Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

ŁOTWA: Triana Park - Line

+16
vestmann
Skrzeczek
Szymek79
IgorBielak
yourraxus
Jasiek
monkeyy
Alpaka
KarolStark
Defiś
mercator
Liver
iguś
Aro
DanielW
Daniell
20 posters
Go down

Ile punktów przyznał(a)byś reprezentantom Łotwy ?

4 - 25%
4 - 25%
3 - 19%
0 - 0%
1 - 6%
2 - 13%
1 - 6%
0 - 0%
0 - 0%
1 - 6%
 
Wszystkich Głosów: 16
 
Daniell
Daniell
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 594
Płeć : Male
Wiek : 28

ŁOTWA: Triana Park - Line Empty ŁOTWA: Triana Park - Line

Nie 26 Lut - 22:19
ŁOTWA: Triana Park - Line VsYlpGn

Reprezentantami :latvia: Łotwy w tym roku zostaje zespół Triana Park z utworem "Line".

WERSJA STUDYJNA
WYSTĘP Z PRESELEKCJI
DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

ŁOTWA: Triana Park - Line Empty Re: ŁOTWA: Triana Park - Line

Nie 26 Lut - 22:25
Genialny wybór! Triana Park byli jednymi z moich faworytów całej Supernovy, a także zdecydowanymi faworytami dzisiejszego finału. Łotysze postawili na przebojowy, nowoczesny numer, nie jest to jednak zwykła, sztampowa radiówka. Z piosenki płynie niesamowita energia, występ na żywo tylko wzmacnia to odczucie. Co prawda wykon może zostawiać trochę do życzenia, jednak nie jest znów tak tragicznie. Bardzo cieszę się, że usłyszę "Line" na Eurowizji, na pewno będzie wysoko w moim rankingu, mam nadzieję, że podobnie będzie w maju Uśmiech
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 856
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

ŁOTWA: Triana Park - Line Empty Re: ŁOTWA: Triana Park - Line

Nie 26 Lut - 22:28
Zacznę od tego, że finał Supernovy oglądało mi się bardzo przyjemnie, chociaż nie rozumiałem ani słowa Szeroki uśmiech Chciałbym, żeby kiedyś nasze KE stało na takim poziomie realizacyjnym </3
Ale żeby nie było tak słodko - najlepsze piosenki Łotwa wyrzuciła w poprzednich etapach. Jednak dobrze, że w finale wybrali najlepiej jak mogli. Piosence na pewno nie można odmówić nowoczesnego, zadziornego brzmienia. Jednak... ich obie piosenki w KP ( [*] ) było o wiele lepsze. No i wokalistce zdarza się dość konkretnie zafałszować w występie na żywo. Mimo wszystkim minusów :latvia: pozytywnie się wyróżnia, więc niech 7 punkcików ma.
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 912
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

ŁOTWA: Triana Park - Line Empty Re: ŁOTWA: Triana Park - Line

Pon 27 Lut - 0:12
No i w końcu w tym sezonie preselekcyjnym wygrywa piosenka, która była moim absolutnym faworytem od samego początku selekcji. Ta piosenka jest tak świeża, energiczna. Serce Występ na żywo nie był perfekcyjny, ale mimo to głos wokalistki i jej maniera wokalna przekonuje mnie w 100%. W tym utworze wszystko się zgadza, życzę Łotwie TOP10 w Kijowie.

Zostawiam 12/12 i na ten moment "Line" jest na szczycie mojego rankingu. Serce
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

ŁOTWA: Triana Park - Line Empty Re: ŁOTWA: Triana Park - Line

Pon 27 Lut - 5:25
Zdecydowanie, wygrała najlepsza piosenka finału preselekcji Łotwy (nie śledziłem tegorocznej Supernovy i nie wiem, jakie propozycje odpadły wcześniej). Podoba mi się to, jak zgrabnie łączy w sobie brzmienia charakterystyczne dla popu, jego elektronicznej odmiany, również punk rocka + po prostu dobrze się jej słucha. Czuje się energię.

Martwi mnie tylko wykonanie utworu na żywo, ale może coś się w tej materii zmieni do maja.
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

ŁOTWA: Triana Park - Line Empty Re: ŁOTWA: Triana Park - Line

Pon 27 Lut - 9:26
Łotwa wybrała bardzo dobrze, przybył nam groźny konkurent w walce o finał. Jednak ta piosenka na żywo dużo traci. Póki co daję 8/12
avatar
Defiś
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 21
Płeć : Female
Wiek : 29

ŁOTWA: Triana Park - Line Empty Re: ŁOTWA: Triana Park - Line

Pon 27 Lut - 12:26
Uuuuu, obłędna ta Łotwa. Wizualnie to taka mieszanka naszej Nykiel z Brodką. Zaczęłam sobie od występu z preselekcji żeby uniknąć ewentualnego rozczarowania. Całe szczęście niepotrzebne były moje obawy, dała radę. 10 punktów
KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 928
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

ŁOTWA: Triana Park - Line Empty Re: ŁOTWA: Triana Park - Line

Pon 27 Lut - 14:53
Podoba mi się. Jest świeżo i nowocześnie. Tak jak powinno być. Jednak mam wrażenie, że słabo wyjdzie na żywo.
Alpaka
Alpaka
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 112
Płeć : Other / Decline to state

ŁOTWA: Triana Park - Line Empty Re: ŁOTWA: Triana Park - Line

Pon 27 Lut - 19:03
PROPSUJĘ JAK SZALONY.
brakowało takiej piosenki w stawce, jest bardzo nowocześnie i oryginalnie Serce
Niby do radia, ale też całkiem alternatywnie, no i jeszcze głos tej piosenkarki jest świetny.
Sam zespół ma lepsze piosenki które kiedyś nawet pojawiły się w KP ale i tak bardzo cieszę się z ich udziału w tegorocznej ESC.
Tak więc lecą wysoko w moim rankingu ;d
monkeyy
monkeyy
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 85

ŁOTWA: Triana Park - Line Empty Re: ŁOTWA: Triana Park - Line

Pon 27 Lut - 19:16
Wersja studyjna - wow!
Występ live - uszy bolą. Szkoda, bo kompozycja naprawdę ciekawa. Pewnie będą na pograniczu 10 w półfinale.
Jasiek
Jasiek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 240
Wiek : 24

ŁOTWA: Triana Park - Line Empty Re: ŁOTWA: Triana Park - Line

Pon 27 Lut - 20:54
Łotwa nie zawodzi, Łotwa znowu dokonuje bardzo słusznego, nowoczesnego wyboru, wyboru, który kupuję i którym się jaram! Szeroki uśmiech Nieco zaniedbałem tę piosenkę, bo miałem jej się przysłuchiwać od paru tygodni ale uczyniłem to dopiero wczoraj... ;_; Ale może to i dobrze?
Największy "+" tej piosenki to na pewno genialny bit, który w słuchawkach aż niesie! Nie można zapomnieć o świetnej barwie głosu wokalistki (co prawda na żywo nie brzmi jeszcze perfekcyjnie, ale zdecydowanie jest to do poprawy więc nie ma się co zbytnio obawiać moim zdaniem) - czuję się jakbym słuchał moich Hardkissów i gdyby ktoś mi powiedział bez sprawdzania nazwy zespołu, że to jakaś świeżynka od nich to na pewno bym uwierzył. Szeroki uśmiech Bardzo solidna dyszka. Serce
yourraxus
yourraxus
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Pride

Liczba postów : 51
Płeć : Female
Wiek : 24

ŁOTWA: Triana Park - Line Empty Re: ŁOTWA: Triana Park - Line

Pon 27 Lut - 21:50
Udało mi się przekonać do tej piosenki po bodajże szóstym przesłuchaniu? Chociaż nie wiem, wciąż mam pewne wątpliwości. Zwrotki są takie sobie, a głos wokalistki nie podoba mi się. 5/12.
IgorBielak
IgorBielak
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 141

ŁOTWA: Triana Park - Line Empty Re: ŁOTWA: Triana Park - Line

Wto 28 Lut - 23:01
Super nowoczesna propozycja. Szkoda mi, że na żywo wokalistka nie brzmi zbyt dobrze. Cały występ jest bardzo fajny. Oby poprawiła śpiewanie.
Szymek79
Szymek79
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 534
Płeć : Male

ŁOTWA: Triana Park - Line Empty Re: ŁOTWA: Triana Park - Line

Pon 13 Mar - 9:38
Oficjalny łotewski teledysk.

Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 599
Płeć : Male
Wiek : 26

ŁOTWA: Triana Park - Line Empty Re: ŁOTWA: Triana Park - Line

Pon 13 Mar - 17:45
Nie wiem sam, co myśleć o tym utworze. Z jednej strony wydaje mi się być taki trochę banalny, z drugiej jednak ma w sobie jakieś ciekawe dźwięki. Łotwa chyba próbuje wyrobić sobie swój styl na Eurowizji, bo ta i dwie poprzednie piosenki z tego kraju wydają mi się być w pewien sposób podobne.
8/12
Sponsored content

ŁOTWA: Triana Park - Line Empty Re: ŁOTWA: Triana Park - Line

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach