Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

FINLANDIA: Sigrid - Burning Bridges Empty FINLANDIA: Sigrid - Burning Bridges

Pon 22 Lis - 22:27


Skrót 2:08 - 2:48


Ostatnio zmieniony przez Liver dnia Nie 12 Gru - 17:17, w całości zmieniany 1 raz

Przemek lubi ten post

Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

FINLANDIA: Sigrid - Burning Bridges Empty Re: FINLANDIA: Sigrid - Burning Bridges

Sro 24 Lis - 18:25
Jak rozumiem chyba jest to jej najnowszy singiel, bardzo fajny i nośny jak większość od niej. Jak się chwilę zastanowiłem to pierwszy nick jaki mi przyszedł do głowy to @Bzyku i niech tak zostanie Wink
avatar
Xytros
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 70
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Warsaw

FINLANDIA: Sigrid - Burning Bridges Empty Re: FINLANDIA: Sigrid - Burning Bridges

Czw 25 Lis - 21:34
Znana artystka ale z ciekawą piosenką a to już duży plus bo wiem, że ogólnie jej twórczość nieco mnie irytuje xD moim zdaniem mógł tą piosenką wybrać @Poland bo nie widzę go na ten moment przy innych propozycjach (no może tylko przy Dua Lipie).

EDIT: nw może @Dastame
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

FINLANDIA: Sigrid - Burning Bridges Empty Re: FINLANDIA: Sigrid - Burning Bridges

Czw 2 Gru - 22:48
Sigrid to jedna z tych popularnych wokalistek, ale nie aż tak aby mogła się przejeść. Dość przyjemny utwór, dobra dynamika i typowa dla młodej Norweżki energia. W tej piosence jest bardzo przyzwoity instrumental, mimo że jest popowa to te wszystkie instrumenty w refrenie dodają "tego czegoś". Ja tu obstawiam @Dawid

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie

Dawid lubi ten post

Przemek
Przemek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Björkman

Liczba postów : 157
Płeć : Male
Wiek : 24

FINLANDIA: Sigrid - Burning Bridges Empty Re: FINLANDIA: Sigrid - Burning Bridges

Sob 11 Gru - 16:03
uważam że to @Jasiek
Sponsored content

FINLANDIA: Sigrid - Burning Bridges Empty Re: FINLANDIA: Sigrid - Burning Bridges

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach