Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1872
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

NIEMCY: Die Country Boys - Ich bin ein echter Country Boy Empty NIEMCY: Die Country Boys - Ich bin ein echter Country Boy

Nie 10 Paź - 19:39
NIEMCY: Die Country Boys - Ich bin ein echter Country Boy 8fcb69d3e9497ef0e1acacc0a248824c0638444b

"Ich bin ein echter Country Boy"
to humorystyczna piosenka w klimatach country. Opowiada ona o młodym rolniku, który jest tytułowym "prawdziwym chłopakiem ze wsi" i zachwala swoje beztroskie życie rolnika. Jest on w swoim żywiole i nie potrzebuje nawet żony, bo ma przecież swój ukochany ciągnik. Wink

Piosenka ta powstała na potrzeby niemieckojęzycznego podcastu Proseccolaune, który tworzą Chris Nanoo, Marek Bäuerlein i Daniel Stenger. Trafiłem na nią przypadkiem i zupełnie nie znam tego podcastu, ale na ich stronie znalazłem informację, że Chris i Marek pochodzą z :germany: Dolnej Frankonii, więc to chyba wystarczy, żeby się łapać na tę edycję. No i ze względu na charakter piosenki nie mam 100% pewności czy nie jest to jakaś parodia/przeróbka już istniejącej piosenki, ale nigdzie nie znalazłem takiej informacji.



Skrót: 0:31-1:21
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach