Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 790
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

JESC 2023 - POLSKA: Maja Krzyżewska - I Just Need A Friend Empty JESC 2023 - POLSKA: Maja Krzyżewska - I Just Need A Friend

Nie 24 Wrz - 17:49
Kolejna edycja "Szansy na Sukces" za nami. Reprezentantką :poland: Polski w tegorocznym konkursie została Maka Krzyżewska, która będzie reprezentować nasz kraj w Nicsi zutworem "I Just Need A Friend" który to najpewniej z racji zeszłorocznego wycieku danych wszystkich utworów został jedyną kompozycją wybraną do „Szansy na Sukces" a co za tym idzie też na JESC  przez Telewizję Polską.

JESC 2023 - POLSKA: Maja Krzyżewska - I Just Need A Friend Maja-1140x758

:poland: UTWÓR :poland:

Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1864
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

JESC 2023 - POLSKA: Maja Krzyżewska - I Just Need A Friend Empty Re: JESC 2023 - POLSKA: Maja Krzyżewska - I Just Need A Friend

Pon 25 Wrz - 23:40
Moje zainteresowanie SnS w tym roku ograniczyło się do obczajenia jakiegoś jednego skrótu na YT przed finałem. Leon byłby ciekawszym wyborem, ale Mai nie mogę na ten moment nic zarzucić, a tak nieciekawej, leniwej piosenki jak ta i tak żaden wykonawca nie uratuje. Zmartwiony

marjuz lubi ten post

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach