Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
hawk21cmb
hawk21cmb
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 68
Płeć : Male
Wiek : 37
Skąd : Berlin

ISLANDIA: Video - Weź Nie Pierd*l Empty ISLANDIA: Video - Weź Nie Pierd*l

Nie 28 Mar - 13:57
No siema!

A powiem Wam, że już miałem wystawić kolejną blondynę, z mocną rockową piosenką, która na wstępie wyłapie w semi z osiem zer, ale jednak zmieniłem zdanie. Bo w sumie po co ma mnie potem typować 100% zamiast 95% w anonimowej do każdej pierwszej lepszej blondyny z ostrzejszym głosem. Trzeba się szanować.

Tak więc niby to odchodzę od tego co tygrysy lubią najbardziej, ale jednak nie do końca, bo jak sami zobaczycie, pewna blondyna z potężnym głosem też teraz u mnie zaśpiewa (robię Wilkowi i Dodzie konkurencję Szeroki uśmiech ). Mam nadzieję że znacie jej także inne hiciory - Ewry Najt. "Znacie Ewry Najt, znacie? Do góry"!

Wracając do wyboru aktualnego, w teledysku co bardziej spostrzegawczy dostrzegą również inne gwiazdy polskiego szoł biznesu jak np. nasza diva narodowa - Monika z Klanu, a także niekwestionowany autorytet w jakże ważnym w życiu, temacie mody, udzielający się podobno obecnie w polskiej wersji Szoping Kłin - Jacyków. Nie zabrakło tutaj również Pani, która lubi posiedzieć na karnym kut .... , przepraszam na jeżyku.


Piosenkę dedykuję wszystkim tym, co są hejterami, tylko po to żeby nimi być, bez żadnego większego powodu.


[You must be registered and logged in to see this image.]


Liver and Rahei lubią ten post

CB93
CB93
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 255
Płeć : Male
Skąd : Poznań

ISLANDIA: Video - Weź Nie Pierd*l Empty Re: ISLANDIA: Video - Weź Nie Pierd*l

Pią 2 Kwi - 14:39
Wolę "Idę na plażę", ale lubię przekleństwa xD
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach