Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

MOŁDAWIA: SunStroke Project - Hey, Mamma!

+14
Łosoś
Poduszka
Szymek79
KarolStark
iguś
Fenistil
IgorBielak
mercator
Liver
DanielW
Jasiek
Naar
Yngwie / admin
Aro
18 posters
Go down

Ile punktów przyznałbyś/przyznałabyś Mołdawii?

0 - 0%
1 - 8%
1 - 8%
1 - 8%
4 - 31%
1 - 8%
1 - 8%
2 - 15%
1 - 8%
1 - 8%
 
Wszystkich Głosów: 13
 
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 856
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

MOŁDAWIA: SunStroke Project - Hey, Mamma! Empty MOŁDAWIA: SunStroke Project - Hey, Mamma!

Sob 25 Lut - 20:50
MOŁDAWIA: SunStroke Project - Hey, Mamma! Sunstroke-project-5530e3e444de3



Mołdawskie preselekcje zakończyły się remisem. Z dorobkiem 22 punktów na pierwszym miejscu znaleźli się SunStroke Project oraz Ethno Republic & Surorile Osoianu. Jednak do Kijowa jadą Ci, którzy zdobyli maksymalną notę od publiczności. A oznacza to, że legendarny (nie tylko w eurowizyjnym świecie) Epic Sax Guy wraca!




Ostatnio zmieniony przez Aro dnia Pon 27 Mar - 21:48, w całości zmieniany 1 raz
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

MOŁDAWIA: SunStroke Project - Hey, Mamma! Empty Re: MOŁDAWIA: SunStroke Project - Hey, Mamma!

Sob 25 Lut - 22:29
no i znowu mamy powrót. prawda, że wolę piosenkę z 2010 roku, gdzie się podziała ta dziewczyna? brakuje jej trochę. Epic Sax Guy już nie robi wrażenia jak 7 lat temu, ale występ pomysłowy, muzycznie przeciętnie w sumie jest mi ta piosenka obojętna. zostawiam 4/12

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 856
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

MOŁDAWIA: SunStroke Project - Hey, Mamma! Empty Re: MOŁDAWIA: SunStroke Project - Hey, Mamma!

Sob 25 Lut - 22:41
A mi się podoba Szeroki uśmiech Niby brzmi dość wtórnie, takich piosenek na Eskach, szczególnie w wakacje jest na pęczki. Ale nóżka sama chodzi, tańczyłbym. Do tego wśród ballad i nijakich radiówek będzie się brzmieniem wyróżniać. W końcu coś porządnego z :moldova: , leci 8.
Naar
Naar
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 68
Płeć : Male

MOŁDAWIA: SunStroke Project - Hey, Mamma! Empty Re: MOŁDAWIA: SunStroke Project - Hey, Mamma!

Sob 25 Lut - 23:10
Ich piosenka z 2010 roku była zdecydowanie lepsza, nawet saksofon brzmiał lepiej niż w tej piosence. Nie mniej jednak utwór zrobi sporą furorę czy to w euroklubie czy w stacjach typu eska. Na mnie jednak nie działa, trudno.
Jasiek
Jasiek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 240
Wiek : 24

MOŁDAWIA: SunStroke Project - Hey, Mamma! Empty Re: MOŁDAWIA: SunStroke Project - Hey, Mamma!

Sob 25 Lut - 23:16
Nie są to do końca moje klimaty, ale ta piosenka jest baaardzo nośna i już po pierwszym przesłuchaniu człowiek ma ją w głowie a do tego ten saksofon Serce który pewnie zostanie tak wyeksponowany aby zrobił furorę podobną do tej z Oslo. Szeroki uśmiech Podoba mi się, był to mój faworyt tych preselekcji i przyznaję mocne 6/12 jak na razie, a co będzie dalej to zobaczymy.
DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

MOŁDAWIA: SunStroke Project - Hey, Mamma! Empty Re: MOŁDAWIA: SunStroke Project - Hey, Mamma!

Sob 25 Lut - 23:27
Szczerze mówiąc, poza nielicznymi wyjątkami, nie przepadam za piosenkami w takim klimacie. Mołdawska propozycja raczej nie będzie się do nich zaliczać. Co prawda jest lepiej od zeszłorocznej, prawie disco-polowej Lidki, ale poprzeczka nie była ustawiona zbyt wysoko. "Hey mamma", jest dość wtórny, ale nowoczesny, pokrywający się z numerami granymi przez większe rozgłośnie radiowe. Czy to atut - nie mnie to oceniać, jednak może mieć to zarówno wady, jak i zalety. Mimo, że piosenka mołdawska średnio przypadła mi do gustu, nie przekreślam jej szans na dobry wynik - Europie może się spodobać takie nieskomplikowane, rytmiczne granie.
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

MOŁDAWIA: SunStroke Project - Hey, Mamma! Empty Re: MOŁDAWIA: SunStroke Project - Hey, Mamma!

Nie 26 Lut - 5:07
Gdybym przejmował się tym całym szumem "ballady kontra reszta świata" to pochwaliłbym Mołdawię, że zdecydowała się na inny rodzaj utworu. Ale jako że nie obchodzi mnie to, trudno znaleźć mi jakiś pozytyw w tym utworze. Jest bardzo radiowy, niezbyt skomplikowany.

Może chociaż jakoś to fajnie pokażą na scenie i będzie wesoło (tak jak w 2015).
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

MOŁDAWIA: SunStroke Project - Hey, Mamma! Empty Re: MOŁDAWIA: SunStroke Project - Hey, Mamma!

Nie 26 Lut - 21:45
Jedynym plusem tej piosenki, jest to że nie jest ona balladą. Ogólnie ląduje ona końcu mojego Top. Mołdawia z lepszymi piosenkami została w półfinale, więc w tym roku nie wróżę im sukcesu.
IgorBielak
IgorBielak
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 141

MOŁDAWIA: SunStroke Project - Hey, Mamma! Empty Re: MOŁDAWIA: SunStroke Project - Hey, Mamma!

Wto 28 Lut - 22:34
Hmm. Chwytliwe. To na pewno zaleta. Ale poza tym to nie ma tu jakiś większych plusów. Dobrze, że to nie kolejna ballada śpiewana przez kobietę.
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1855
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

MOŁDAWIA: SunStroke Project - Hey, Mamma! Empty Re: MOŁDAWIA: SunStroke Project - Hey, Mamma!

Sro 1 Mar - 21:17
Wybór w porządku, choć wciąż trwam w cichej żałobie po "Aj lililili" i pewnie przez to nie mogę w pełni docenić tego utworu. Fajnie znów widzieć SunStroke Project w stawce, choć na ten moment wydaje mi się, że piosenka z 2010 była jednak sporo lepsza.
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 912
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

MOŁDAWIA: SunStroke Project - Hey, Mamma! Empty Re: MOŁDAWIA: SunStroke Project - Hey, Mamma!

Nie 5 Mar - 14:42
Nie, dziękuję. To jest tragiczne. Poziom żenady podobny do propozycji mołdawskiej z 2015 roku. A najgorsze jest to, że to ma szanse wyjść z półfinału.

1/12
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

MOŁDAWIA: SunStroke Project - Hey, Mamma! Empty Re: MOŁDAWIA: SunStroke Project - Hey, Mamma!

Nie 5 Mar - 15:52
[quote="iguś
[*]"]Nie, dziękuję. To jest tragiczne. Poziom żenady podobny do propozycji mołdawskiej z 2015 roku. A najgorsze jest to, że to ma szanse wyjść z półfinału.

1/12[/quote]

Jakoś nie wydaje mi się żeby Mołdawia weszła do finału. W 2010 z Olią Tirą ledwo weszli, bo dopiero z 10 miejsca chociaż wtedy w półfinale pozostało kilka niezłych piosenek). OD 7 lat w ogóle ten zespół nie rozwinął się, pewnie myślą że ta wstawka saksofonowa znowu da im awans do finału.
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 912
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

MOŁDAWIA: SunStroke Project - Hey, Mamma! Empty Re: MOŁDAWIA: SunStroke Project - Hey, Mamma!

Nie 5 Mar - 16:07
A właśnie w 2010 nawet mi się podobali, bo ta Olia tam dodawała, nie wiem jak to określić... "świeżości" xD I ogólnie ich piosenka wtedy była bardzo znośna. :P
KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 929
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

MOŁDAWIA: SunStroke Project - Hey, Mamma! Empty Re: MOŁDAWIA: SunStroke Project - Hey, Mamma!

Pon 6 Mar - 23:19
A mi się nawet podoba. Nie jest to może coś wystrzałowego i w niektórych momentach wydaje mi się, jakbym coś podobnego już kiedyś słyszał, to jednak nie jest źle. Jednak trudno mi przewidzieć, czy wyjdą z półfinału.
Szymek79
Szymek79
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 534
Płeć : Male

MOŁDAWIA: SunStroke Project - Hey, Mamma! Empty Re: MOŁDAWIA: SunStroke Project - Hey, Mamma!

Pon 13 Mar - 12:10
Oficjalne video:

Sponsored content

MOŁDAWIA: SunStroke Project - Hey, Mamma! Empty Re: MOŁDAWIA: SunStroke Project - Hey, Mamma!

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach