Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2078
Wiek : 24

ESTONIA: Eesti Laul 2019 - Page 2 Empty Re: ESTONIA: Eesti Laul 2019

Sob 2 Lut - 13:50
No ogólnie to co @marjuz.
Najlepszy całokształt zaprezentowała Inger, bardzo kibicuję! Stefan bardzo poprawnie, ale song ma naprawdę za mało energii, marnują potencjał. "Storm" zaskakująco dobry występ, ale wokale do naprawy i wciąż mnie odrzuca przez plagiatową nutkę. Pozostała trójka finalistów mocne meeeh, chociaż Sandra bardzo dobrze wokalnie, fajnie jednak że nie wygra jej piosenka. Dałbym do finału Öed, ale i tak wszystko jedno przy tych średniakach. Dobrze, że najgorsze syfy poleciały.

Prawdziwy winner selekcji dopiero nadchodzi!
ESTONIA: Eesti Laul 2019 - Page 2 1871675hd2v5dx8bc
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2078
Wiek : 24

ESTONIA: Eesti Laul 2019 - Page 2 Empty Re: ESTONIA: Eesti Laul 2019

Nie 3 Lut - 13:29
Ajjj, drugi semi pozostawił już więcej negatywów. Poziom muzyczny był o wiele wyższy i nawet było komu kibicować. Niestety też rywalizacja była bardzo równa, a ostateczne rezultaty nie podobają mi się ://
"I'll Do It My Way" - naprawdę świetny wokal, ale piosenka z gatunku "side b" na winylu całkiem rozpoznawalnego artysty 30 lat temu, blee. "Milline päev" - Serce live był w punkt! Bardzo się cieszę, że mamy ten utwór dalej, bo to jedyny przedstawiciel tanecznego gatunku, który nie był wtórny i banalny. Kibicuję mocno, ale szanse na wygraną są marne. "Strong" - występ zostawił sporo pozytywnych emocji, ale to jest taka piosenka zero, refren polegający na krzyczeniu "ooo", serio? "Believe" - z każdym przesłuchaniem podoba mi się coraz mniej. Wokalistka męczy się z tą tonacją, a piosenka nie zachwyca. "Cold Love" - solidna propozycja, świetnie zaśpiewane. Na pewno nie faworyt, ale lubię. "Pretty Little Liar" - oderwany od reszty refren i wokalista z charyzmą na poziomie ziemniaka. W pojedynku męskich power-piosenek wolę zdecydowanie "Storm".
Zdziwił mnie flop "Kui isegi kaotan", występ wydawał mi się kompletny i spodziewałem się pewnego awansu. "Parmumäng" było najlepiej dopracowane wokalnie chyba z całego Eesti, wielka szkoda że się nie udało, kocham chórki! "Kaks miinust" raczej skazane na porażkę, ale osobiście mnie urzekło. "Halleluja" - zachowanie wokalistki dekoncentrowało, ale w sumie było nieźle. "Follow Me Back" - nie moja bajka i w sumie dobrze, że odpadło.
Prawdziwym zwycięzcą semi i jest "Wo sind die Katzen?" Serce Bardzo kreatywny występ i rewelacyjny wokal. Może coś źle policzyli i będzie dziś sprostowanie i właśnie Kaia wejdzie do finału!
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

ESTONIA: Eesti Laul 2019 - Page 2 Empty Re: ESTONIA: Eesti Laul 2019

Nie 3 Lut - 14:00
:star: :estonia: Ogólnie w finale zaprezentuje się:

1. The Swingers - High Heels in the Neighbourhood 🇾🇹
2. Stefan - Without You 🇾🇹
3. Victor Crone - Storm 🇾🇹
4. Inger - Coming Home 🇾🇹
5. Sissi - Strong 🇾🇹
6. Kadiah - Believe 🇾🇹
7. Kerli Kivilaan - Cold Love 🇾🇹
8. Uku Suviste - Pretty Little Liar 🇾🇹

:star: :estonia: W dodatkowej rundzie zaśpiewają:

1. Sandra Nurmsalu - Soovide puu 🇾🇹
2. xtra basic & Emily J - Hold Me Close 🇾🇹
3. Synne Valtri - I'll Do It My Wa 🇾🇹
4. Lumevärv feat. INGA - Milline päev 🇾🇹

swoją drogą mi osobiście  szkoda z całego zestawu Grete Paia - wczoraj wg. mnie zaprezentowała się najlepiej.

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Kuba
Kuba
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 155
Płeć : Male
Wiek : 25
Skąd : Warszawa / Radom

ESTONIA: Eesti Laul 2019 - Page 2 Empty Re: ESTONIA: Eesti Laul 2019

Nie 10 Lut - 21:02
Tegoroczna edycja Eesti fajna, choć nieporównywalna do ubiegłorocznej. Trochę ubolewam, że moje ukochane alternatywne Parmumäng odpadło już w półfinale, ale tak czy inaczej nie spodziewałem się ich sukcesu w finale 🐘 Świetna piosenka i performance. No i Katzen żal, świetne joke entry  Lol

W finale całym sercem liczę na sukces Uku Suviste - prawda, że może nie ma on szczególnej charyzmy na scenie, ale piosenka jak dla mnie sztos Szeroki uśmiech Jak nie on to proszę Coming Home, Cold Love lub Without You, bo Storm mnie mocno irytuje... jak wygra ktokolwiek inny, będę mocno zaskoczony.
Sponsored content

ESTONIA: Eesti Laul 2019 - Page 2 Empty Re: ESTONIA: Eesti Laul 2019

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach