Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down

Na ile punktów oceniasz tegoroczny utwór San Marino?

1 - 11%
1 - 11%
0 - 0%
1 - 11%
2 - 22%
1 - 11%
0 - 0%
1 - 11%
1 - 11%
0 - 0%
1 - 11%
 
Wszystkich Głosów: 9
 
avatar
Gość
Gość

SAN MARINO: Serhat (Say Na Na Na) - Page 2 Empty Re: SAN MARINO: Serhat (Say Na Na Na)

Pią 8 Mar - 22:45
Och, a może występ wspaniałego Serhata na żywo tak nas pozytywnie zaskoczy, że nam wszystkim wypadną anusy z podekscytowania?
Szczerze? Myślałam, iż będzie gorzej. Według mnie tegoroczna propozycja brzmi lepiej od tej z 2016 roku. Jednak znajduje się poza państwami, które chciałabym, aby się zakwalifikowały do finału. Zaskoczył mnie ponowny wybór artysty. Ten utwór jest też bardzo charakterystyczny, jeśli spojrzymy na inne piosenki, lecz czy to wystarczy?
Darka
Darka
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 250
Płeć : Female
Wiek : 24

SAN MARINO: Serhat (Say Na Na Na) - Page 2 Empty Re: SAN MARINO: Serhat (Say Na Na Na)

Sob 9 Mar - 21:07
Nigdy bym nie pomyślała, że piosenka z San Marino mi się aż tak spodoba, ale Serhat jest niesamowity. Wiele pozytywnych emocji i aż chce się tańczyć. Obrażę się, jeśli nie skończy się to awansem do finału.
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 677
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

SAN MARINO: Serhat (Say Na Na Na) - Page 2 Empty Re: SAN MARINO: Serhat (Say Na Na Na)

Pią 5 Kwi - 9:43
Typowe San Marino, nigdy nie wysłucham tej piosenki w całości aż do Eurowizji bo po prostu nie mogę tego słuchać dłużej niż 10 sek. Myślę że nawet ostatnia pozycja mu nie pomoże.
Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 783
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

SAN MARINO: Serhat (Say Na Na Na) - Page 2 Empty Re: SAN MARINO: Serhat (Say Na Na Na)

Pią 5 Kwi - 10:55
Darka napisał:Nigdy bym nie pomyślała, że piosenka z San Marino mi się aż tak spodoba, ale Serhat jest niesamowity. Wiele pozytywnych emocji i aż chce się tańczyć. Obrażę się, jeśli nie skończy się to awansem do finału.
Poprzednio do finału z San Marino trafiła piosenka która miała tam nie trafić (zamiast "Maybe" w 2014 miało być "Crisalide" w 2013) więc teraz mam nadzieje że odpowiednia piosenka w finale się znajdzie.
Kuba
Kuba
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 155
Płeć : Male
Wiek : 25
Skąd : Warszawa / Radom

SAN MARINO: Serhat (Say Na Na Na) - Page 2 Empty Re: SAN MARINO: Serhat (Say Na Na Na)

Pią 5 Kwi - 11:07
Jako jeden z niewielu chyba fanów I Didn't Know (zwłaszcza tej oryginalnej wersji z magicznym pierwszym teledyskiem Serce ), Say Na Na Na automatycznie miało u mnie łatwiej. Ale o matko, jakie to jest świetne ;O Piosenka wchodzi i nie może wyjść, a pozytywna energia Serhata w głosie i na teledysku robią świetne wrażenie. Z niecierpliwieniem czekam na pierwsze livy i bardzo mocno trzymam kciuki za drugi finał :sanmarino: San Marino!

10 / 12
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1580
Płeć : Male
Wiek : 22

SAN MARINO: Serhat (Say Na Na Na) - Page 2 Empty Re: SAN MARINO: Serhat (Say Na Na Na)

Nie 7 Kwi - 13:57
avatar
Blainers
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 17

SAN MARINO: Serhat (Say Na Na Na) - Page 2 Empty Re: SAN MARINO: Serhat (Say Na Na Na)

Pią 3 Maj - 7:13


HAHA obczajcie xD
Sponsored content

SAN MARINO: Serhat (Say Na Na Na) - Page 2 Empty Re: SAN MARINO: Serhat (Say Na Na Na)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach