Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2126
Wiek : 24

SZWECJA: The Sugarhill Gang - Rapper's Delight Empty SZWECJA: The Sugarhill Gang - Rapper's Delight

Pon 20 Gru - 12:37
SZWECJA: The Sugarhill Gang - Rapper's Delight Sugarhill-Gang-Press-Shot

Nie znalazłem żadnego wystarczająco artystycznego gospel hip-hopu (a nie chciałem powtarzać artystów), więc zaprezentuję Wam same narodziny gatunku! Jesteśmy u schyłku lat 70., afroamerykanie z Bronksu już od paru lat doskonale bawią się do rytmicznego mówionego disco-soulo-funku o stałym bpm, gdy nadchodzi rewolucja i "Rapper's Delight" staje się pierwszym rapowanym kawałkiem, który przedarł się do szerokiej widowni. The Sugarhill Gang to team z New Jersey, a ich wspomniany największy hit samplowano do dziś ponad 225 razy. Mam nadzieję, że 10 zwrotek to wystarczająco, aby zatopić się w tym niesłychanym dziele, kc.



Skrót: 0:18

Tłumaczenie na polski:


Tekst:
avatar
Gość
Gość

SZWECJA: The Sugarhill Gang - Rapper's Delight Empty Re: SZWECJA: The Sugarhill Gang - Rapper's Delight

Pon 20 Gru - 17:39
matko to jest prawie tak dlugie jak moj wiersz do b

ale ladne Uśmiech widac ze sie postaralas zalezalo ci odnalezc bialy kruk w stogu siana...
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach