Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

ROSJA: Sergey Lazarev (Scream)

+17
Iker
Justi
Charmoiselle
Wilk
Sebek
Aro
Fenistil
Darka
mercator
Aleks
IgorBielak
iguś
magou
Łosoś
Drover
syguu
Kuba
21 posters
Go down

Na ile punktów oceniasz propozycje rosyjską?

2 - 17%
0 - 0%
2 - 17%
0 - 0%
3 - 25%
0 - 0%
0 - 0%
1 - 8%
1 - 8%
1 - 8%
2 - 17%
 
Wszystkich Głosów: 12
 
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 678
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

ROSJA: Sergey Lazarev (Scream) - Page 2 Empty Re: ROSJA: Sergey Lazarev (Scream)

Nie 10 Mar - 19:08
Aro napisał:Jakie to jest paskudnie patetyczne. Ani nie wpada w ucho, ani nie wywołuje żadnych emocji. Jednak to jest Rosja i pewnie uratują się przekombinowanym występem. Każdy inny kraj z takim utworem byłby pewniakiem do pozostania w semi. Cóż, jeżeli chodzi o plusy to jest jednak lepiej niż w 2016 Uśmiech
100% zgodności, jak to Rosja... dla mnie najbardziej sztuczny kraj na Eurowizji mam nadzieję że Holandia ich zniszczy wrażliwością i autentycznością przekazu a swoją drogą ten balonik o którym mowa zwyczajnie pękł. Po mojemu to ani Cypr na który tak stawiano wcześniej ani w tej chwili Rosja nie zasługują na zwycięstwo i pod tym względem szukałbym gdzie indziej 👅
avatar
Bluee
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 33
Płeć : Male

ROSJA: Sergey Lazarev (Scream) - Page 2 Empty Re: ROSJA: Sergey Lazarev (Scream)

Nie 10 Mar - 19:12
Masakra nie wiedziałem że będzie aż tak źle. Propozycję Sergeya z 2016 lubię a to jest jakaś masakra. Gdyby to śpiewał ktoś inny to pewnie grzałoby doły w topkach. Ja lubię ballady ale ten utwór nie ma kompletnie nic do zaoferowania. Paździerz. Dla mnie to jest taki sam poziom jak Gruzja, kompletnie nic mi się nie podoba w tym utworze. 1/12
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

ROSJA: Sergey Lazarev (Scream) - Page 2 Empty Re: ROSJA: Sergey Lazarev (Scream)

Nie 10 Mar - 19:30
Po kilku przesłuchaniach uważam że to średni utwór, ani słaby, ani dobry, tylko średni. Ale Rosja dzięki dobrej oprawie będzie wysoko, oby nie wygrała.
avatar
Charmoiselle
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 38
Wiek : 27

ROSJA: Sergey Lazarev (Scream) - Page 2 Empty Re: ROSJA: Sergey Lazarev (Scream)

Pon 11 Mar - 21:19
Powiem tak - w wersji studyjnej robi wrażenie, najbardziej podobają mi się te instrumentalne wstawki. Póki co Rosja jest u mnie w top, ale poczekajmy na występ na żywo. Piosenka łatwa do zaśpiewania nie będzie, a jeszcze trudniej będzie utrzymać poziom klipu, nie wiem czy Siergiej temu zadaniu podoła. Niemniej jednak obawiam się, że nieważne jak zaśpiewa, dużo punktów zarobi za staging. W 2016 miał bardzo, baaardzo średnią tę piosenkę, ale to chyba właśnie efekty na scenie wywindowały go tak wysoko, co w sumie do końca nie jest fair, bo to piosenka powinna grać pierwsze skrzypce i być oceniana, ale cóż...
Justi
Justi
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 49

ROSJA: Sergey Lazarev (Scream) - Page 2 Empty Re: ROSJA: Sergey Lazarev (Scream)

Wto 12 Mar - 9:17
I tyle szumu o...? No właśnie o co? Jak już zostało wyżej napisane balonik pękł. Chociaż i tak Sergey wielu zwolenników ma, ale to pewnie z sentymentu za 2016, a nie dlatego, że ta piosenka jest taka dobra. Mimo to nie sądzę, że jest w stanie powtórzyć wynik z 2016, a już na pewno nie jest w stanie go przebić.
Iker
Iker
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 154

ROSJA: Sergey Lazarev (Scream) - Page 2 Empty Re: ROSJA: Sergey Lazarev (Scream)

Wto 12 Mar - 21:23
To jest bardzo średnie, spodziewałem się trochę ciekawszych aranżacji w tym utworze, a nawet po cichu liczyłem na coś zachwycającego po tym jak dowiedziałem się o współpracy z orkiestrą symfoniczną przy tej piosence. Ale to może okazać się moim ''guilty pleasure'' tegorocznej Eurowizji Wink
avatar
Blainers
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 17

ROSJA: Sergey Lazarev (Scream) - Page 2 Empty Re: ROSJA: Sergey Lazarev (Scream)

Nie 17 Mar - 10:55
Po kilku przesłuchaniach bardzo mi się spodobało. Nie jest to może super produkcja. Holandia lepsza, ale jeżeli jury nie zgnoi z powodów politycznych Rosji to moim zdaniem wygra.
avatar
magou
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 129

ROSJA: Sergey Lazarev (Scream) - Page 2 Empty Re: ROSJA: Sergey Lazarev (Scream)

Nie 17 Mar - 10:58
Rosja nie wygra. To za słaby utwór. Nie jestem pewny czy będzie nawet w top5.
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1850
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

ROSJA: Sergey Lazarev (Scream) - Page 2 Empty Re: ROSJA: Sergey Lazarev (Scream)

Nie 17 Mar - 12:34
Ja myślę, że na zwycięstwo szanse ma spore. Przede wszystkim ten utwór nie jest stworzony do słuchania w wersji studyjnej, tylko do przedstawienia na scenie. Jest w nim bardzo dużo teatralności i kilka takich momentów, gdzie w piosence niby nic się nie dzieje, ale już teraz widzę w tych miejscach pełne dramatyzmu sceny w prezentacji scenicznej. A że Rosja zazwyczaj doprowadza to do perfekcji, to powinno być naprawdę świetnie.
monkeyy
monkeyy
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 85

ROSJA: Sergey Lazarev (Scream) - Page 2 Empty Re: ROSJA: Sergey Lazarev (Scream)

Pią 29 Mar - 18:00
Bardzo urósł w moich oczach Sergiej po ostatnim występie na żywo. Brzmi chyba jeszcze lepiej niż w wersji studyjnej, a opakować ballady Rosja zawsze umiała. Wysokie miejsce w rankingach bukmacherów nie tylko za nazwę państwa.
avatar
Bluee
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 33
Płeć : Male

ROSJA: Sergey Lazarev (Scream) - Page 2 Empty Re: ROSJA: Sergey Lazarev (Scream)

Nie 31 Mar - 15:57
Paździerz. Wolę Sergeya z 2016 roku a tutaj to jedna wielka patetyczność. Ale i tak bym go nie skreślał całkowicie bo występ możliwe że odstawią jakiś mocny. 1/12
Triss
Triss
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 38
Płeć : Female

ROSJA: Sergey Lazarev (Scream) - Page 2 Empty Re: ROSJA: Sergey Lazarev (Scream)

Wto 16 Kwi - 12:07
Imię jego to Sergey, a pseudonim to ROZCZAROWANIE. To jest takie słabe, że po dwóch przesłuchaniach dalej nie pamiętam czegokolwiek z tej piosenki.
Rosyjska ekipa z pewnością przygotuje fantastyczną oprawę sceniczną, ale nie wierzę w to,że utwór zostanie wybitnie poparty przez Europę. Chyba że w ramach zadośćuczunienia za 2k16 (pozdro Liver Szeroki uśmiech)
Sponsored content

ROSJA: Sergey Lazarev (Scream) - Page 2 Empty Re: ROSJA: Sergey Lazarev (Scream)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach