Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

POLSKA: Doda - Melodia Ta Empty POLSKA: Doda - Melodia Ta

Wto Lis 01, 2022 6:55 pm
Smutna piosenka to nie ja

skrót od 1:48

Dorota Aqualiteja Rabczewska pojawiała się w konkursie wielokrotnie zarówno solo jak i z zespołem Virgin ale jako ciekawostka (licząc także konkurs na starym forum) nigdy nie reprezentowała swojego kraju! reprezentowała  :malta: x2 :hungary: x2, :ireland: :france: :macedonia: :armenia: :belgium: oraz :italy: Najlepszy wynik osiągnęła z :armenia: (ja) w 2 edycji PdF = 5 miejsce w finale z piosenką "Nie mam dokąd wracać". Kolejne dobre lokaty to dwa miejsca 6 z "Dżagą" (:italy: ja) oraz "Don't Wanna Hide" (:belgium: Łosoś) więcej już w top 10 nie zawitała, wręcz na starym forum flopiła notorycznie w półfinałach z wyjątkiem Chimery w finale - 11 miejsce oraz Kopiuj-Wklej - 14 miejsce.

"Melodia Ta" jest trzecim singlem promującym najnowszy album AQUARIA który jeszcze przed premierą pokrył się złotem. To też jeden z moich ulubionych utworów na krążku zaraz obok Wodospadów oraz Don't Wanna Hide ale mój faworyt całej płyty kryje się gdzie indziej... najchętniej wystawiłbym go już teraz ale istnieje duże prawdopodobieństwo że doczekamy się go jako singla bo jest to także jedna z dwóch ulubionych piosenek Dody.

Dawid, Fenistil, Łosoś, Sebek, CB93 and justi578 lubią ten post

Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

POLSKA: Doda - Melodia Ta Empty Re: POLSKA: Doda - Melodia Ta

Wto Lis 01, 2022 6:59 pm
Miałem więc spory dylemat w tej edycji pomiędzy Melodią oraz Wodospadami, postanowiłem zrobić sondę wśród 10 przypadkowych użytkowniczek aby zorientować się co lubicie bardziej, szczegółowe wyniki poniżej

Melodia Ta - @Dawid @CB93 @Fenistil @Sebek @justi578 @Daniell

Wodospady - @Łosoś @Darka @Poland @Aro

Melodia Ta wygrała 6:4

Dziękuję wszystkim którzy pomogli mi podjąć decyzję ^^ Kiss

Dawid, Daniell, Darka, Łosoś, Sebek, CB93 and justi578 lubią ten post

avatar
Sier
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 11

POLSKA: Doda - Melodia Ta Empty Re: POLSKA: Doda - Melodia Ta

Sro Lis 02, 2022 9:30 am
O ile wokalistka jest totalnie nie w moich gustach, to warstwa melodyjna w tym utworze jest totalnie intrygująca! Tekst nie jest do tego infantylny, a więc duże szanse, że posypią się ode mnie punkty! Uśmiech

Wilk lubi ten post

KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 930
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

POLSKA: Doda - Melodia Ta Empty Re: POLSKA: Doda - Melodia Ta

Nie Lis 06, 2022 1:00 am
POLSKA: Doda - Melodia Ta 4h4uyw10

Dawid, Daniell, KarolStark, Łosoś, Sebek, zatecki65, CB93 and cryo_official_profile lubią ten post

Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1867
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

POLSKA: Doda - Melodia Ta Empty Re: POLSKA: Doda - Melodia Ta

Czw Lis 10, 2022 12:50 am
O ile warstwa melodyjna jest totalnie nie w moich gustach, to wokalistka w tym utworze jest totalnie intrygująca! Język 3 A na poważnie, to po prostu nie bardzo się mogę przekonać do tej nowej, "klubowej" odsłony Dody. Natomiast tę piosenkę jestem w stanie dość łatwo zapamiętać i nie jest tylko pustą łupanką, więc nie jest aż tak źle. Gdy wyłapałeś mnie z tłumu idącego ulicą, to wskazałem właśnie ją, bo tu momentami głos Dody ciekawie głęboko wybrzmiewa.

Wilk lubi ten post

Sponsored content

POLSKA: Doda - Melodia Ta Empty Re: POLSKA: Doda - Melodia Ta

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach