podium.

Yngwie / admin, Dawid, marjuz, Łosoś and Sebek lubią ten post

Sponsored content

AUSTRALIA: Australia Decides 2020 Empty Re: AUSTRALIA: Australia Decides 2020

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach