Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

SŁOWENIA: Omar Naber - On My Way

+18
vestmann
Drover
KarolStark
iguś
Skrzeczek
Fenistil
IgorBielak
Alpaka
monkeyy
Qweir
mercator
DanielW
Jasiek
Naar
Defiś
Aro
Yngwie / admin
Liver
22 posters
Go down

Jak oceniasz reprezentanta Słowenii?

0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
1 - 6%
0 - 0%
0 - 0%
4 - 25%
4 - 25%
7 - 44%
 
Wszystkich Głosów: 16
 
IgorBielak
IgorBielak
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 141

SŁOWENIA: Omar Naber - On My Way  - Page 2 Empty Re: SŁOWENIA: Omar Naber - On My Way

Wto 28 Lut - 22:56
Ja nie mogę. Jakie to słabe i stare i takie w stylu "Sky over Europe". Nie mogę tego znieść. Mieli tyle lepszych propozycji. A jeżeli ta piosenka naprawdę powstała 12 lat temu... To logiczne, że nie będzie brzmiała świeżo i przebojowo.
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1871
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

SŁOWENIA: Omar Naber - On My Way  - Page 2 Empty Re: SŁOWENIA: Omar Naber - On My Way

Sro 1 Mar - 21:09
Piosenka mega słaba, nudna i nic ciekawego sobą nie prezentuje. Zgodzę się z Wami, że to takie słoweńskie "Sky Over Europe" i szanse na awans do finału ma zerowe.
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 600
Płeć : Male
Wiek : 26

SŁOWENIA: Omar Naber - On My Way  - Page 2 Empty Re: SŁOWENIA: Omar Naber - On My Way

Czw 2 Mar - 23:05
Jeśli ktoś decyduje się na powrót, to dobrze byłoby dokonać go z lepszą piosenką. Utwór "Stop" z 2005 roku był dużo lepszy, ciekawszy od tegorocznej propozycji Słowenii. "On My Way" nie jest jednak złą piosenką moim zdaniem, ale zdecydowanie dało się wybrać coś lepszego. Wiem, że w preselekcjach Słoweńcy mieli do wyboru lepsze utwory, więc nie bardzo rozumiem, czym kierowali stawiając na ten utwór. Taka poprawna ballada, ale mało wnosząca do konkursu. Są lepsze ballady w tym roku. Słucha się nawet miło, ale bez jakiegoś przekonania. Typowa piosenka o miłości, jakich wiele. Dam 6/12, a Słowenia na 90% uniknie awansu do finału.
avatar
Gość
Gość

SŁOWENIA: Omar Naber - On My Way  - Page 2 Empty Re: SŁOWENIA: Omar Naber - On My Way

Sob 4 Mar - 18:13
Nijakie...bez wyrazu...nie ma nic charakterystycznego tutaj...tylko powrót reprezentanta jest tu jakąś ciekawostką i nic więcej. Daje 2, znowu bez Słowenii w finale. :/
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 915
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

SŁOWENIA: Omar Naber - On My Way  - Page 2 Empty Re: SŁOWENIA: Omar Naber - On My Way

Nie 5 Mar - 14:45
Niektóre nijakie ballady są przynajmniej ładne. Ale to nie jest ani przyjemne, ani się dobrze tego nie słucha. Dużo gorsze od tego, co Omar zaprezentował w roku 2005. Mam nadzieję, że przepadnie w półfinale.

1/12
KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 933
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

SŁOWENIA: Omar Naber - On My Way  - Page 2 Empty Re: SŁOWENIA: Omar Naber - On My Way

Pon 6 Mar - 23:45
Nie rozumiem wszechobecnego hejtu na tę piosenkę. Co prawda ma trochę przestarzałe rytmy, jednakże miło mi się jej słucha. Pomimo, że jest średnia to wywołuje u mnie pozytywne emocje.
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

SŁOWENIA: Omar Naber - On My Way  - Page 2 Empty Re: SŁOWENIA: Omar Naber - On My Way

Sro 8 Mar - 22:30
Nuuudaa... Kolejny przyklad zlej ballady. W tej piosence doslownie WSZYSTKO jest zle. Lacznie z glosem wokalisty, ktory irytuje. Bardzo, bardzo slabo. Wyczuwam w pelni zasluzone ostatnie miejsce - gratulacje. Szeroki uśmiech
avatar
vestmann
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 343
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Rzeszów/Nowy Sącz

SŁOWENIA: Omar Naber - On My Way  - Page 2 Empty Re: SŁOWENIA: Omar Naber - On My Way

Wto 21 Mar - 16:42
O słoweńskim wyborze już chyba wszystko zostało powiedziane. Piosenka nijaka i bez emocji (tak jak wyraz twarzy Omara w trakcie występu...chyba nawet jemu się nudzi). Brak w tym utworze czegokolwiek co mogłoby pomóc w byciu zapamiętanym. Nawet podczas przesłuchiwania "On My Way" udało mi się kilka razy nie zauważyć, że piosenka już dawno się skończyła... Chociaż jak już się uda na niej skupić to nie wydaje się nadzwyczajnie słaba, po prostu bardzo przeciętna.
Szkoda, że Słowenia po dobrych występach w latach 2014-2015 zaczęła tak znacząco obniżać poziom.

3/12
marjuz
marjuz
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1250
Wiek : 23

SŁOWENIA: Omar Naber - On My Way  - Page 2 Empty Re: SŁOWENIA: Omar Naber - On My Way

Pon 27 Mar - 23:16
Ktoś mówił, że system televotingu na Melodifestivalen daje dużo władzy w rękach jurorów. Otóż wolne żarty.

W Słowenii takie byłyby wyniki, gdyby stosowano szwedzkie rozwiązania [w nawiasie punkty w rzeczywistości]:

1. BQL "Heart of Gold" - 149 [114]
2. Omar Naber "On My Way" - 106 [124]
3. Raiven "Zažarim" - 73 [94]
4. Nuška Drašček "Flower in the Snow" - 73 [68]
5. Nika Zorjan "Fse" - 40 [56]
6. Tim Kores "Open Fire" - 23 [10]
7. KiNG FOO "Wild Ride"- 21 [14]
8. Sell Out "Ni panike" - 19 [24]

A później zdziwko, że ostatnie miejsce w półfinale.
Rahei
Rahei
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 86
Płeć : Female
Wiek : 33
Skąd : Kraków

SŁOWENIA: Omar Naber - On My Way  - Page 2 Empty Re: SŁOWENIA: Omar Naber - On My Way

Sro 29 Mar - 19:05
Jestem zdruzgotana wyborem Słowenii :( Totalne nudy, piosenkę przełknęłabym na Eurowizji 15 lat temu. Nie dziwię się, że grzeje dno w topach.
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

SŁOWENIA: Omar Naber - On My Way  - Page 2 Empty Re: SŁOWENIA: Omar Naber - On My Way

Nie 2 Kwi - 20:23


Gratuluje ! Myślałem żeby wpleść to do mojego TOP 20.. aż usłyszałem to.. :x
Qweir
Qweir
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 26
Płeć : Male

SŁOWENIA: Omar Naber - On My Way  - Page 2 Empty Re: SŁOWENIA: Omar Naber - On My Way

Nie 2 Kwi - 20:29
Cisza i łosoś napisał:

Gratuluje ! Myślałem żeby wpleść to do mojego TOP 20.. aż usłyszałem to.. :x
Prima aprilis był wczoraj. Ja bym nawet nie pomyślał żeby to coś wrzucić do top 30. Nudne, stare i nie nadające się do słuchania.
Insiles
Insiles
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 107
Płeć : Male
Skąd : Częstochowa

SŁOWENIA: Omar Naber - On My Way  - Page 2 Empty Re: SŁOWENIA: Omar Naber - On My Way

Wto 2 Maj - 15:46
"On My Way" to jest "Sky over Europe" 2.0. Tak samo nudne, nijakie, bez emocji, nie ciekawe i słabe.
Po prostu DNO. 1/12
Sponsored content

SŁOWENIA: Omar Naber - On My Way  - Page 2 Empty Re: SŁOWENIA: Omar Naber - On My Way

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach