Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 863
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

WYSPY OWCZE: Aliisa Syrjä + Nothing But Thieves Empty WYSPY OWCZE: Aliisa Syrjä + Nothing But Thieves

Wto 25 Lip - 7:20
WYSPY OWCZE: Aliisa Syrjä + Nothing But Thieves Optimized-1675943597-20221216aliisasyrjapromo1042


:faroes: :finland: :finland: :faroes:

___

WYSPY OWCZE: Aliisa Syrjä + Nothing But Thieves 2021-NBT-press-shot_credit-Frank-Fieber-e1627008259792-980x600


:faroes: :unitedkingdom: :unitedkingdom: :faroes:
CB93
CB93
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 263
Płeć : Male
Skąd : Poznań

WYSPY OWCZE: Aliisa Syrjä + Nothing But Thieves Empty Re: WYSPY OWCZE: Aliisa Syrjä + Nothing But Thieves

Wto 25 Lip - 11:02
Świetny wybór na rockowa! Rozważałem tę piosenkę w tej edycji, także jestem ciekaw jak sobie poradzi Uśmiech Bardzo lubie!!!

Aro lubi ten post

yngve
yngve
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 272
Płeć : Male

WYSPY OWCZE: Aliisa Syrjä + Nothing But Thieves Empty Re: WYSPY OWCZE: Aliisa Syrjä + Nothing But Thieves

Sro 26 Lip - 21:12
normlana / zawsze doceniam jeśli ktoś wprowadza do PdF "świeżynkę", całkiem miły utwór z wpływami country, w sumie ciekawe połączenie fińskiego popu i western music, na szczęście oba gatunki świetnie się bilansują, dzięki czemu utwór sprawia, ze przyjemnie się go słucha.

rockowa/ NBT nie jest zespołem, którego słucham na co dzień raczej od święta, według mnie grają rock ocierający się o klasykę gatunku, a to po prostu trzeba "czuć", albo mieć taki mood. Amsterdam to chwytliwy i dobrze wykonany pop-rock z nieco cięższą nutą i wybitnym wokalistą (serio uwielbiam jego głos), jest energetycznie i chwytliwie, myślę że w półfinale się obroni.

Aro lubi ten post

Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1872
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

WYSPY OWCZE: Aliisa Syrjä + Nothing But Thieves Empty Re: WYSPY OWCZE: Aliisa Syrjä + Nothing But Thieves

Nie 27 Sie - 1:59
Piosenka normalna to ciekawy twór, choć chwilami trochę trudno mi ją uchwycić w głowie.
A rockowa wspaniała, przede wszystkim ze świetną energią.

Aro and CB93 lubią ten post

Sponsored content

WYSPY OWCZE: Aliisa Syrjä + Nothing But Thieves Empty Re: WYSPY OWCZE: Aliisa Syrjä + Nothing But Thieves

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach