Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Batiooo
Batiooo
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 305
Płeć : Male
Wiek : 23

BELGIA: Léa Paci - Adolescente Pirate Empty BELGIA: Léa Paci - Adolescente Pirate

Sob 9 Mar - 0:24
:belgium: :france:
BELGIA: Léa Paci - Adolescente Pirate PrH29RO
:belgium: :france:

W dziewiczej, pierwszej edycji Piosenki dla Forum zaszczyt reprezentowania Belgii dostąpi Léa Paci z utworem Adolescente Pirate (pol. Nastoletni Pirat).
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

BELGIA: Léa Paci - Adolescente Pirate Empty Re: BELGIA: Léa Paci - Adolescente Pirate

Sob 9 Mar - 0:38
Léa PaciSerce Serce Serce Misia od "Sens Unique"... Serce

Muszę przyznać, że ogólnie to bardzo przemiawia do mnie jej twórczość, a do tej kategorii zalicza się również wystawione "Adolescence Pirate" - także jestem zadowolony z :belgium: belgijskiego wyboru i oczywiście powodzonka życzę! Uśmiech
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 893
Płeć : Male
Wiek : 23

BELGIA: Léa Paci - Adolescente Pirate Empty Re: BELGIA: Léa Paci - Adolescente Pirate

Sob 9 Mar - 1:07
1:18 <3 Podoba mi się wybór, a język zdecydowanie dodaje tu uroku. Pisali że kotlet, ale ja tam tego nie znałem wcześniej :P

Powodzenia ^^
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

BELGIA: Léa Paci - Adolescente Pirate Empty Re: BELGIA: Léa Paci - Adolescente Pirate

Sob 9 Mar - 10:25
Trochę rozczarowujący wybór, bo liczyłem, że zdecydujesz się na inny utwór. Skądś to znam, ale nie wiem skąd. Miła piosenka, chociaż niezbyt się wyróżniająca. Powodzenia. Wink
Sponsored content

BELGIA: Léa Paci - Adolescente Pirate Empty Re: BELGIA: Léa Paci - Adolescente Pirate

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach