Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

NORWEGIA: Leprous - From the Flame Empty NORWEGIA: Leprous - From the Flame

Nie 21 Kwi - 1:04
NORWEGIA: Leprous - From the Flame 0006lq10
3. Edycję PdF reprezentować będzie jeden z moich ulubionych zespołów - Leprous wraz z utworem From the Flame. Enjoy! 8)
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

NORWEGIA: Leprous - From the Flame Empty Re: NORWEGIA: Leprous - From the Flame

Wto 23 Kwi - 19:51
Hmmmm, interesujący wybór, co do którego mam mieszane uczucia. Z jednej strony zarówno w wokalu, jak i instrumentalu są ciekawe momenty, których świetnie się słucha. Są jednak partie, które nieco mnie męczą i przytłaczają, więc koniec końców wszystko się równoważy. Z pewnością muszę się bardziej osłuchać, jednak nie przekreślam całkowicie szans.
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

NORWEGIA: Leprous - From the Flame Empty Re: NORWEGIA: Leprous - From the Flame

Wto 23 Kwi - 23:26
Sorry Konrad, ale najlepsza była Twoja piosenka z poprzedniej edycji Szeroki uśmiech Fajnie się zaczyna, ogólnie nie ma tragedii, jednak mimo wszystko czuć taką typowość. Przydałoby się też pierdzielnięcie, nawet mój kadłubkowy utwór ma jakiś tam moment kulminacyjny. Tutaj chyba o tym zapomnieli :P

Tak czy inaczej, zmierzasz w bardzo fajną stronę :bball:
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

NORWEGIA: Leprous - From the Flame Empty Re: NORWEGIA: Leprous - From the Flame

Czw 25 Kwi - 1:42
Na początku wydawało mi się, że ten utwór będzie specyficzny i nietypowy, jednak zaraz potem zrobiło się rockowo... Podczas przesłuchania momentami czułem się jakbym słuchał muzyki z FIFY, ale po krótkich chwilach ta myśl mi przechodziła. Nie można odmówić utworowi nieschematyczności i ciekawej konstrukcji, oceniłbym go w kategorii - "spoko", nie czuję się ani pozytywnie ani negatywnie zaskoczony, ale czuję się zaciekawiony, a umieć zasiać odbiorcy ciekawość swoim wyborem trzeba potrafić... Powodzenia! Uśmiech
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 618
Płeć : Male

NORWEGIA: Leprous - From the Flame Empty Re: NORWEGIA: Leprous - From the Flame

Czw 2 Maj - 13:39
Struktura w sumie podobna do Twojego ostatniego wyboru, zwrotka fajnie buduje napięcie i czekałem niecierpliwie, aż yebnie w refrenie, no i tym razem się nie zawiodłem, jeden z moich ulubionych numerów w tej edycji chyba.
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1871
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

NORWEGIA: Leprous - From the Flame Empty Re: NORWEGIA: Leprous - From the Flame

Pią 10 Maj - 21:34
Cieszę się, że dzięki Tobie rock pojawił się w tej edycji. Uśmiech To naprawdę solidny kawałek i choć momentami brzmi dość "typowo", to jako taką muzykę w tle odbieram go bardzo dobrze. Jedynie ten urywany rytm ze zwrotek nieszczególnie mi odpowiada, ale tak czy inaczej cieszę się, że jesteś w finale. Uśmiech
Sponsored content

NORWEGIA: Leprous - From the Flame Empty Re: NORWEGIA: Leprous - From the Flame

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach