Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 595
Płeć : Male
Wiek : 26

LITWA: The Car Is On Fire - Lazy Boy Empty LITWA: The Car Is On Fire - Lazy Boy

Czw 4 Kwi 2019 - 21:01
Pali się, pali się... samochód

LITWA: The Car Is On Fire - Lazy Boy 2f4194010abd4c42b057a4d2fad121ab

Witam serdecznie w temacie :lithuania: litewskim! Po raz drugi będę gościć patriotyczną edycję (podobnie, jak to było za czasów KP w 89 Edycji - polskojęzycznej). Z tego, co pamiętam, wiele osób nie było zbytnio nią zachwyconych, choć moim zdaniem była spoko. Na ten moment sądzę, że obecna edycja wygląda naprawdę dobrze, może trochę dużo kotletów, ale nie narzekam na to jakoś znacząco. Tym razem proponuję utwór grupy The Car Is On Fire pod tytułem „Lazy Boy”. Nagranie zapowiadało czwartą płytę zespołu, która jednak nigdy nie została wydana :p.
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1855
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

LITWA: The Car Is On Fire - Lazy Boy Empty Re: LITWA: The Car Is On Fire - Lazy Boy

Czw 4 Kwi 2019 - 22:07
Z jednej strony podoba mi się energia w tym utworze i już przy pierwszym odsłuchu zrobił na mnie pozytywne wrażenie, ale z drugiej czuję tu też ciut chaosu i mocno zawodzą mnie aspekty czysto produkcyjne. Brzmi to jakoś tak "surowo". Mimo to potencjał na pewno jest i życzę Ci w tej edycji powodzenia. Uśmiech
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 946
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

LITWA: The Car Is On Fire - Lazy Boy Empty Re: LITWA: The Car Is On Fire - Lazy Boy

Sob 6 Kwi 2019 - 0:15
Utwór taki O.K. - w podkładzie czuć dawne czasy, ale mi to osobiście w ogóle nie przeszkadza. Wink Mimo to piosenka jako całość jakoś specjalnie to mnie nie porywa... Zobaczymy, co będzie po kolejnych przesłuchaniach i życzę powodzenia! Uśmiech
Sponsored content

LITWA: The Car Is On Fire - Lazy Boy Empty Re: LITWA: The Car Is On Fire - Lazy Boy

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach