Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 618
Płeć : Male

SAN MARINO: K/DA - DRUM GO DUM (CB93) Empty SAN MARINO: K/DA - DRUM GO DUM (CB93)

Pią Wrz 16, 2022 11:05 pm


Ostatnio zmieniony przez Morison dnia Nie Paź 02, 2022 11:31 pm, w całości zmieniany 1 raz

Liver lubi ten post

Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 678
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

SAN MARINO: K/DA - DRUM GO DUM (CB93) Empty Re: SAN MARINO: K/DA - DRUM GO DUM (CB93)

Pią Wrz 23, 2022 6:07 pm
Oglądając skrót ten kawałek przyciągnął moją uwagę, mega bicior w sam raz do twerkowania podczas wieczorku na w2g ... na którym mnie jusz chyba wieki nie było. Mam tylko nadzieję że użytkowniczki wykażą się gustem i przepuszczą to do finału, najlepiej razem z piosenką numer 5. Wystawiła to najpewniej jakaś lambadziura która nie boi się iść pod prąd, tylko nie mam pojęcia która Charlotte Perrelli może to być ktoś powracający do konkursu Myśli
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2109
Wiek : 24

SAN MARINO: K/DA - DRUM GO DUM (CB93) Empty Re: SAN MARINO: K/DA - DRUM GO DUM (CB93)

Sob Wrz 24, 2022 12:48 am
Gubię sie w tej piosence. Przebodźcowanie. K/DA już się pojawiło w PdF. Nie wiem... @Dastame odkrył w sobie dusze labadziarską??
Sponsored content

SAN MARINO: K/DA - DRUM GO DUM (CB93) Empty Re: SAN MARINO: K/DA - DRUM GO DUM (CB93)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach