Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down

Ile punktów przyznał(a)byś propozycji szwajcarskiej?

0 - 0%
1 - 11%
1 - 11%
0 - 0%
1 - 11%
0 - 0%
1 - 11%
3 - 33%
1 - 11%
1 - 11%
 
Wszystkich Głosów: 9
 
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

Szwajcaria Eurowizja 2022 Empty SZWAJCARIA: Marius Bear (Boys Do Cry)

Sro 9 Mar - 0:57
[postbg=https://i.servimg.com/u/f51/19/62/66/77/bckgrd10.jpg]
Po dwukrotnym uplasowaniu się w najlepszej piątce w stawce konkursu, :switzerland: szwajcarska telewizja liczy na kolejny eurowizyjny sukces. Tym razem ma go zagwarantować 28-letni wokalista Marius Bear, który będzie reprezentować Helwetów w Turynie, z utworem "Boys Do Cry".

Szwajcaria Eurowizja 2022 Swiss_p

Marius Hügli (bo tak właściwie nazywa się artysta), urodził się w 1993 roku w Enggenhütten. Do tej wokalista wydał dwa albumy "Sanity" oraz "Not Loud Enough". Artysta stał się szerzej rozpoznawalny w Szwajcarii dzięki swojemu drugiemu albumowi, za który otrzymał wiele nagród muzycznych. Również jest dobrze znany publiczności dzięki udziałom w programach muzycznych oraz rozrywkowych - w roku 2020, wziął udział w programie "I Can See Your Voice" na stacji RTL, zaś rok później wziął udział w quizshow "1 gegen 100". Wokalista jako główną inspiracje muzyczną podaje twórczość takich artystów jak m.in Lewis Capaldi. Utwór "Boys Do Cry" wybrał 100-osobowy panel reprezentujący różne grupy oraz międzynarodowa komisja ekspercka. Artysta zaprezentuje się na eurowizyjnej scenie 10 maja, podczas pierwszego półfinału.


:switzerland: MARIUS BEAR - BOYS DO CRY :switzerland:



:switzerland: :switzerland: :switzerland:

MARIUS BEAR - BOYS DO CRY:
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 893
Płeć : Male
Wiek : 23

Szwajcaria Eurowizja 2022 Empty Re: SZWAJCARIA: Marius Bear (Boys Do Cry)

Sro 9 Mar - 8:13
Bardzo mi się podoba zdecydowanie widzę tutaj coś pięknego, a teraz do piosenki. Nie będzie to mój faworyt, ale song jest taki kojący, a gdy słyszę tekst to czuje MOC MĘŻCZYZN! Cieszy mnie, że wśród wielu szybkich syfów tego semi pojawiło się coś takiego, a sama piosenka jest dość łatwa do zaśpiewania więc o wokal nie ma się co martwić. Nie mam zielonego pojęcia czy przejdzie dalej ja będę kibicował

marjuz and iguś lubią ten post

KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 935
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

Szwajcaria Eurowizja 2022 Empty Re: SZWAJCARIA: Marius Bear (Boys Do Cry)

Sro 9 Mar - 13:40
nudy na pudy po sexownym luca hani i bo$$kim gjohn

KarolStark, Łosoś and Luna lubią ten post

marjuz and Dastame nie lubią tego postu

Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

Szwajcaria Eurowizja 2022 Empty Re: SZWAJCARIA: Marius Bear (Boys Do Cry)

Sro 9 Mar - 15:11
doceniam retro instrumental, ale jezu to jest takie nudne, bulgaria przy tym brzmi jak bopiszcze, praktycznie nie ma tu ani jednego zapamiętywalnego momentu, całość idzie do nikąd (nawet bym rzekł, że idzie do tylu, bo najciekawszy fragment to sam początek), tekst to poziom xntuw z pre maltanskich, chb tylko erosek atomusek z dojczland pre mógłby to przebić. Ogółem miał być deep art, wyszla tryhardowa balladka, jedynie co może być tu deep to drzemka po przesluchaniu tego songa.

boys do cry ale po przesłuchaniu tego będą ziewać. 2/12. W semi z max 15-20 pkt od widzów, jury z max 60 pła i 13 msc powinno się ogarnąć.

.....................................


Szwajcaria Eurowizja 2022 Laura-poldvere-laura

KarolStark, Łosoś and Luna lubią ten post

Dastame nie lubi tego postu

marjuz
marjuz
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1256
Wiek : 23

Szwajcaria Eurowizja 2022 Empty Re: SZWAJCARIA: Marius Bear (Boys Do Cry)

Nie 3 Kwi - 21:58
No i bardzo dobrze że w tej piosence niewiele się dzieje. O to chodzi w tego typu mruczankach - ma być dyskretnie i to właśnie cisza ma przyciągać. Sobral też był nudny. W pófinale w któym co w drugim utworze będzie wyskakiwać jakieś yayo taki utwór jest jak powiew świeżego wiatru.

Bajkowość tej piosenki nie jest tak nachalna jak np. w "Tears Getting Sober", instrumental jak z Disneya wchodzi pod koniec, ale jako że nie ma go dużo wcześniej to i nie jest to przecukrzone. "Xnt tekst" to oczywiste nawiązanie do bajek/historyjek z dzieciństwa i schematycznych fraz typu "za górami, za lasami, za rzekami" i twórcy aż krzyczą że to o to chodzi (tytuł, teledysk, motyw dziecka, bajkowośc w intrumentalu).

Spoiler:

Utwór opowiada perspektywę dziecka, który przeżywa trudną sytuację w rodzinie, moment kłótni, ew. rozwód rodziców. Pozdro.

Podoba mi się to też o tyle, że nieco poznałem szwajcarski rynek muzyczny w ramach poszukiwań do kp/pdf i mam poczucie że Marius i jego piosenka dość dobrze go reprezentuje. Sam wokalista pasuje do tej piosenki na zasadzie kontrastu, trochę jak Carl Espen ze swoją balladą w 2014. Życzę wszystkiego najlepszego :switzerland: i wszystkim dzieciom na świecie. 10/12

.....................................


"Mama w domu mówiła, że jak zboże da się do młyna, zmieli się mąkę, wykopie ziemniaki i zakisi kapustę, to głodu nie będzie"

Dawid, marjuz, Fenistil and Aleks lubią ten post

Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1872
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

Szwajcaria Eurowizja 2022 Empty Re: SZWAJCARIA: Marius Bear (Boys Do Cry)

Wto 12 Kwi - 0:03
Ballada robi na mnie wrażenie bardzo klasycznej, co w połączeniu z dobrym głosem Mariusa jest dla mnie zdecydowanie wystarczające, żeby jej w maju kibicować. Rozumiem, że nie ma tu takiego natłoku bodźców jak w innych piosenkach, ale reakcje mówiące o usypianiu w trakcie słuchania są zdecydowanie przesadzone.
Sponsored content

Szwajcaria Eurowizja 2022 Empty Re: SZWAJCARIA: Marius Bear (Boys Do Cry)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach