Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Naar
Naar
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 68
Płeć : Male

EMA 2017 (Słowenia) Empty EMA 2017 (Słowenia)

Pią 24 Lut - 15:46
EMA 2017 (Słowenia) Slovenia-2017-ema-semi-final-2-participants

Już dziś, 24 lutego Słowenia zorganizuje finał preselekcji EMA 2017, w którym udział weźmie 8 uczestników.

1. Sell Out - Ni panike
2. Nuška Drašček - Flower in the Snow
3. Tim Kores - Open Fire
4. Nika Zorjan - Fse
5. KiNG FOO - Wild Ride
6. Omar Naber - On My Way
7. BQL - Heard of Gold
8. Raiven - Zažarim

Transmisja rozpocznie się o 20.00 i będzie dostepna pod adresem: http://4d.rtvslo.si/zivo/tvs1


Ostatnio zmieniony przez Naar dnia Pią 24 Lut - 19:13, w całości zmieniany 1 raz
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

EMA 2017 (Słowenia) Empty Re: EMA 2017 (Słowenia)

Pią 24 Lut - 16:47
i dla takich tematów potrzebne mi jest forum, nie muszę niczego szukać po innych stronach. Wow Słowenia zaskoczyła mnie pozytywnie pod względem organizacyjnym, zapowiedzi wzorowane na melodifestivalen Serce scena preselekcyjna jedna z lepszych (chyba moja ulubiona) Serce Szkoda, że muzycznie nie jest już tak przebojowo, ale moją faworytką jest Nika Zorjan - Fse, dobrze się ogląda jej występ.
DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

EMA 2017 (Słowenia) Empty Re: EMA 2017 (Słowenia)

Pią 24 Lut - 16:54
Moją zdecydowaną faworytką jest natomiast Raiven. Powinna wygrać już rok temu, jednak mimo że "Zazarim" jest troszkę gorsze od "Crno bel", to wciąż jest to genialny utwór zdecydowanie zasługujący na wyjazd do Kijowa. Okej są jeszcze Nika Zorjan i BQL, jednak to na Raiven koniec końców liczę Uśmiech
avatar
Defiś
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 21
Płeć : Female
Wiek : 29

EMA 2017 (Słowenia) Empty Re: EMA 2017 (Słowenia)

Pią 24 Lut - 17:10
Yngwie napisał:i dla takich tematów potrzebne mi jest forum, nie muszę niczego szukać po innych stronach. Wow Słowenia zaskoczyła mnie pozytywnie pod względem organizacyjnym, zapowiedzi wzorowane na melodifestivalen Serce scena preselekcyjna jedna z lepszych (chyba moja ulubiona) Serce Szkoda, że muzycznie nie jest już tak przebojowo, ale moją faworytką jest Nika Zorjan - Fse, dobrze się ogląda jej występ.


dokładnie !!!!

przesłuchane, obejrzane, kilka spostrzeżeń ode mnie:

SELL OUT – NI PANIKE - pierwsze sekundy - Lawson - Juliet, ale szybko zmieniło się na taki Enej poparzony kawą trzy xD Fajnie się tego słucha! Nóżka, główka chodzi! Już widzę jak cały Kijów skacze :bounce:

NUŠKA DRAŠČEK – FLOWER IN THE SNOW - oj nieee, dotrwałam do połowy.

TIM KORES – OPEN FIRE - fatalna podróbka Mansa z wizualizacjami, piosenka też słaba i jego również nie da się słuchać, trzy razy nie!!!

RAIVEN - ZAŽARIM - jak usłyszałam ten bit to już mi Aminata w głowie zaśpiewała... strasznie się czepiam, wiem. Tajemniczo, klimatycznie, ale mam wrażenie, że to właśnie zlepek wszystkich "specyficznych" eurowizyjnych dam:)


BQL – HEART OF GOLD <3 ! O B(rz)oziu... podoba mi się, serio, serio! Lubię takie młode, świeże osóbki na ESC, takie nieoszlifowane, szczere talenty. Refren wpada w ucho i od razu ma się ochotę pośpiewać z nimi! Dawać ich! Świetne! 3 raz odpalam! Muzyka -> Maraaya Serce

Moje typy:
BQL – HEART OF GOLD i Nika też może być!


Ostatnio zmieniony przez Defiś dnia Pią 24 Lut - 19:28, w całości zmieniany 2 razy
Naar
Naar
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 68
Płeć : Male

EMA 2017 (Słowenia) Empty Re: EMA 2017 (Słowenia)

Pią 24 Lut - 19:04
Yngwie napisał:Wow Słowenia zaskoczyła mnie pozytywnie pod względem organizacyjnym, zapowiedzi wzorowane na melodifestivalen Serce

Nie tylko zapowiedzi, ale i głosowanie ma być wzorowane na szwedzkim formacie Uśmiech

Co do poziomu piosenek, to jakoś nie zachwycają. Nie znam piosenek, które odpadły w półfinałach, więc nie oceniam czy dobrze wybrali finalistów czy nie.
Nika, Raiven i Nuska jako jedyne mnie zaciekawiły, choć poziomem i tak nie zaskakują.
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

EMA 2017 (Słowenia) Empty Re: EMA 2017 (Słowenia)

Pią 24 Lut - 19:34
Bardzo nudna stawka. Nawet Omar Naber, który w 2005 został niedoceniony na Eurowizji z bardzo dobrym mocnym brzmieniem, tutaj poszedł w coś znacznie lżejszego. 

Najbardziej ze swoją propozycją wyróżnia się Tim Kores, jednak nie powiedziałbym, że pozytywnie Uśmiech
Sponsored content

EMA 2017 (Słowenia) Empty Re: EMA 2017 (Słowenia)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach