Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Wonder
Wonder
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 266
Wiek : 103
Skąd : Manjolowo (gmina)

WYNIKI Empty WYNIKI

Sob Paź 26, 2019 10:07 pm
WYNIKI FINAŁU 12. EDYCJI PIOSENKI DLA FORUM

[You must be registered and logged in to see this link.]

























1. :sfrance: FRANCJA: Anna Leone - If You Only - 107 pkt. (Sebek)

2. :sunitedkingdom WIELKA BRYTANIA: Azealia Banks - Chasing Time - 105 pkt. (Cryo)

3. :sireland: IRLANDIA: V V Brown - Lazarus - 93 pkt. (Łosoś)

4. :sfaroes: WYSPY OWCZE: serpentwithfeet - Cherubim - 89 pkt. (alekso33)
5. :siceland: ISLANDIA: Makoma - Maboko Likolo - 78 pkt. (Eyida)

[You must be registered and logged in to see this image.]

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Brawa dla Sebka za jego drugie zwycięstwo w konkursie!
Dziękuję wszystkim za udział w 12. edycji PdF. Do zobaczenia w kolejnej edycji, którą poprowadzi dla Was winnerka [You must be registered and logged in to see this link.].

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DRUGA W TEJ SERII EDYCJA KRAJOWA BĘDZIE OGRANICZONA JĘZYKOWO!
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 758
Płeć : Male
Wiek : 23

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob Paź 26, 2019 11:04 pm
No cóż, co mogę powiedzieć? Użytkownicy po raz kolejny udowadniają, że nie mają gustu. :P Świadczy o tym m.in. miejsce Kazachstanu. Ale szczerze? Nie jestem zaskoczony ani trochę. 😁
KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 914
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob Paź 26, 2019 11:05 pm
Drover napisał:No cóż, co mogę powiedzieć? Użytkownicy po raz kolejny udowadniają, że nie mają gustu. :P Świadczy o tym m.in. miejsce Kazachstanu. Ale szczerze? Nie jestem zaskoczony ani trochę. 😁

Dlaczego to napisalisales przeciez dalem Ci 10 pkt
Ps. Dziekuje za 8 platz <3 kocham was <3
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1273
Płeć : Male
Wiek : 26

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie Paź 27, 2019 7:06 am
Brawo Sebek

Cieszę się z wysokiego miejsca :iceland: Islandii, początek głosowania tego nie zapowiadał. Dziękuję za wszystkie punkty na :lithuania: Litwę, zarówno te mniejsze, jak i większe (dzięki Batiooo!) Uśmiech Nawet nawet wynik.
marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1234
Wiek : 23

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie Paź 27, 2019 7:50 am
Mnie tam zasadniczo wyniki jebio, ale zdziwiło mnie, że z grona wielu ciekawych i energicznych piosenek wygrała jakaś plumkająca balladka. Zdziwienie narosło gdy zobaczyłem, że znalazłem się w zaszczytnym gronie ledwie 4 osób które nie dały temu punktów razem z [You must be registered and logged in to see this link.] i [You must be registered and logged in to see this link.]. Szkoda, bo edycja fajna, każda inna piosenka z top 4 mogłaby wygrać
Wasil2
Wasil2
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 39
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : Warszawa

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie Paź 27, 2019 4:28 pm
O to moje pierwsze top 10 chyba, dzia Szeroki uśmiech
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1840
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie Paź 27, 2019 7:35 pm
Wyniki jak na to co się ostatnio wyrabiało w PdF są całkiem przyzwoite. Przede wszystkim cieszy mnie, że mimo początkowych trudności :iceland: Islandii udało się wedrzeć przebojem do czołówki. Zwycięska :france: Francja mnie nie razi; punktów nie dałem, bo to senna "zachodnia" balladka jak każda inna, ale da się jej słuchać i nawet o dziwo pamiętam mniej więcej jak leci. Wynik mojej :andorra: Andory też jest dla mnie powyżej oczekiwań - wystawiając piosenkę z animacji spodziewałem się raczej grzania dołów, a tu do top 10 było całkiem niedaleko. Jedynie :germany: Niemcy zostały dramatycznie niedocenione.
Sponsored content

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach