Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 600
Płeć : Male
Wiek : 26

AUSTRALIA: Electric Fields (One Milkali (One Blood)) Empty AUSTRALIA: Electric Fields (One Milkali (One Blood))

Czw 14 Mar - 22:26
AUSTRALIA: Electric Fields (One Milkali (One Blood)) 87f204256a3e6efc84643f78f0fb911b?width=1024

Zespół Electric Fields został reprezentantem Australii na Eurowizji 2024  z utworem One Milkali (One Blood). Stanowią go pochodzący z Adelaide piosenkarz, pianista i producent muzyczny Michael Ross oraz Australijski Aborygen Zaachariaha Fielding, który tworzy również obrazy, a jego prace są pokazywane na wystawach i były nagradzane.  Tworzą muzykę elektroniczną z wpływami aborygeńskimi. Zaachariaha śpiewa w językach pitjantjatjara, yankunytjatjara i angielskim. Electric Fields zajął 2. miejsce w australijskich preselekcjach do Eurowizji 2019 z utworem "2000 and Whatever".

Teledysk



Tekst utworu:

marjuz lubi ten post

Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 893
Płeć : Male
Wiek : 23

AUSTRALIA: Electric Fields (One Milkali (One Blood)) Empty Re: AUSTRALIA: Electric Fields (One Milkali (One Blood))

Nie 17 Mar - 20:07
Dla mnie niestety zawód :C Często wracam do 2000 and Whatever natomiast One Mikali jest dużo klas niżej. Jeśli Australia awansuje to tylko dzięki charyzmie Zaachariaha
cryo_official_profile
cryo_official_profile
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Non-binary

Liczba postów : 144
Płeć : Other / Decline to state
Wiek : 24

AUSTRALIA: Electric Fields (One Milkali (One Blood)) Empty Re: AUSTRALIA: Electric Fields (One Milkali (One Blood))

Nie 24 Mar - 10:47
brzmi jak reszta ich dyskografii, która nie powala, 2000 and whatever było jednorazowym wystrzałem

marjuz lubi ten post

yngve
yngve
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 269
Płeć : Male

AUSTRALIA: Electric Fields (One Milkali (One Blood)) Empty Re: AUSTRALIA: Electric Fields (One Milkali (One Blood))

Pią 3 Maj - 20:39
[postbg=https://i.servimg.com/u/f51/19/62/66/77/bckgrd10.jpg]:saustralia: AUSTRALIA // po próbach

Wspaniała biała suknia Zaachariah przechwytuje światło areny i przekształca się w tęczę na początku, a następnie cały występ przekształca się w podnoszącą na duchu kosmiczną eksplozję światła i kolorów zarówno na ścianie LED, jak i na podłodze. Zaachariah jest wspierany przez Michaela Rossa na klawiszach, dwóch wokalistów i oczywiście didgeridoo (długi instrument, tradycyjny dla kultury Aborygenów). Na scenie jest dużo ruchu, co sprawia wrażenie, że jest to występ, który ma na celu przywitanie każdego w każdym zakątku areny - po prostu czysta radość od początku do końca i wystarczy się cieszyć, że możemy dodać Yankunytjatjara, język aborygeński, do kanonu Eurowizji.

Dawid lubi ten post

avatar
lepik
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 198
Płeć : Male
Wiek : 29

AUSTRALIA: Electric Fields (One Milkali (One Blood)) Empty Re: AUSTRALIA: Electric Fields (One Milkali (One Blood))

Pon 6 Maj - 15:28
Gdy ustalałem ranking wewnątrz I półfinału, całkiem łatwo przychodziło mi układanie piosenek w tiery.

NO-BRAINERY: 3 piosenki
ZDECYDOWANIE CHCIAŁBYM: 4 piosenki
AUSTRALIA: Australia

Tak, Australia stanowi swój własny tier, ponieważ jest znaczący odstęp pomiędzy moją sympatią do 7. miejsca a "One Milkali", ale też wybór pomiędzy nim a resztą stawki też jest w miarę oczywisty. Jak przesłuchiwałem tę piosenkę kolejny raz, dopadła myśl, że brzmi ona jak taki jam session, który w miarę trzyma się założonego planu, ale jest też całkiem chaotycznie. Intryguje na tyle, żeby bezpiecznie awansować do finału w moim rankingu.

22. miejsce, 8/15 w I półfinale
Sponsored content

AUSTRALIA: Electric Fields (One Milkali (One Blood)) Empty Re: AUSTRALIA: Electric Fields (One Milkali (One Blood))

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach