Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2119
Wiek : 24

SZWECJA: Sam Ezeh - CRISIS Empty SZWECJA: Sam Ezeh - CRISIS

Wto 10 Sie - 0:06
SZWECJA: Sam Ezeh - CRISIS Sam%20Ezeh%203%20_%20Photo%20by%20Lovisa%20Lager

Obchodzący 21. urodziny w przeddzień finału edycji Sam Ezeh wraz z utworem "CRISIS" będzie reprezentował :sweden: Szwecję. Za opis propozycji niech posłużą tym razem cytaty.

Debiutancki singiel „Crisis” nadał ton zawiłemu budowaniu świata poza jego czasami: neopsychedelia i filmowy funk grający motywy nastoletniego niepokoju, skąpanej słońcem nostalgii i nocnego teatru. „To jedyna piosenka, która wydaje się całkowicie naturalna, jakbym nawet nie pamiętał, jak ją skończyłem. To piosenka, w której wszystko, od wokali po produkcję, po prostu ładnie się połączyło. To mój ulubiony utwór z EP” – wyznaje Ezeh.

Przełomowy album Childish Gambino „Awaken, My Love!” pobudził jego impresjonistyczne ucho do brzmień retro. „Po wysłuchaniu tego albumu zacząłem odkrywać świat soulu i funku lat 60. i 70.: Funkadelic był kluczową inspiracją, ponieważ łączył rock i soul, podobnie jak Jimi Hendrix. Zdałem sobie wtedy sprawę, że jestem trochę starą duszą" – wspomina.

Teledysk do „Crisis” jest pokazem w specyficznym klimacie – tripowym kawałkiem surrealistycznego, voyeuristycznego kina. „Uwielbiam filmy, które są naprawdę trudne do zidentyfikowania, które mają ten nieziemski klimat, co utrudnia kontekstualizację i identyfikację tego, co się dzieje”

Więcej: https://www.clashmusic.com/next-wave/next-wave-1007-sam-ezeh



Skrót: 0:55

KarolStark and Aleks lubią ten post

KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 932
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

SZWECJA: Sam Ezeh - CRISIS Empty Re: SZWECJA: Sam Ezeh - CRISIS

Wto 10 Sie - 13:51
SZWECJA: Sam Ezeh - CRISIS ElegantWelllitCockroach-size_restricted

Dawid lubi ten post

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach