Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

GRECJA: The Travellers - Ħafi Paċi Kuluri Empty GRECJA: The Travellers - Ħafi Paċi Kuluri

Nie 2 Cze - 0:01
W 5. Edycji PdF, :greece: Grecję reprezentować będą :malta: The Travellers z utworem "Ħafi Paċi Kuluri".

GRECJA: The Travellers - Ħafi Paċi Kuluri Ac8763942ed3b



Ser nurik id-dinja, storja ħelwa vjaġġi,
Induru d-dinja kollha, ħafi paċi kuluri
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2127
Wiek : 24

GRECJA: The Travellers - Ħafi Paċi Kuluri Empty Re: GRECJA: The Travellers - Ħafi Paċi Kuluri

Nie 2 Cze - 0:36
Siostrzyczki jeszcze może nie porwały mnie po pierwszym wysłuchaniu, ale jest wesoło, melodyjnie. Bardzo przyjemnie się słucha, a :greece: Grecja podniesie poziom edycji. Kisses.
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1872
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

GRECJA: The Travellers - Ħafi Paċi Kuluri Empty Re: GRECJA: The Travellers - Ħafi Paċi Kuluri

Nie 2 Cze - 14:42
Bardzo rzadko mamy okazję usłyszeć gdziekolwiek język maltański, a jest on bardzo interesujący. Cieszę się, że się tu pojawił. Uśmiech Piosenka wzbudza we mnie same pozytywne emocje, a boski teledysk jeszcze to uczucie potęguje. Wink Najbardziej ze wszystkiego na ten moment podoba mi się ten instrumentalny bridge - naprawdę świetny. Powodzenia!
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 600
Płeć : Male
Wiek : 26

GRECJA: The Travellers - Ħafi Paċi Kuluri Empty Re: GRECJA: The Travellers - Ħafi Paċi Kuluri

Nie 2 Cze - 21:36
Postawiłeś na piosenkę, nad której wystawieniem sam nadal czasami myślę i jest to na razie pierwsza taka sytuacja w PDF. Na watch2gether, gdy jeszcze byłeś prowadzącym Maltę w KP wspominałem, że znam jeden fajny utwór po maltańsku, który mógłbym wystawić i to właśnie ten. Wzbudza we mnie bardzo przyjemne odczucia i do tego jeszcze ten wspaniały teledysk. No i język maltański brzmi tu ciekawie, bardzo pasuje moim zdaniem do piosenki. Co jakiś czas zdarza mi się do niego powrócić. Życzę bardzo, bardzo powodzenia. Jak dla mnie to Twój najlepszy wybór w KP/PDF.
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 893
Płeć : Male
Wiek : 23

GRECJA: The Travellers - Ħafi Paċi Kuluri Empty Re: GRECJA: The Travellers - Ħafi Paċi Kuluri

Wto 4 Cze - 13:04
Właśnie na to liczyłem w tej serii <3 Mało popularne języki Szeroki uśmiech Co prawda do samej piosenki muszę się jeszcze przekonać (ale teledysk skradł mi serce xD) Myśle, że tym razem wynik znowu będzie pozytywny.
Sponsored content

GRECJA: The Travellers - Ħafi Paċi Kuluri Empty Re: GRECJA: The Travellers - Ħafi Paċi Kuluri

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach