Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

ŁOTWA: Triana Park - Line

+16
vestmann
Skrzeczek
Szymek79
IgorBielak
yourraxus
Jasiek
monkeyy
Alpaka
KarolStark
Defiś
mercator
Liver
iguś
Aro
DanielW
Daniell
20 posters
Go down

Ile punktów przyznał(a)byś reprezentantom Łotwy ?

4 - 25%
4 - 25%
3 - 19%
0 - 0%
1 - 6%
2 - 13%
1 - 6%
0 - 0%
0 - 0%
1 - 6%
 
Wszystkich Głosów: 16
 
avatar
vestmann
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 343
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Rzeszów/Nowy Sącz

ŁOTWA: Triana Park - Line - Page 2 Empty Re: ŁOTWA: Triana Park - Line

Pon 27 Mar - 22:37
Bardzo ciekawa i intrygująca ze strony Łotwy. To zadziwiające, że wystarczyła zmiana formatu selekcji i kraj który znany był z zajmowania dalekich pozycji już po raz trzeci wysyła dobry i nietypowy jak na Eurowizję kawałek. Największe wątpliwości budzi na chwilę obecną występ na żywo. Agnese nie do końca daje sobie radę z tym utworem. Pozostaje liczyć na to, że do maja uda jej się poprawić.

8/12
Justi
Justi
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 49

ŁOTWA: Triana Park - Line - Page 2 Empty Re: ŁOTWA: Triana Park - Line

Sro 29 Mar - 15:52
Tak się zastanawiam jak tej dziewczynie udaje się zagrać godzinny koncert, skoro przy trzeciej piosence w Rydze miała zadyszkę i nie brzmiało to najlepiej. Takie występy w klubach obnażają wszystkie braki, bez tej całej otoczki wygląda to i brzmi źle. Piosence mówię tak bo jest fajna i energetyczna, ale wokalistka mnie nie zachwyca.
Insiles
Insiles
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 107
Płeć : Male
Skąd : Częstochowa

ŁOTWA: Triana Park - Line - Page 2 Empty Re: ŁOTWA: Triana Park - Line

Sro 29 Mar - 16:56
Utwór jest ok i......tyle. Po prostu nie moje klimaty a Agnese Rakovska jest......średnia.
Rahei
Rahei
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 86
Płeć : Female
Wiek : 33
Skąd : Kraków

ŁOTWA: Triana Park - Line - Page 2 Empty Re: ŁOTWA: Triana Park - Line

Sro 29 Mar - 18:23
Nigdy nie zachwycałam się łotewskimi propozycjami. Jedynie Justs mi zapunktował rok temu.
Line zniechęciło mnie przez wersję live, którą usłyszałam jako pierwszą. Wokalistka ma okropny głos, słaby, i denerwujący. W piosence nie widzę niczego wspaniałego i znowu tutaj rozmijam się gustem z większością. Nie rozumiem zachwytów nad Line tak samo jak nad estońską propozycją Szeroki uśmiech ale przynajmniej tegoroczna Łotwa mnie nie drażni na tyle by uciekać w maju sprzed telewizora.

Jedynie styl wokalistki mi się podoba. Wygląda jak żywa lalka Frankie Stein z Monster High Szeroki uśmiech
dałam 1 punkt
avatar
Gość
Gość

ŁOTWA: Triana Park - Line - Page 2 Empty Re: ŁOTWA: Triana Park - Line

Czw 6 Kwi - 18:21
Swietna nowoczesna propozycja, w studyjnie brzmi genialnie, jednak Agnese troszke slabo idzie z wokalem, ale mam nadzieje ze wyrobi sie do maja. Lotwa jest jedynym krajem na te chwile, ktory mnie nie zawiodl w wyborach w ciagu ostatnich 3ech lat. :P
avatar
iksinskyy
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 8
Skąd : Piotrków Trybunalski

ŁOTWA: Triana Park - Line - Page 2 Empty Re: ŁOTWA: Triana Park - Line

Sob 8 Kwi - 14:08
Łotwa odświeża trochę ta edycję, świetny utwór i cieszę się, że zamyka półfinał, skąd prosta droga do wielkiego finału. Jedyne, co mi się nie podoba, to wokal tej dziewczyny, a to jej "łona si juuuuu" przyprawia mnie o dreszcze. Ale ogólnie jeden z tych lepszych utworów w tym roku, mój #2.
Sponsored content

ŁOTWA: Triana Park - Line - Page 2 Empty Re: ŁOTWA: Triana Park - Line

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach