Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

WYNIKI

+12
yngve
Dastame
Sebek
Wilk
Drover
zatecki65
Dawid
Fenistil
KarolStark
Darka
Aro
Szymek79
16 posters
Go down
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Wto 15 Sie - 13:08
Dzięki za 45 pkt! Spodziewałem się, że ta piosenka może nie przejść, bo jest mocno nietypowa, ale tak mi się spodobała, że musiałem ją wystawić. Jestem w ogóle w szoku, że Dalida wam się spodobała (bardzo mnie to cieszy ofc), ale to i awans Arooj Aftab pokazuje, że w konkursie brakuje reggae! W sumie ta edycja rockowa nie wyszła aż tak słabo, jak bym się spodziewał - spośród wszystkich piosenek tylko w jednej tego rocka za nic nie mogę się doszukać, więc nie jest źle. Szeroki uśmiech O dziwo bardzo mało też "rocka dla edgy nastolatek", którego nienawidzę (w sumie żadna piosenka nie wywołała u mnie poczucia żenady, czego się obawiałem), a nawet pojawił się mój ukochany zespół Fontaines D.C. z jedną z lepszych ich piosenek. Dostaliśmy dużo znanych zespołów/wokalistów typu Linkin Park, Muse, Katy Perry, ale spoko, bo chociaż mniej znane propozycje od nich.

Dawid lubi ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2126
Wiek : 24

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Pon 21 Sie - 22:13
I PÓŁFINAŁ


WYNIKI:

II PÓŁFINAŁ


WYNIKI:

Jesteście piękni, znowu komplet głosów! Gratuluję finalistom oraz wszystkim usatysfakcjonowanym wynikiem!

Tyle piosenek pozostało w grze poszczególnym państwom:
WYKAZ:
zatecki65
zatecki65
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Björkman

Liczba postów : 54
Płeć : Male
Wiek : 20
Skąd : z dupy miasta lublin

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Pon 21 Sie - 22:21
ostatnie miejsce w II semi to skandal rzondam reasumpcji

Fenistil lubi ten post

Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Pon 21 Sie - 23:00
Powiem wam, że to jest jedna z najlepszych edycji, w jakich brałem udział. Bardzo dużo piosenek miło mi się słuchało, nawet niektóre z tych, którym dałem 0 pkt. były spoko. Najbardziej mi szkoda, że Danii nie udało się awansować, ale nie było w moim półfinale złej piosenki. Z II mimo że jestem mniej zaznajomiony to większość też brzmiała bardzo solidnie. Tutaj najbardziej mi szkoda Norwegii i Macedonia też mogłaby awansować.

Myliłem się co do rockowej, że to będzie niewypał, bo piosenki są dla mnie naprawdę na poziomie (chociaż sporo z nich wywodzi się też z normalnej).

CB93 lubi ten post

Daniell
Daniell
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 598
Płeć : Male
Wiek : 28

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Wto 22 Sie - 11:24
Dziękuję za podwójny awans i przybijam piątkę :sserbia: :sireland: :sfaroes:  WYNIKI - Page 2 1f60e

Bardziej podobają mi się wyniki 1 półfinału, aczkolwiek chętnie widziałbym dalej Hiszpanię.

W drugim semi będzie brakować mi Macedonii, Włoch i trochę Szwajcarii. No i rockowy Liban powinien być przynajmniej na tym etapie. Niezły kawałek  WYNIKI - Page 2 1f3b8

Aro, Radek and Drover lubią ten post

Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Wto 22 Sie - 13:39
Wyniki :croatia: :italy: :spain: czy :romania: w I półfinale pokazują że powoli nie ma miejsca w tym konkursie na moją ART BOP music... Apokalipsa.

Dawid, Radek and Morison lubią ten post

Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 863
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Wto 22 Sie - 18:40
O, dzięki za podwójny awans Serce szczególnie w części normalnej totalnie się tego nie spodziewałem. Za to wyniki rockowego półfinału poszły totalnie nie po mojej myśli że się tak wyrażę, masakra jest z wami.

Daniell napisał:Dziękuję za podwójny awans i przybijam piątkę :sserbia: :sireland: :sfaroes:  WYNIKI - Page 2 1f60e

High five!

Daniell lubi ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2126
Wiek : 24

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 27 Sie - 23:16
FINAŁ

SCOREWIZ


WYNIKI:

I PÓŁFINAŁ

SCOREWIZ


WYNIKI:

II PÓŁFINAŁ

SCOREWIZ


WYNIKI:

I ĆWIERĆFINAŁ

SCOREWIZ


WYNIKI:

II ĆWIERĆFINAŁ

SCOREWIZ


WYNIKI:

III ĆWIERĆFINAŁ

SCOREWIZ


WYNIKI:

IV ĆWIERĆFINAŁ

SCOREWIZ


WYNIKI:

Edycja była sporym wyzwaniem, pierwsze od 100'KP ćwierćfinały! Dziękuję za wszelkie miłe słowa, wspólnie wytrwaliśmy. Koniecznie dajcie znać co sądzicie o formule edycji podwójnej - czy ma przyszłość?
Widzimy się w edycji numer 75, którą poprowadzi dla Was @Fenistil. W miedzyczasie zapraszam do udziału w WYNIKI - Page 2 1f4dd REFERENDUM.

Hasło do moich głosów: eurowizyjnie


Ostatnio zmieniony przez Dawid dnia Wto 5 Wrz - 23:31, w całości zmieniany 1 raz

KarolStark, marjuz and Sebek lubią ten post

Sebek
Sebek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 684
Płeć : Male
Wiek : 20

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 27 Sie - 23:20
wow ogromne gratulacje dla mojej siostry wywłoki @marjuz inc za przepiękny i zasluzony win w tym konkursie z piosenka ARTYSTYCZNA, ten oto bukiet kwiatuw jest dla CIEBIE:
WYNIKI - Page 2 Bo208-ac1d

Dawid, KarolStark, marjuz, Fenistil, Drover and Łosoś lubią ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2126
Wiek : 24

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Pon 28 Sie - 0:30
Nie ukrywam, że mocno rozbudziliście moje :serbia: serbskie nadzieje po fantastycznych wynikach w ćwierćfinałach i nawet półfinałach. Finał trochę sprowadził mnie na ziemię, ale i tak fajnie, że paru osobom moje utwory ewidentnie podpasowały.

:georgia: Winner przepiękny najcudowniejszy. Mam ciary słuchając, chcę uprawiać do tego songa miłość, czuję błogie ukojenie. Super, że moje zachwyty zostały podzielone! Serce

Bardzo ciekawe było śledzenie zmieniających się gustów na przestrzeni edycji. Jak prześledzicie tabelki to okaże się, że całkiem sporo się działo. Z największych hitów:
- :poland: "Puszczaj" ledwo awansujące w QF i SF, a kończące finał na podium
- :slovenia: Słowenia awansująca w QF rzutem na taśmę
- :croatia: Daya wygrywająca QF, odpadająca w SF
- :serbia: "Marea" 4. w SF, a dopiero 14. w finale

Super, że finałowa :slovenia: Słowenia po perturbacjach ostatecznie doceniona, podobnie :belgium: Belgia.

CB93 lubi ten post

Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 893
Płeć : Male
Wiek : 23

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Pon 28 Sie - 15:21
Mnie sie mega podobała edycja CHĘTNIE zobacze ponownie może na zakończenie next serii? No i poziom był spoko winnerka boska

Dawid, marjuz and CB93 lubią ten post

yngve
yngve
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 272
Płeć : Male

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Pon 28 Sie - 20:00
gratulacje dla @marjuz może nie jestem fanem tej piosenki (stąd moje 0 points), ale zasłużone zwycięstwo bo widocznie utwór wpasował się w większość forumowych gustów.
Za to drugie miejsce boskie, dzięki @vestmann za ten utwór - dzięki takim kawałkom warto uczestniczyć w naszej forumowej zabawie, praktycznie co edycję wyłuskuje muzyczne perełki, które następnie katuję kolejne miesiące. Również dzięki za wszystkie głosy oddane na :sswitzerland: aj apreszjejt so macz. Poziom edycji oceniam na dobry i bardzo różnorodny. Do zobaczenia w Gori! :sgeorgia:

marjuz, vestmann and CB93 lubią ten post

Daniell
Daniell
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 598
Płeć : Male
Wiek : 28

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Pon 28 Sie - 20:44
Gratulacje dla zwycięzcy! Wygrała bardzo solidna propozycja i absolutnie nie wadzi mi na tej pozycji, choć swoich ścisłych faworytów miałem gdzie indziej.
Bardzo się cieszę, że moje piosenki tak bardzo przypadły Wam do gustu, choć patrząc po wynikach poprzednich etapów mogło potoczyć się różnie. Dziękuję za najwyższe noty :faroes: :australia: :ireland: :spain: :macedonia: :portugal: :france:, oraz największej fance :slovenia: za 10 i 12 points.

:belgium: "We Come 1" największe odkrycie tej edycji na zawsze w moim serduszku Serce

marjuz and zatecki65 lubią ten post

Radek
Radek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 88
Płeć : Male
Wiek : 34
Skąd : Łódzkie

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Wto 29 Sie - 12:54
Gratulacje dla Zwycięzcy i pozostałych nagrodzonych Wink Oby więcej takich piosenek Szeroki uśmiech

Ogólnie podobała mi się ta edycja, kilka piosenek ze mną na pewno zostanie Uśmiech :spoland: x2 :sfaroes: x2 :sukraine: :sgeorgia: :saustralia: :scroatia:

Dawid napisał:Bardzo ciekawe było śledzenie zmieniających się gustów na przestrzeni edycji. Jak prześledzicie tabelki to okaże się, że całkiem sporo się działo.

Też czasem śledzę, kto jak głosuje i zastanawiam się, jakim kluczem są dobierane te piosenki, bo często gęsto wyniki z półfinałów poszczególnych uczestników są totalnie inne niż te finałowe Język 1

Dzięki za wszystkie punkty Cmok

marjuz, CB93 and justi578 lubią ten post

cryo_official_profile
cryo_official_profile
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Non-binary

Liczba postów : 145
Płeć : Other / Decline to state
Wiek : 24

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Wto 29 Sie - 22:51
dawno mnie tak nikt nie skrzywdzil jak wy tymi wynikami

Morison, CB93 and cryo_official_profile lubią ten post

Sponsored content

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach