Eurowizja 2021: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Poland
Poland
My Number One!
My Number One!
Liczba postów : 360
Dołączył/a : 02/05/2017

Polskie akcenty na Eurowizji Empty Polskie akcenty na Eurowizji

on Pon Kwi 08 2019, 21:37
W ostatnim czasie na Eurowizji pojawia się coraz więcej polskich akcentów - dzisiaj ujawnił się ten po stronie Netty:

Na Eurowizji 2019 osobą o polskich korzeniach będzie Zena - reprezentantka Białorusi i prowadząca Junior Eurowizji 2018. Prócz tego dodatkowym akcentem w tym roku będzie nasza zwyciężczyni Roksana Węgiel.
Jakie znacie polskie polskie akcenty na Eurowizji w ostatnich latach?

Ostatnio zmieniony przez Poland dnia Sro Lut 12 2020, 08:34, w całości zmieniany 1 raz
Nela_30
Nela_30
Zaciekawiony Eurowizją
Zaciekawiony Eurowizją
Liczba postów : 49
Dołączył/a : 23/02/2017

Polskie akcenty na Eurowizji Empty Re: Polskie akcenty na Eurowizji

on Pon Kwi 22 2019, 20:57
Albert Černý z zespołu Lake Malawi, który będzie reprezentować w tym roku Czechy ma polskie korzenie od strony matki. Chodził do polskiej szkoły i zna język polski. Koleguje się z Ewą Farną.
A tu z nim wywiad po polskuhttps://dziennik-eurowizyjny.pl/2019/02/04/%F0%9F%87%A8%F0%9F%87%BF-wywiad-albert-cerny-lake-malawi-mam-nadzieje-ze-wreszcie-zaczniemy-koncertowac-w-polsce/

Luna
Luna
LoveWave Warrior
LoveWave Warrior
Liczba postów : 55
Dołączył/a : 18/02/2019

on Pią Kwi 26 2019, 23:27
Ostatnio mi się przypomniała Elaiza (Niemcy 2014). Pamiętam, że mi się obiło o uszy, że mają powiązania z Polską i po sprawdzeniu okazało się, że wokalistka, Elżbieta Steinmetz jest polsko-ukraińskiego pochodzenia.
Sponsored content

Powrót do góry