Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

HOLANDIA: Duncan Laurence (Arcade)

+20
Blainers
Iker
CzerwonePaznokcie
Charmoiselle
Darka
Ilona
marjuz
Yngwie / admin
monkeyy
Wilk
Aro
Sebek
Skrzeczek
Mrs.Nobody
Fenistil
Dastame
Drover
iguś
IgorBielak
magou
24 posters
Go down

Ile punktów przyznał(a)byś holenderskiej kompozycji?

12 - 67%
2 - 11%
2 - 11%
1 - 6%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
1 - 5%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
 
Wszystkich Głosów: 18
 
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 946
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

HOLANDIA: Duncan Laurence (Arcade) - Page 3 Empty Re: HOLANDIA: Duncan Laurence (Arcade)

Nie 28 Kwi - 23:09
Piosenka "Arcade" została wykonana publicznie już 2 lata temu - nawet jeśli nadawca :netherlands: AVROTROS nie poinformował o tym :ue: EBU, najprawdopodobniej nie będzie to stanowiło żadnej przeszkody do uczestniczenia w konkursie ze względu na to, że ówczesna publikacja była odtwarzana zaledwie 450 razy.

Źródło: Dziennik Eurowizyjny
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1840
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

HOLANDIA: Duncan Laurence (Arcade) - Page 3 Empty Re: HOLANDIA: Duncan Laurence (Arcade)

Nie 14 Mar - 13:42
Fenistilowa Topka Wszechczasów
Miejsce 60


Już od pierwszego przesłuchania "Arcade" robiło na mnie bardzo duże wrażenie. Jakość produkcji stoi tu na najwyższym poziomie, pamiętam też jaką furorę robił wówczas Duncan pływający nago w teledysku. Język 3 W sumie cały czas wszyscy mamy tę piosenkę bardzo na świeżo, więc nie czuję specjalnej potrzeby, żeby się o niej zanadto rozpisywać. Zresztą nie ma co dużo pisać, bo króluje tu prostota, wracają echa "music is feeling". To po prostu świetna ballada - emocjonalna, mocna, ale nie przekrzyczana.

Przyznaję, że przy swoich ocenach tego rocznika trochę umniejszałem zasługi Holandii. Zawsze ten występ szanowałem i cieszyłem się, że Duncan stał się kolejnym już w tej dekadzie jakościowym zwycięzcą, ale jednak gdyby ktoś mnie zapytał o moich ulubieńców z tego roku, to na pewno bym Holandii w tym gronie w pierwszej kolejności nie wymienił. Tymczasem prostota występu naprawdę świetnie tu działa, a genialny wokal i emocje Duncana w połączeniu ze świetną, przejmującą piosenką sprawiają, że "Arcade" bez problemu odnalazło swoje miejsce wśród pozostałych kandydatów do mojej topki.
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach