Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

GRECJA: The Kolors - Cabriolet Panorama Empty GRECJA: The Kolors - Cabriolet Panorama

Pon 28 Cze - 16:17

skrót od: 1:38

Od PdF serii nr. 3 staram się prowadzić kraje do których mam jakieś przywiązanie i nie inaczej jest tym razem z :greece: Grecją, chociaż muzycznie wciąż pozostajemy we :italy: Włoszech.

Liver and Szymek79 lubią ten post

Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

GRECJA: The Kolors - Cabriolet Panorama Empty Re: GRECJA: The Kolors - Cabriolet Panorama

Pon 28 Cze - 22:18
Nie mam kiedy wystawić The Kolors to liczyłem, że ktoś inny ich zgłosi i pyknęło Uśmiech Utwór w zupełności spełnia oczekiwania. Hot muza retro disco estate italiana. Więcej takich rytmów. Nie będzie oryginalniej, ani bardziej artystycznie, ale przynajmniej wesoło.

Wilk lubi ten post

Szymek79
Szymek79
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 534
Płeć : Male

GRECJA: The Kolors - Cabriolet Panorama Empty Re: GRECJA: The Kolors - Cabriolet Panorama

Pon 28 Cze - 22:56
Bardzo fajny kawałek. Wystawiłem go w innym konkursie niestety zostałem w półfinale mam nadzieję, że ciebie to nie spotka. Wink

Wilk lubi ten post

Sponsored content

GRECJA: The Kolors - Cabriolet Panorama Empty Re: GRECJA: The Kolors - Cabriolet Panorama

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach