Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2114
Wiek : 24

SZWECJA: Bandalos Chinos, Adán Jodorowsky - Departamento Empty SZWECJA: Bandalos Chinos, Adán Jodorowsky - Departamento

Nie 27 Cze - 20:53
SZWECJA: Bandalos Chinos, Adán Jodorowsky - Departamento Dt68LO9

No heej. Na najbliższe dziesięć edycji stanę się menedżerem wspaniałego :sweden: szwedzkiego państwa. Mam jednak nadzieję, że za bardzo Was nie zaskoczę tym, iż do Szwecji nie zawitamy tak od razu przy pierwszej okazji. Póki co lecimy na wakacyjną dyskotekę do SZWECJA: Bandalos Chinos, Adán Jodorowsky - Departamento MexWiXC Buenos Aires, czyli miasta gdzie w 2009 roku założony został zespół Bandalos Chinos (na polski "Chińscy Bandyci", ale trochę tu zabawy ortografią). Wraz z :france: francusko - SZWECJA: Bandalos Chinos, Adán Jodorowsky - Departamento WdXAVWW meksykańskim Adánem Jodorowskim stworzyli utwór "Departamento". Na warstwie lirycznej nie brakuje romantycznych uniesień, a spokojny instrumental jest tym bardziej korzystny dla klimatu. Miłego słuchania.



Skrót: 3:05

Liver and Rahei lubią ten post

Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1864
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

SZWECJA: Bandalos Chinos, Adán Jodorowsky - Departamento Empty Re: SZWECJA: Bandalos Chinos, Adán Jodorowsky - Departamento

Pią 9 Lip - 0:15
Ogromnie relaksuje mnie ta piosenka, ma w sobie pewną subtelną magię. Kierunek latynoamerykański z Twojej strony bardzo mnie cieszy, bo nie jest wystarczająco często wykorzystywany w strefie skandynawskiej. Liczę na jeszcze więcej hiszpańsko-portugalskich hitów w tej serii. Uśmiech
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach