Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
marjuz
marjuz
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1250
Wiek : 23

WYSPY OWCZE: Allie X - Black Eye (Aro) Empty WYSPY OWCZE: Allie X - Black Eye (Aro)

Pon 18 Gru - 21:01


Ostatnio zmieniony przez marjuz dnia Wto 2 Sty - 23:27, w całości zmieniany 1 raz

.....................................


"Mama w domu mówiła, że jak zboże da się do młyna, zmieli się mąkę, wykopie ziemniaki i zakisi kapustę, to głodu nie będzie"
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2120
Wiek : 24

WYSPY OWCZE: Allie X - Black Eye (Aro) Empty Re: WYSPY OWCZE: Allie X - Black Eye (Aro)

Sro 27 Gru - 14:36
Artysta nam znana i lubiana. Niestety totalnie nie przekonuje mnie to nowe muzyczne wcielenie. Przebojowości nie odbieram, ale nie dla moi.
marjuz
marjuz
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1250
Wiek : 23

WYSPY OWCZE: Allie X - Black Eye (Aro) Empty Re: WYSPY OWCZE: Allie X - Black Eye (Aro)

Pią 29 Gru - 14:41
anonim napisał:To jest naprawdę fajna piosenka! Wpada w ucho, podoba mi się ten zimny klimat. Ale jednak mam nadzieję, że nie wygra... Czy to @Łosoś?

.....................................


"Mama w domu mówiła, że jak zboże da się do młyna, zmieli się mąkę, wykopie ziemniaki i zakisi kapustę, to głodu nie będzie"
Sponsored content

WYSPY OWCZE: Allie X - Black Eye (Aro) Empty Re: WYSPY OWCZE: Allie X - Black Eye (Aro)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach