Eurowizja 2025: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down

Ile punktów przyznał(a)byś Macedonii?

1 - 11%
1 - 11%
2 - 22%
1 - 11%
1 - 11%
0 - 0%
2 - 22%
1 - 11%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
 
Wszystkich Głosów: 9
 
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 22
Skąd : TiViland

MACEDONIA: Tamara Todevska (Proud) - Page 2 Empty Re: MACEDONIA: Tamara Todevska (Proud)

Pią Kwi 12, 2019 2:16 pm
Przy pierwszym przesłuchaniu utwór nie wywoływał u mnie żadnych emocji, pomyślałem sobie - "Ot smętna ballada z :macedonia: Macedonii". Coś mnie jednak podkusiło by wrócić do tego utworu i teraz absolutnie go uwielbiam Serce - głos Tamary wywołuje u mnie ciarki :( , a sama piosenka jest niesamowicie piękna. 🇩🇯Brawo :macedonia: Macedonio - proszę teraz o dobry staging i finał. Serce

10/12
Kuba
Kuba
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 155
Płeć : Male
Wiek : 25
Skąd : Warszawa / Radom

MACEDONIA: Tamara Todevska (Proud) - Page 2 Empty Re: MACEDONIA: Tamara Todevska (Proud)

Nie Maj 19, 2019 4:15 pm
#funFact Tamara w tym roku zajęła 12. miejsce u telewidzów - tak samo jak Kasia Moś kilka lat temu. Jak widać jury i prezentacja wyników robią swoje w odbiorze :bball:
Triss
Triss
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 38
Płeć : Female

MACEDONIA: Tamara Todevska (Proud) - Page 2 Empty Re: MACEDONIA: Tamara Todevska (Proud)

Czw Maj 23, 2019 8:17 am
Przesłuchałam trzy razy i dalej nic, mam jakiś problem z tą piosenką. Doceniam warsztat wokalny Tamary, dramaturgię w tej balladzie, jednak dreszczyku brak...
6/12
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

MACEDONIA: Tamara Todevska (Proud) - Page 2 Empty Re: MACEDONIA: Tamara Todevska (Proud)

Czw Maj 23, 2019 4:20 pm
Chociaż prezentacja była na wysokim poziomie, to uważam, że ta piosenka została przeceniona przez jury do granic możliwości i na pewno nie zasługiwała na 1 miejsce.

zresztą Kasia Moś w 2017 roku tez była w televotingu 12 a z tego co pamiętam jury umieściło ją na odległym 23 miejscu w finale, a moim zdaniem Flashlight jest o kilka pozycji wyżej pod względem samej kompozycji niż Proud, i jeśli miałbym wybierać między głosem Kasi a Tamary to wybieram Kasię i jej charakterystyczny "zadzior".

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Sponsored content

MACEDONIA: Tamara Todevska (Proud) - Page 2 Empty Re: MACEDONIA: Tamara Todevska (Proud)

Powrót do góry
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach