Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

WYNIKI

+12
yngve
Dastame
Sebek
Wilk
Drover
zatecki65
Dawid
Fenistil
KarolStark
Darka
Aro
Szymek79
16 posters
Go down
marjuz
marjuz
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1256
Wiek : 23

WYNIKI - Page 3 Empty Re: WYNIKI

Wto 12 Wrz - 22:24
Moi drodzy,

Bardzo długo zajęło mi wzięcie się za skomentowanie mojego wyniku w edycji 74., same wyniki zastały mnie na wakacjach, a teraz jestem w wirze przeróżnych aktywności. Z tego miejsca przepraszam za zwłokę.  Całus

Nie wiem jak inni to odczuwają, ale dla mnie to zwycięstwo jest jak spoza systemu. W końcu gatunkowo idzie to pod prąd schematowi typowej piosenki z internetowego konkursu, a sam utwór (a zwłaszcza zespół) mógł być wystawiony chyba tylko przez jedną osobę na forum. Dlatego też nie spodziewałem się cudów i nawet specjalnie poczekałem na edycję podwójną by drugi utwór zrekompensował ewentualne niepowodzenie.

Patrząc na wyniki, jak na dłoni widać jak różne mamy gusty i jak jesteśmy podzieleni. To zwycięstwo jest słodko-gorzkie bo nie mogę tu podziękować całemu forum za wsparcie, a pojedynczym osobom, które utwór zachwycił i które stanowiły fundament punktowy. Specyfika edycji sprawiła że nieco ponad 100 punktów wystarczyło do 1. miejsca.

Cóż, myślę że są typy utworów, które swoją magią unoszą się na sztywnymi ramami swojej muzycznej stylistyki i są w stanie spodobać się szeroko. I wierzę że takich utworów w konkursie będzie jak najwięcej. Dziękuję każdemu za sprawiedliwą ocenę, liczę że ta wygrana dodała trochę świeżości w PDF i będzie pewnym punktem odniesienia na przyszłość. Serce

.....................................


"Mama w domu mówiła, że jak zboże da się do młyna, zmieli się mąkę, wykopie ziemniaki i zakisi kapustę, to głodu nie będzie"

Fenistil and CB93 lubią ten post

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach