Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 926
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

WYNIKI - Page 3 Empty Re: WYNIKI

Nie 6 Mar - 23:55
jezu brawo DAWID kocham CIE w koncu wygralas zasluzylas na ten WIN skarbie KOCHAM CIE pamietaj pomimo naszych okrutnych klutni czasem ale tak bywa brawo MYSZKO JE T'ADORE

GRATKI RUWNIEZ DLA YANGWIE ZA KOLEJNYCH 8 2 EDYCJI ABSĘCJI (DO TEGO TRZEBA MIEC TALENT WIEKSZY NIZ DO WYGRANIA PDF) - czy zgadzacie sie z tą teza


Ostatnio zmieniony przez KarolStark dnia Pon 7 Mar - 0:08, w całości zmieniany 3 razy

Dawid, KarolStark, iguś, Fenistil, Łosoś and Sebek lubią ten post

Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 946
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

WYNIKI - Page 3 Empty Re: WYNIKI

Pon 7 Mar - 0:03
Od razu zaznaczam - w związku z nietypowym charakterem edycji, postanowienia o dyskwalifikacjach zostały na ten jeden raz zmodyfikowane.

@Yngwie i @Bzyku dostają dyskwalifikację i 2 edycje przymusowej pauzy (tak jakby nie głosowali przez całą normalną edycję), zaś @Domin0s dostaje dyskwalifikację w tej edycji, ale nie pauzuje (jako że było to jednorazowe, nie permanentne działanie).

Ze swojej strony bardzo serdecznie gratuluję @Dawid - to zwycięstwo jest w pełni zasłużone i musiało w końcu przyjść. Fajnie, że otrzymałeś je w końcu w wyjątkowy jubileusz. Super, że się doczekałeś. Uśmiech

Dziękuję wszystkim votującym na :ukraine: za swoją drugą lokatę, która w pełni mnie satysfakcjonuje. Choć do zwycięstwa było taaaak blisko, to cała seria z osiąganymi w niej rezultatami przyniosła mi już wystarczające spełnienie. Szeroki uśmiech

Pozdrawiam wszystkich cieplutko - zapraszam do podsumowywania serii, post pojawi się już za parę chwil. Wink

Dawid, KarolStark and Fenistil lubią ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2101
Wiek : 24

WYNIKI - Page 3 Empty Re: WYNIKI

Pon 7 Mar - 1:12
Moje drugie zwycięstwo w KPdF urosło już do miana legendy, która nic wspólnego z rzeczywistością nigdy miała nie mieć. Okazało się dziś inaczej i po 5 latach i 11 miesiącach znów wybrany przeze mnie utwór okazał się tym najlepszym!!! Krokodyle łzy Nie uważam, że był to najlepszy utwór edycji czy mój w całej PdFowej karierze, ale z drugiej strony połączył on w sobie wszystkie muzyczne kręgi, które ubóstwiam - soul, geye, murzity. Przeogromnie dziękuję za docenienie tego wyboru. Z uwagi na nietypowy system może satysfakcja ze zwycięstwa jest odrobinkę mniejsza, ale prędko taka edycja się nie powtórzy, więc Jeangu pozostanie tym wyjątkowym rodzynkiem. Serce Piękna klamra dwumiesięcznych zmagań. Od siebie gratuluję wszystkim za wysoki poziom edycji. Dużo z Was się mega postarało i niejeden pojedynek sprawiał ból głowy. System drabinkowy jest do dopracowania, ale moim zdaniem wypadł całkiem fajnie. Największe gratulacje oczywiście dla :ukraine: @Aleks po pierwsze za ogarnięcie tylu votingów w jedną edycję, a po drugie za wystawienie najlepszego songa edycji. Absolutny art poza skalą!!! Serce

Moje top 10 utworów 50. edycji:
01 :ukraine: Robert Finley - Souled Out On You :star:
02 :unitedkingdom: Self Esteem - I Do This All The Time :star:
03 :netherlands: Epica - Rivers
04 :kazakhstan: Foo Fighters - The Sky Is A Neighborhood
05 :liechtenstein: Cat Clyde - So Cold
06 :italy: Michele Bravi & Sophie and the Giants - Falene
07 :iceland: Dugfrisk - Jeg kan mærke jorden danse
08 :palestine: Chiwoniso - Nhemamusasa
09 :belgium: Voyou - Seul sur ton tandem
10 :germany: Bukahara - No!

W ramach następnej edycji zapraszam Was do :sweden: Kullsbjörken, czyli widowiskowej turystycznej miejscowości, w której Mesjasz Tusse odnalazł schronienie uciekając z ogarniętej wojną ojczyzny rodziców. Postaram się zadbać o jakieś intervale czy specjalne smaczki podczas następnej edycji!

Przemek, Liver, Fenistil, Łosoś and Aleks lubią ten post

Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1274
Płeć : Male
Wiek : 26

WYNIKI - Page 3 Empty Re: WYNIKI

Pon 7 Mar - 6:37
Gratulacje Dawid, niezła piosenka. Nie najlepsza, ale ścisła czołówka tej edycji odpadła wcześniej (jeden kraj bardzo późno), więc na tym etapie jak najbardziej zasłużone zwycięstwo.

Dawid lubi ten post

Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 618
Płeć : Male

WYNIKI - Page 3 Empty Re: WYNIKI

Pon 7 Mar - 11:38
Zwycięska piosenka w tym przypadku ma charakter drugorzędny, najlepsza jest ta cała epickość momentu bo @Dawid zasłużył na wygraną jak mało kto a jego niemoc (trwająca serio prawie 6 lat?) została przełamana nie dość, że w jubileuszowej edycji, to jeszcze na specyficznych zasadach, gdzie kasował leszczy jeden po drugim i niczym bohater filmu akcji dotrwał do samego końca, jeszcze raz gratulacje Szeroki uśmiech


Moje top 10:
01. :siceland: ISLANDIA: Dugfrisk - Jeg kan mærke jorden danse 12p
02. :sspain: HISZPANIA: Mooki - Mehatzavar Shelach 10p
03. :sukraine: UKRAINA: Robert Finley - Souled Out On You 8p
04. :sitaly: WŁOCHY: Michele Bravi & Sophie and the Giants - Falene 7p
05. :sgermany: NIEMCY: Bukahara - No! 6p
06. :suk: WIELKA BRYTANIA: Self Esteem - I Do This All The Time 5p
07. :shungary: WĘGRY: BLITZ UNION - Not Proud (To Be A Human Being) 4p  
08. :salbania: ALBANIA: Beatrix - Dancing With The Devil 3p
09. :snetherlands: HOLANDIA: Epica - Rivers 2p
10. :saustria: AUSTRIA: MEAU - Dat heb jij gedaan 1p

Dawid, Liver and Aleks lubią ten post

Darka
Darka
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 254
Płeć : Female
Wiek : 25

WYNIKI - Page 3 Empty Re: WYNIKI

Pon 7 Mar - 12:08
Wielkie gratulacje dla @Dawid! Zasługiwałeś, aby w końcu wygrać. Pamiętam twoją pierwszą wygraną i to aż niesamowite ile czasu minęło od tego momentu. Cieszę się więc tym bardziej z twojego zwycięstwa

Dawid and marjuz lubią ten post

Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 761
Płeć : Male
Wiek : 23

WYNIKI - Page 3 Empty Re: WYNIKI

Pon 7 Mar - 14:53
Ukraina świetna propozycja, jedna z najlepszych tej serii. <3 Szkoda, że nie udało się wygrać, ale i tak 2 miejsce jest zaskakująco dobre jak na taką propozycję, a zwycięzca też nie jest zły. W ogóle dopiero teraz zorientowalem się, że ten typ był na Eurowizji. xd Gratulacje dla Dawida.

Najbardziej podobała mi się Ukraina, ale bardzo przypadły mi do gustu też piosenki Wielkiej Brytanii, Szwecji i Islandii. Jeszcze Liban był spoko.

Dawid, Liver and Aleks lubią ten post

Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1850
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

WYNIKI - Page 3 Empty Re: WYNIKI

Wto 8 Mar - 1:01
Ogromne gratulacje, @Dawid! To niesamowite, gdy pomyśli się ile musiałeś na to zwycięstwo czekać, a w takiej jubileuszowej edycji to dodatkowo swego rodzaju ukoronowanie. Piosenkę oczywiście lubię, w kilku ostatnich etapach chyba na nią głosowałem i na pewno zyskała sobie u mnie sporo na plus przez cały czas trwania edycji. W finałowym pojedynku decyzja nie była dla mnie oczywista, ale Szwecja jednak wygrała swoją przystępnością. Jak to napisał Liver: w ramach całej edycji miałbym pewnie nieco innych głównych ulubieńców, ale patrząc na samą końcówkę taki rezultat zdecydowanie mnie zadowala, tym bardziej w kontekście tego o czym napisałem wcześniej. Wink

Niezmiernie się cieszę, że mój pomysł edycji w systemie pucharowym faktycznie się ziścił i to w dopracowanej, bliskiej oryginałowi formie. Tutaj ogromne podziękowania wędrują ode mnie oczywiście w stronę @Dawid, który od początku był chyba najbardziej entuzjastycznym głosem poparcia dla całej koncepcji tej edycji i który był główną siłą czuwającą nad merytorycznym rozstrzyganiem wszelkich zawiłości w trakcie jej trwania, a także dla @Aleks, który wykazał dużo odwagi gdy trochę w ciemno postawił na ten pomysł, a później zrobił wszystko co w jego mocy, żeby ta edycja była wyjątkowa. No i oczywiście dziękuję też Wam wszystkim za wspólne świętowanie w tak mocnej muzycznie edycji. Wink

Co do samego systemu, to w mojej subiektywnej ocenie:
- mimo wszystko zdał egzamin, bo emocje niewątpliwie były (w czym oczywiście pomogła jubileuszowa otoczka), a głosowało się prościej i szybciej
- dobrze, że znalazł się akurat w edycji jubileuszowej, bo nawet przy takim tempie głosowania (które było przez Aleksa idealnie wymierzone poza tą jedną wymuszoną przerwą) edycja ciągnęła się przez dłuższy okres
- początek z nierówną liczbą uczestników oraz darmowymi awansami z powodu dyskwalifikacji był trochę chaotyczny i momentami niesprawiedliwy
- jeśli format edycji miałby się kiedyś powtórzyć, to na pewno trzeba by pomyśleć nad jakąś początkową fazą grupową, której wprowadzenie zredukowałoby problem z nierówną liczbą uczestników i dyskwalifikacjami w pierwszych rundach
- zdaję sobie też sprawę, że opinie o tym formacie są mimo wszystko mieszane i na pewno nie będę się starał go ponownie forsować, ale dobrze było dla odmiany spróbować czegoś nowego i kto wie, może kiedyś...

Dawid, Liver and Aleks lubią ten post

Rahei
Rahei
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 86
Płeć : Female
Wiek : 32
Skąd : Kraków

WYNIKI - Page 3 Empty Re: WYNIKI

Czw 10 Mar - 21:30
Gratulacje @Dawid! Twoja propozycja od razu mi podpasowała i na początku nie miałam problemu kogo wybrać. Ukraina też dzielnie się broniła i byłabym zadowolona z 1 miejsca zarówno :sweden: jak i :ukraine: .
W trakcie zabawy bardzo wkręciła mi się piosenka :liechtenstein: niestety za późno :(

Ta edycja wyjątkowo mi się dłużyła, jednak pomysł uważam za ciekawy, aby miał miejsce drugi raz na pewno trzeba by go dopracować. Dzięki za wszystkie głosy!

Dawid, Fenistil and Aleks lubią ten post

Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 678
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

WYNIKI - Page 3 Empty Re: WYNIKI

Pią 18 Mar - 23:32
Podsumowanie wyników w skrócie:

Dawid, Liver, Darka, Fenistil, Łosoś, Dastame, Morison and CB93 lubią ten post

avatar
Gość
Gość

WYNIKI - Page 3 Empty Re: WYNIKI

Sob 19 Mar - 16:15
Wilk napisał:Podsumowanie wyników w skrócie:


mega milo z TWOJEJ page kc
Sponsored content

WYNIKI - Page 3 Empty Re: WYNIKI

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach