Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

FINLANDIA: Bendik - Siste gang Empty FINLANDIA: Bendik - Siste gang

Pią 2 Wrz - 22:22

.....................................


[You must be registered and logged in to see this image.]

Skrzeczek lubi ten post

Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 600
Płeć : Male
Wiek : 26

FINLANDIA: Bendik - Siste gang Empty Re: FINLANDIA: Bendik - Siste gang

Pią 2 Wrz - 22:37
Przypadkowe natknięcie się na zespół Bendik przydarzyło mi się, gdy wpisałem raz nazwę tego zespołu, chcąc posłuchać utworu "Bendik og Årolilja" w wykonaniu zespołu Gåte, którego w tamtym okresie słuchałem nałogowo i miałem szczęście poznać bardzo szybko, w czasie swoich poszukiwań po muzyce norweskiej. Miałem niezły mentlik w głowie, bo chciałem wtedy postawić na utwór "Kriger" wykonywany przez Bendik lub "Bendik og Årolilja" wykonywany przez Gåte. Ostatecznie oba utwory w KP się pojawiły, jeden przynosząc mi podium w edycji krajowej, inny przynosząc mi przedostatnie miejsce w półfinale edycji coverowej (po tym, jak ostatecznie organizator Daniell lub Dawid dopuścił go do udziału w tamtej edycji, bo było to wówczas dla mnie niepewne, czy się na to kwalifikuje). "Siste gang" również znam i bardzo lubię. Przeszło mi przez myśl, czy na niego postawić, dając zespołowi jeszcze jedną szansę. Jestem ciekaw, jak sobie poradzi. Raczej chęci i czasu tak za bardzo nie mam na udział w tej edycji. A czy wrócę do konkursu jeszcze, no nie wiem, coś nie mam na niego od dłuższego czasu pomysłu, ale z ciekawości pewnie zobaczę wynik. Powodzenia Łosoś!

Łosoś lubi ten post

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach