Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

GRECJA: Demy - This is love

+17
Rahei
marjuz
vestmann
yourraxus
Drover
Jasiek
IgorBielak
DanielW
Yngwie / admin
Skrzeczek
mercator
Naar
iguś
Aro
KarolStark
Szymek79
Liver
21 posters
Go down

Ile punktów przyznał(a)byś reprezentantce Grecji?

1 - 6%
1 - 6%
1 - 6%
3 - 18%
1 - 6%
3 - 18%
2 - 12%
2 - 12%
1 - 6%
2 - 12%
 
Wszystkich Głosów: 17
 
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

GRECJA: Demy - This is love Empty GRECJA: Demy - This is love

Sob 25 Lut - 0:26
:greece: :greece: :greece:

Grecki nadawca na swojego przedstawiciela (a dokładnie przedstawicielkę) mianował Dimitrę Papadeę, znaną bardziej jako Demy. W 3-utworowych preselekcjach zwyciężyło This is love.

GRECJA: Demy - This is love 479full_demy

Wersja studyjna


Ostatnio zmieniony przez Liver dnia Pon 6 Mar - 23:29, w całości zmieniany 2 razy
Szymek79
Szymek79
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 534
Płeć : Male

GRECJA: Demy - This is love Empty Re: GRECJA: Demy - This is love

Wto 28 Lut - 12:41
Oto 3 utwory spośród których 6 marca o 21.00 Grecy wybiorą ten do Kijowa.

1.    When the morning comes around
   Music: Dimitris Kontopoulos Lyrics: John Ballard
2.    Angels
   Music: Dimitris Kontopoulos Lyrics: Romy Papadea (Demy’s sister)
3.   This is love
   Music: Dimitris Kontopoulos Lyrics: John Ballard, Romy Papadea
KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 929
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

GRECJA: Demy - This is love Empty Re: GRECJA: Demy - This is love

Pon 6 Mar - 23:34
O... piosenka nawet przypadła mi do gustu. Fajnie się rozkręca. Podoba mi się, że z takich wolnych rytmów przechodzi powoli w umpa umpa. Zobaczymy jak to będzie dalej. Na razie u mnie na plus.
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 856
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

GRECJA: Demy - This is love Empty Re: GRECJA: Demy - This is love

Pon 6 Mar - 23:38
Po ogłoszeniu reprezentantki zbyt wielkich oczekiwań wobec Grecji nie miałem. I dobrze, bo bym się srogo rozczarował. Ten tani bicik, który przewija się przez cały utwór wywołuje u mnie same negatywne wrażenia. I te zwolnienia, ten spokojny początek - to już było tyleeeee razy (nie tylko na ESC ofc). Co jedna piosenka, z nielicznymi wyjątkami, to gorsza. 3 punkty, w tym jeden za urodę wokalistki, bo tego jej odmówić nie można.
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 912
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

GRECJA: Demy - This is love Empty Re: GRECJA: Demy - This is love

Pon 6 Mar - 23:51
Po pierwszym przesłuchaniu nie porwało. Jednakże - teraz słucham już któryś raz z rzędu i... zakochałem się. :oops: Właśnie taki typ ballad lubię najbardziej. Z bardzo mocnym głosem (oby Demy nie zepsuła live'a), ale i klasycznie. A i nie wiem czemu w sumie, ale ten bit w refrenie to tylko dodatkowy plus. No nic, jaram się. *-* Życzę Grecji powrotu do finału, a w nim miejsca po lewej stronie tabeli. Szeroki uśmiech

10/12
Naar
Naar
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 68
Płeć : Male

GRECJA: Demy - This is love Empty Re: GRECJA: Demy - This is love

Pon 6 Mar - 23:55
Kolejny tegoroczny koszmarek!!! Europo przestań wysyłać denne piosenki do Kijowa, wiem że Ukraina nie brzmi zbyt zachęcająco by promować tam muzykę, ale proszę Was o wyrozumiałość dla słuchaczy... nie chcemy stracić słuchu :(

Co nie zmienia faktu, że wszystkie trzy piosenki Demi są straszne.
No i te "preselekcje"... przegadać 3/4 czasu z czego połowę przeznaczyć na Sakisa "koszulka z młodszego brata" Ruvasa, a zamiast pozwolić zaśpiewać Demi to puścić trzy teledyski... ŻAL!
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

GRECJA: Demy - This is love Empty Re: GRECJA: Demy - This is love

Wto 7 Mar - 0:13
Gdyby Grecy (zarówno ci mieszkający w Elladzie, jak i również emigranci) postawili na któryś z pozostałych dwóch utworów, byłaby kompletna porażka. A tak wybrali chociaż przyjemną łupankę.

Nie zmienia to oczywiście faktu, że Grecja będzie miała problem z wyjściem z grupy.
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

GRECJA: Demy - This is love Empty Re: GRECJA: Demy - This is love

Wto 7 Mar - 10:37
W sumie piosenka bardzo wtórna i nie zawojuje Europy, ale jakoś mi się podoba. Chociaż po latach na pewno do niej nie będę wracał. Szkoda, że Demy nie śpiewała na żywo. Sądzę że Gracja ma spokojny awans do finału, ale z Polską powinna przegrać :P
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 599
Płeć : Male
Wiek : 26

GRECJA: Demy - This is love Empty Re: GRECJA: Demy - This is love

Wto 7 Mar - 15:11
Utwór dosyć przyjemny dla ucha. Nie jest to na pewno coś, co porywa mnie na kolana, ale wrażenia ze słuchania tego utworu mam pozytywne. Mogę wystawić mu ocenę 7.

Edit: Brawo dla Demy. Jako jedyna na tym forum zdobyła każdy rodzaj oceny :P.


Ostatnio zmieniony przez Skrzeczk dnia Czw 9 Mar - 0:48, w całości zmieniany 1 raz
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

GRECJA: Demy - This is love Empty Re: GRECJA: Demy - This is love

Wto 7 Mar - 16:14
Wybór Grecji jest średni a to dlatego, że zwrotki są świetne a refren koszmarny. Mogliby pójść w stronę power ballady coś a'la Demi Im rok temu, a ten refren wszystko psuje. zostawiam 5/12

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

GRECJA: Demy - This is love Empty Re: GRECJA: Demy - This is love

Wto 7 Mar - 18:04
Na pewno była to najlepsza propozycja spośród preselekcyjnego grona. Nie znaczy to jednak, że jest to arcydzieło. Pierwsza minuta zapowiada naprawdę niezły utwór. Potem jednak wchodzi bicik i moja opinia spada na łeb na szyję. Piosenka wpada w ucho, ale jednocześnie nie mogę pozbyć się wrażenia pewnej taniości. Do tego wokal Demy średnio mi się podoba, ciekawe jak zaprezentuje się na żywo. Mimo to myślę, że po roku przerwy Grecja zawita w finale, takie mam wrażenie.
IgorBielak
IgorBielak
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 141

GRECJA: Demy - This is love Empty Re: GRECJA: Demy - This is love

Wto 7 Mar - 18:17
Na początek wydawało mi się, że będzie to coś świetnego. Zwrotka bardzo dobra i zapowiadało się na coś wow. No ale przyszedł refren i wszystko zepsuł. Nie mówię, że jest zły, ale można było coś fajniejszego wymyślić. Pewnie znajdzie się w finale, chociaż jak będzie taki słaby poziom to zasłużenie.
Jasiek
Jasiek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 240
Wiek : 24

GRECJA: Demy - This is love Empty Re: GRECJA: Demy - This is love

Wto 7 Mar - 22:14
#efektSzpaka

Bo jak inaczej to nazwać? Grecja jest już kolejnym krajem, który reprezentowany będzie przez utwór wyjęty z innego okresu czasu. Tym razem mam mocne skojarzenia z latami 2007-2009. Nie ukrywam, że oczekiwałem czegoś nowocześniejszego po Demy i tu jest mały zawód. Tragedii nie ma, nawet nie zdziwię się jak z biegiem czasu (bez względu czy będzie to wbrew mojej woli czy nie) wkręci mi się. Szeroki uśmiech Na tę chwilę jednak przyznaję 4/12.
avatar
Gość
Gość

GRECJA: Demy - This is love Empty Re: GRECJA: Demy - This is love

Sro 8 Mar - 12:16
Sam początek piosenki zaczął się obiecująco, następnie naszła fala łupanki <.> jak dla mnie nieco tandetnie ale przynajmniej nie miałem ochoty przerwania piosenki...i nie wiem co więcej dodać, toć niczym nie wyróżniający się utwór. Słabe 5 to adekwatna ocena Uśmiech
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 761
Płeć : Male
Wiek : 23

GRECJA: Demy - This is love Empty Re: GRECJA: Demy - This is love

Sro 8 Mar - 22:03
To jest bardzo slabe. Bardzo. Nawet na 1 nie zasluguje. Do bolu plastikowe, nudne, komercyjne. Po prostu zle. W ogole nie wiem jak ktos moze tego sluchac? Od tego moze tylko glowa bolec. Glosik wokalistki tez wkurza. 1/12. Dalem 1 za to, ze ta piosenka sie w koncu skonczyla. Szeroki uśmiech
Sponsored content

GRECJA: Demy - This is love Empty Re: GRECJA: Demy - This is love

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach