Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
hawk21cmb
hawk21cmb
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 68
Płeć : Male
Wiek : 37
Skąd : Berlin

DANIA: Backstreet Boys - Get Down (You're The One For Me) Empty DANIA: Backstreet Boys - Get Down (You're The One For Me)

Sro 3 Lis - 20:33
W roku 1996, czyli mając dokładnie 10 lat, za własne kieszonkowe, zakupiłem swoją pierwszą kasetę magnetofonową z muzyką. Zrobiłem to głównie dla jednej piosenki. Kasetę maltretowałem potem przez długi czas na zakupionym za 200 zeta walkmanie. Urządzenie to służyło mi potem do tego, żeby nie dochodziły do mnie wyniki meczów, które kiedyś oglądało się z parogodzinnym opóźnieniem. Były to czasy, kiedy jeszcze rock kojarzył mi się z rokiem przestępnym, metal z metalowym garnkiem, a eurodance uważałem za sól naszego życia. Piosenkę, która wtedy zawładnęła moim walkmanem, prezentuję Wam dziś.

A więc jak zwykle, enjoy!

DANIA: Backstreet Boys - Get Down (You're The One For Me) 2,w=1986,q=low,c=0.bild

Liver, Fenistil, Rahei and CB93 lubią ten post

Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

DANIA: Backstreet Boys - Get Down (You're The One For Me) Empty Re: DANIA: Backstreet Boys - Get Down (You're The One For Me)

Sro 3 Lis - 20:48
O jak fajnie, że ten utwór pojawił się w tej edycji wszakże nie ma nic bardziej z lat 90tych niż boysbandy i girlsbandy, a Backstreet Boys to już w ogóle crème de la crème swojej epoki. Pamiętam, że polską odpowiedzią było Just 5 z Bartkiem Wroną jako liderem grupy - co za czasy. Zapomniałeś dodać, że hip-hop to był hip-hop Wu-Tang Clan i te sprawy, żadne maty pierdaty. ameno, powodzenia.

ps. tak mi się przypomniało, że moja siostra miała kiedyś w pokoju podobny plakat (jeśli nie ten sam) na ścianie jak to zdjęcie w twoim temacie.
CB93
CB93
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 260
Płeć : Male
Skąd : Poznań

DANIA: Backstreet Boys - Get Down (You're The One For Me) Empty Re: DANIA: Backstreet Boys - Get Down (You're The One For Me)

Sro 3 Lis - 22:36
Wielki powrót hawka! Ja to w latach 90. słuchałem głównie kołysanek (zapewne), a pierwsze świadome wybory muzyczne dopiero w 2004r.
Nie wiem jak sobie poradzi ten song szczerze mówiąc, ale powodzenia!
Darka
Darka
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 256
Płeć : Female
Wiek : 25

DANIA: Backstreet Boys - Get Down (You're The One For Me) Empty Re: DANIA: Backstreet Boys - Get Down (You're The One For Me)

Pią 5 Lis - 17:44
Chciałam tylko napisać, że bardzo się cieszę że ktoś zdecydował się na Backstreet Boys. Nie jest to może ich najlepsza piosenka ale i tak daje wiele pozytywnej energii. Legendarny boysband
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1865
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

DANIA: Backstreet Boys - Get Down (You're The One For Me) Empty Re: DANIA: Backstreet Boys - Get Down (You're The One For Me)

Sro 10 Lis - 21:27
Jestem o te parę lat za młody, żeby Backstreet Boys byli częścią mojego dzieciństwa i jakoś nigdy potem nie zadałem sobie trudu, żeby się z ich dyskografią zapoznać. Kojarzę za to Just 5 i teraz mogę powiedzieć, że brzmi to absolutnie identycznie. Szeroki uśmiech Ta sympatyczna i bardzo energiczna piosenka jest bez wątpienia godnym reprezentantem swoich czasów. No i doceniam tę osobistą historię, którą nam tu przedstawiłeś.
Sponsored content

DANIA: Backstreet Boys - Get Down (You're The One For Me) Empty Re: DANIA: Backstreet Boys - Get Down (You're The One For Me)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach