Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

SŁOWENIA: Omar Naber - On My Way

+18
vestmann
Drover
KarolStark
iguś
Skrzeczek
Fenistil
IgorBielak
Alpaka
monkeyy
Qweir
mercator
DanielW
Jasiek
Naar
Defiś
Aro
Yngwie / admin
Liver
22 posters
Go down

Jak oceniasz reprezentanta Słowenii?

0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
1 - 6%
0 - 0%
0 - 0%
4 - 25%
4 - 25%
7 - 44%
 
Wszystkich Głosów: 16
 
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

SŁOWENIA: Omar Naber - On My Way  Empty SŁOWENIA: Omar Naber - On My Way

Pią 24 Lut - 22:31
:slovenia: :slovenia: :slovenia:

Historia zatacza koło! Po raz drugi w historii Eurowizja odbywa się na Ukrainie i znowu Słowenię będzie reprezentował Omar Naber. Głównie dzięki głosom jury, wygrał on narodowe preselekcje z kompozycją On My Way

SŁOWENIA: Omar Naber - On My Way  Latest?cb=20151004115205



Występ z preselekcji
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

SŁOWENIA: Omar Naber - On My Way  Empty Re: SŁOWENIA: Omar Naber - On My Way

Pią 24 Lut - 22:36
to trochę śmieszne Eurowizja w Kijowie i Omar znów reprezentuje Słowenię.. jego występ z 2005 roku Omar Naber - Stop. Piosenka nie podoba mi się, czegoś mi brakuje.. Michał Szpak przy Omarze to Prince of Persia, Chanel vs Walmart etc.. Szeroki uśmiech Słowenia wystąpi w tym samym półfinale co Polska i nawet w tej samej części półfinału tak więc dobrze, że to będzie taka "zblazowana" ballada, tak więc +10 dla Kaśki Szeroki uśmiech
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 856
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

SŁOWENIA: Omar Naber - On My Way  Empty Re: SŁOWENIA: Omar Naber - On My Way

Pią 24 Lut - 22:39
Łuhu, wielka gratulacja dla Słowenii za wybranie totalnego syfu. Nudne, przestarzałe i nic nie wnoszące ani do Konkursu, ani do mojego życia. Brzmi jak piosenka finałowa jakiegoś zapomnianego musicalu klasy G. Zasłużona 1 :<
avatar
Defiś
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 21
Płeć : Female
Wiek : 29

SŁOWENIA: Omar Naber - On My Way  Empty Re: SŁOWENIA: Omar Naber - On My Way

Pią 24 Lut - 23:31
Heart of Gold [*]🇳🇴  - powtórka z naszych pre... takie tam jury. Max przykro...
Szkoda, szkoda, bo Słowenia miała szansę zaprezentować się o wiele lepiej... a tak to nie ma za bardzo co komentować.
Naar
Naar
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 68
Płeć : Male

SŁOWENIA: Omar Naber - On My Way  Empty Re: SŁOWENIA: Omar Naber - On My Way

Pią 24 Lut - 23:36
Jakie to jest nudneeeee! Do tego strasznie mu wychodzi wyciąganie dźwięków. Ludzie i jury chyba głosowali na niego by mógł znów wrócić do Kijowa i w razie (prawdopodobnej) porażki już nigdy nie wracał do kraju.
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

SŁOWENIA: Omar Naber - On My Way  Empty Re: SŁOWENIA: Omar Naber - On My Way

Pią 24 Lut - 23:41
W 2005 miał naprawdę kozacki utwór i powinien wtedy wyjść z półfinału. Ten jest bardzo przeciętny, nudny. Taka ballada tworzona według wzoru. Przewidziałem jego zwycięstwo w Słowenii, jednak jeżeli ugra coś na samej Eurowizji to będę bardzo zdziwiony.
Jasiek
Jasiek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 240
Wiek : 24

SŁOWENIA: Omar Naber - On My Way  Empty Re: SŁOWENIA: Omar Naber - On My Way

Sob 25 Lut - 12:29
Piosenka nie szczypie w uszy, nie przyprawia o uczucia wymiotne, ale jest naprawdę opóźniona o dobre 20-25 lat... Zupełnie nie wyróżnia się spośród tej stawki (nie wspominając że to już kolejna ballada). Nie ma też w sobie tego czegoś, co miał np. "Color of Your Life", również nie najnowocześniejszy utwór czyli mocy, punktu zaczepienia... Nie wydaje mi się, aby Słowenia mogła realnie patrzeć na awans do finału. 3/12 i jednak trzecie (a nie pierwsze) od końca miejsce w rankingu, bo jednak plagiat "Titanium" czy banalną Hiszpanię zostawia w tyle.
DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

SŁOWENIA: Omar Naber - On My Way  Empty Re: SŁOWENIA: Omar Naber - On My Way

Sob 25 Lut - 22:48
Minęły 24 godziny, a ja dalej nie wiem co tu się stało... Słoweńcy mieli do wyboru genialną Raiven, bardzo dobrą Nikę Zorjan i przyjemny duet BQL, a wybrali taki paździerz. "On my way" jest przewidywalne, nudne i jeszcze ten ohydny bicik podczas refrenu :evil: Jedyne, co choć trochę ratuje Omara to jego wykonanie na żywo - jest całkiem niezłe, chociaż nie przepadam za taką barwą głosu. No cóż, wydaje mi się, że Słowenia będzie szorowała dno mojego rankingu (chociaż kto wie, jeszcze ponad 20 piosenek przed nami Szeroki uśmiech).
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

SŁOWENIA: Omar Naber - On My Way  Empty Re: SŁOWENIA: Omar Naber - On My Way

Nie 26 Lut - 21:50
Ale to słabe, uważam że piosenka "Stop" z 2005 była nowocześniejsza od "On My Way". A taką dobrą serię miała Słowenia, a teraz zanosi się kolejny rok bez finału. Kiedyś bardzo lubiłem piosenki słoweńskie, nawet te którym nie udało się awansować do finału.
Qweir
Qweir
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 26
Płeć : Male

SŁOWENIA: Omar Naber - On My Way  Empty Re: SŁOWENIA: Omar Naber - On My Way

Pon 27 Lut - 2:59
Nie podoba mi się w ogóle ten utwór. Najlepsze, że ta piosenka ma już 12 lat. Przez ten czas było wiadomo, że będzie przestarzała. Słoweńcy chyba nie chcą awansować do finału :(
avatar
Defiś
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 21
Płeć : Female
Wiek : 29

SŁOWENIA: Omar Naber - On My Way  Empty Re: SŁOWENIA: Omar Naber - On My Way

Pon 27 Lut - 17:22
SŁOWENIA: Omar Naber - On My Way  16997751_10154183012811927_6808409110760695360_n

taka sytuacja Ok
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

SŁOWENIA: Omar Naber - On My Way  Empty Re: SŁOWENIA: Omar Naber - On My Way

Pon 27 Lut - 17:45
W Słowenii praktycznie zawsze są dramy z powodu wyników, więc nic nowego Szeroki uśmiech Choć warto by się w takich sytuacjach zastanowić, czy jury powinno mieć aż taką władzę w rękach?
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

SŁOWENIA: Omar Naber - On My Way  Empty Re: SŁOWENIA: Omar Naber - On My Way

Pon 27 Lut - 19:14
Liver napisał:W Słowenii praktycznie zawsze są dramy z powodu wyników, więc nic nowego Szeroki uśmiech Choć warto by się w takich sytuacjach zastanowić, czy jury powinno mieć aż taką władzę w rękach?

Gdyby nie jury, to w tym roku Polskę reprezentowałby Carmell. Nie wiem czy to dobrze, czy źle, ale ja osobiście oddałem głos na piosenkę Faces....
monkeyy
monkeyy
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 85

SŁOWENIA: Omar Naber - On My Way  Empty Re: SŁOWENIA: Omar Naber - On My Way

Pon 27 Lut - 19:21
Omar mógłby stoczyć zacięty pojedynek z Rafałem Brzozowskim o zaszczytne 17. miejsce w półfinale. Przestarzała melodia, denerwujący głos i nudna prezentacja.
Alpaka
Alpaka
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 112
Płeć : Other / Decline to state

SŁOWENIA: Omar Naber - On My Way  Empty Re: SŁOWENIA: Omar Naber - On My Way

Pon 27 Lut - 19:46
Nie rozumiem, po co wystawiać takie piosenki na Eurowizję :// ona wnosi dosłownie z e r o do puli utworów
słuchając jej nawet nie zauważasz kiedy się zaczyna, a kiedy kończy...
I pomyśleć, że też moglibyśmy tak skończyć, gdyby w naszym jury było kilka dziadków gotowych głosować na Brzozowskiego więcej!
Sponsored content

SŁOWENIA: Omar Naber - On My Way  Empty Re: SŁOWENIA: Omar Naber - On My Way

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach