Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 893
Płeć : Male
Wiek : 23

ESTONIA: Maja i Dandysi - Plaża nad Wisłą  Empty ESTONIA: Maja i Dandysi - Plaża nad Wisłą

Czw 4 Kwi - 15:09
Głosami widzów w drugiej edycji zacnego konkursu PDF wystąpi Maja i jej Dandysi

ESTONIA: Maja i Dandysi - Plaża nad Wisłą  Screen11

ESTONIA: Maja i Dandysi - Plaża nad Wisłą  Maja-k10

Początkowo piosenka miała zostać wystawiona w edycji Geograficznej. Maja jest finalistką The Voice of Poland

Plaża nad Wisłą
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

ESTONIA: Maja i Dandysi - Plaża nad Wisłą  Empty Re: ESTONIA: Maja i Dandysi - Plaża nad Wisłą

Czw 4 Kwi - 15:51
Utwór nienajgorszy i to całkiem dobra propozycja, ale szkoda rewelacyjnego High, które byłoby jednym z moich faworytów w tej edycji. (*) No ale nie jest źle. Powodzenia. Wink
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

ESTONIA: Maja i Dandysi - Plaża nad Wisłą  Empty Re: ESTONIA: Maja i Dandysi - Plaża nad Wisłą

Czw 4 Kwi - 19:29
Kojarzę ten utwór z finału The Voice. I nie mogę powiedzieć, że mi się nie podoba. Bardzo fajnie brzmi, taki lekki klimat retro na wieki plus. Zdecydowanie lepiej mi podchodzi niż History Maker Wink
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1868
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

ESTONIA: Maja i Dandysi - Plaża nad Wisłą  Empty Re: ESTONIA: Maja i Dandysi - Plaża nad Wisłą

Czw 4 Kwi - 22:35
Wygrała jedyna piosenka z Twoich preselekcji, którą lubię - co bardzo mnie cieszy. Uśmiech Może nie ma tu efektu wow, ale płynie sobie ona bardzo przyjemnie (szczególnie w tych świetnych zwrotkach) i jest całkiem dobrze zapamiętywalna, na swój sposób charakterystyczna (jednak na pewno nie aż tak charakterystyczna jak History Maker Szeroki uśmiech).

Powodzenia!
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

ESTONIA: Maja i Dandysi - Plaża nad Wisłą  Empty Re: ESTONIA: Maja i Dandysi - Plaża nad Wisłą

Sob 6 Kwi - 0:19
Dobra i przyjemna piosenka - dobrze, że to ona wygrała preselekcje, bo pozostałe to niezbyt mi się podobały... Wink Dobrze, że :estonia: Estonia dalej podąża drogą dobrego poziomu - powodzenia! Szeroki uśmiech
Sponsored content

ESTONIA: Maja i Dandysi - Plaża nad Wisłą  Empty Re: ESTONIA: Maja i Dandysi - Plaża nad Wisłą

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach